Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız?
(11/09/2020, Saat: 20:21)muntazaman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim bilgilendirme için.

Ah bir de tadı güzel olsaydı... Smile
Tabi şaka bir yana içinde şeker , tatlandırıcı, aroma vb. Olmadığı için tadı biraz daha farklı ve keskin. Boğazı (ve ses tellerini) rahatlatması çok iyi bir ürün. Hatta yurt dışında özellikle tenorlar ve ses sanatçıları düzenli olarak tüketiyormuş.
VoLE96.jpg
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(17/09/2020, Saat: 19:42)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ...

Afiyet olsun.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(17/09/2020, Saat: 19:42)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ...

[mention]Soner [/mention] Kesinlikle baileys’den gömlek gömlek üstündür

[mention]Korgunv [/mention] hadi abi senin bombada gelsin artık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Teşekkür ederim @korgunv Veli abi, daha kapağını açamadım.
Baileys denemedim hiç @GecayS Şafak abi, evet haklısın yorumların çoğunluğu Amarula nın daha üstün olduğu yönünde.
Amarula ile tanıştığım günden beri favorim, yurt dışından her geldiğinde getir demiştim, sağolsun bu şimdiye kadar getirdiği 4. Amarula.
Daha öncesinde getirdiği Absolut votkanın boynu bükük kaldı, elim gitmiyor artık ona Smile
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(18/09/2020, Saat: 20:29)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim @korgunv Veli abi, daha kapağını açamadım.
Baileys denemedim hiç @GecayS Şafak abi, evet haklısın yorumların çoğunluğu Amarula nın daha üstün olduğu yönünde.
Amarula ile tanıştığım günden beri favorim, yurt dışından her geldiğinde getir demiştim, sağolsun bu şimdiye kadar getirdiği 4. Amarula.
Daha öncesinde getirdiği Absolut votkanın boynu bükük kaldı, elim gitmiyor artık ona Smile
Komşum nasıl içiyorsunuz? Buzla mı, sütle karıştırarak mı?

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Raif komşum, ben buzla içtim hep şimdiye kadar, sütü pek sevdiğim söylenemez o yüzden pek tercih etmedim hiç. Sütle içende varmış, ama likör zaten sütlü kahve tadını andıran bir yapıda olduğu için, bence süte hiç gerek yok.
(18/09/2020, Saat: 20:53)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Raif komşum, ben buzla içtim hep şimdiye kadar, sütü pek sevdiğim söylenemez o yüzden pek tercih etmedim hiç. Sütle içende varmış, ama likör zaten sütlü kahve tadını andıran bir yapıda olduğu için, bence süte hiç gerek yok.

[mention]Soner [/mention] soğuk kahve ile Aran nasıl bilmiyorum ama bir shot bardağı ilave edilebilir

(18/09/2020, Saat: 20:55)GecayS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [mention]Soner [/mention] soğuk kahve ile Aran nasıl bilmiyorum ama bir shot bardağı ilave edilebilir

@Soner komşum, Şafak abime katılıyorum. Kışın sıcak kahve ile de güzel oluyor. Üniversiteyi kıbrısda 6 sene okudum. Alkol uygun fiyatlı olduğu için değişik türleri deneyebilmiştim.

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tavsiyenizi deneyeceğim arkadaşlar, bakalım nasıl olacak.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Enstrüman çalan geleneksel tıraş üyeleri rewolwer_ 49 41,688 17/10/2023, Saat: 00:05
Son Yorum: ohtararan
Thumbs Up Askerlikte Tıraş Nükleer 114 42,108 19/05/2021, Saat: 00:08
Son Yorum: Fenotip
Wink Tıraş Dışı İndirim, Fırsat, Kupon veya Hediye-İndirim Çekleri 3RD1 25 13,813 14/05/2020, Saat: 18:45
Son Yorum: 3RD1
  Uçakta kabin bagajında tıraş aleti taşınabiliyor mu? ismailinbiri 24 16,776 02/05/2020, Saat: 14:38
Son Yorum: blueshadov
Information Geleneksel tıraş gerçekten iyi mi,bilmiyoruz. ahraz 24 14,089 16/02/2018, Saat: 02:45
Son Yorum: arbenar
  Neden Tıraş Kreminden / Köpüğünden Slime Yapıyorlar aliyuksel 2 3,189 09/04/2017, Saat: 10:46
Son Yorum: aliyuksel
  Yurt dışı Para Çekme İşlemi ohtararan 4 6,502 02/03/2016, Saat: 16:19
Son Yorum: mancho
Question Kredi Kartı olmadan Yurt dışı alışveriş yapılabilir mi? flame2013 8 10,628 10/07/2014, Saat: 20:58
Son Yorum: zorba58
  Gündem dışı:Kanarya aminoasid 22 21,099 28/03/2014, Saat: 02:01
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Geleneksel Tıraş forumunun reklamı ilkerxxx 6 11,811 09/10/2013, Saat: 21:46
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: