Joris
#1
Arkadaşlar çok merak ettiğim bu makineyle ilgili bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim.

Forumda joris le ilgili sadece ej eş değerinde işçiliğe sahip olduğu dışında hiç bir bilgiye ulaşamadım.

Kullananların yorumlarını cidden çok merak ediyorum ve joris i nerede bulabileceğimizle ilgili bilgisi olan varsa sevinirim.
Cevapla
#2
@emlakci komşum Lord üstad bloğunda biraz bahsetmiş.

http://tiraskeyfim.blogspot.com.tr/2011/...nleri.html
Cevapla
#3
Yorum için teşekkürler blog da da neredeyse hiç bilgi yok galiba joris ile ilgili bilgisi olan olmadığı gibi merak eden de yok
Cevapla
#4
Komşum böyle durumlarda forum raconu der ki;

Soruyu soran veya ürünü merak eden alır, inceler ve foruma katkıda bulunur Smile

Moderatörler duyarsa keserler size cezayı, haberiniz olsun Smile
Cevapla
#5
Joris fatipin usta elden gecmis halidir dostlar.
Cevapla
#6
Fiyat olarak ne kadar olduğunu bilmiyorum lakin bana nereden bulabileceğimi söyleseler ben bir dakika durmam zaten yani en kötü uzun vadede joris i elde etmek planım şu an kendimi öğrenci olarak görüyorum EJ kullanıyorum usta olduğumda ise joris kullanmak istiyorum joris ile ilgili çok az şey bilmeme rağmen benim gözüm de aşırı büyüdü.En en kötü ihtimal bir 5 sene içerisinde bir yurt dışı seyahati ile bu durumu çözmeyi düşünmekteyim niyeyse Joris i kendimle çok özdeştirdim o yüzden Joris le anlaşamazsak bir yıkım olacak.
Cevapla
#7
(05/01/2017, Saat: 22:53)emlakci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fiyat olarak ne kadar olduğunu bilmiyorum lakin bana nereden bulabileceğimi söyleseler ben bir dakika durmam zaten yani en kötü uzun vadede joris i elde etmek planım şu an kendimi öğrenci olarak görüyorum EJ kullanıyorum usta olduğumda ise joris kullanmak istiyorum joris ile ilgili çok az şey bilmeme rağmen benim gözüm de aşırı büyüdü.En en kötü ihtimal bir 5 sene içerisinde bir yurt dışı seyahati ile bu durumu çözmeyi düşünmekteyim niyeyse Joris i kendimle çok özdeştirdim o yüzden Joris le anlaşamazsak bir yıkım olacak.

Joris in kafa fatip ile aynı diye biliyorum komşum. uzaklarda aramanıza da gerek yok Mustafa beyde şu anda fatip grande gold  listesinde görünüyor.

http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7079

fatip ile ilgili yorumlar

http://www.geltir.com/showthread.php?tid=1020

sap kısmı joris de daha bir havalı ama olsun bence gold da iyidir Smile
Cevapla
#8
Arkadaşlar yapmayın. Mercedes Fiat'ın cilalısı demek gibi bir şey bu. Smile Kesim karakterleri belki benzerdir ama kesinlikle aynı kefeye konmamalı.

@emlakci komşum. Aradığınız sadece üst düzey bir hissiyatsa bence Joris yerine Pils deneyin.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Cevapla
#9
Yorumlar için teşekkürler joris aklımda biraz daha net bir şekilde oluştu.

Joris i sevmem aslında iyi bir makine olduğunu düşündüğüm için değil daha çok görsellikle ilgiliydi.O yüzden yorumları merak ediyordum.Anladığımı göre üst düzey iyi bir makineymiş.

Pils ile ilgili belirttiğim gibi bende şekilcilik olduğu için Pils beni cezbetmedi ama orta güzellikte ve sade bir yapısı var Joris ten iyi bir makine oluşu bu yüzden benim için bir şey ifade etmiyor.

Bir de söylemeden geçemiyicem Pils i daha önce görmüştüm ama Pils olduğunu bilmiyodum sayfaya Pills yazınca ve karşıma çıkınca direk dedim ki Bu bildiğin thorun çekici makine cidden aşırı maskülen duruyor.
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi