Tıraş Ekipmanlarımız
aslında şöyle ucuz ama kaliteli bir knot kaynağı bulsam 5-10 tane farklı boyutlarda güzel knot alıp sap yapayım diyorum. Keşke FS knotlarından alabilsek Confused
(14/08/2012, Saat: 00:43)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aslında şöyle ucuz ama kaliteli bir knot kaynağı bulsam 5-10 tane farklı boyutlarda güzel knot alıp sap yapayım diyorum. Keşke FS knotlarından alabilsek Confused

Satmiyor mu hocam konusun bir ian ile sap satiyor ayri olarak knotta satar heralde
ian dan almak lazım fakat silver her açıdan daha iyi olur

(14/08/2012, Saat: 00:43)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aslında şöyle ucuz ama kaliteli bir knot kaynağı bulsam 5-10 tane farklı boyutlarda güzel knot alıp sap yapayım diyorum. Keşke FS knotlarından alabilsek Confused
ya ianla irtibata geçeceğim ama ebay üzerinden olmayınca çok güvenemiyorum çinli satıcılara. gerçi bizim türk satıcılardan her halükarda iyidirler ama... alacağım knotun elime geçecek knot olduğundan şüpheliyim.
ama bi irtibata geçilebilir. olmazsa da TGN her zaman elimizin altında.
Saygılar
(14/08/2012, Saat: 01:24)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ya ianla irtibata geçeceğim ama ebay üzerinden olmayınca çok güvenemiyorum çinli satıcılara. gerçi bizim türk satıcılardan her halükarda iyidirler ama... alacağım knotun elime geçecek knot olduğundan şüpheliyim.
ama bi irtibata geçilebilir. olmazsa da TGN her zaman elimizin altında.
Saygılar

Risk her zaman var hocam Smile richmond saplar icin bana 10 dolar civari fiyat vermisti chubby saplar icinse 15 civariydi. Bir yerlere yazmistim ama nereye yazdim unuttum. Kabaca total fircadan bu paralar cikarilip knotlarin fiyati hakkinda ortalama bir deger dusunulebilir.
emir bence o öyle yürümez. sende de hiç tüccar kafası yok arkadaş Big Grin
düğüm satacağı zaman bu sefer 5 dolar düşer üzerinden.... 10-15değil. ama 5 de düşse bizim için kar olur. inşallah daha fazla düşer diyelim. zaten niyetim ilk sapları gördükten sonra eğer başarılı bulursam kendimi 4-5 tane knot almak. eğer anlaşabilirsek neden olmasın. kusura bakmasın ama fırça parasına yakın fiyat çekerse basar gider TGNden alırım.
Hiç değilse malı ile daha güven uyandıran bir satıcı.
Saygılarımla

(14/08/2012, Saat: 01:49)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Risk her zaman var hocam Smile richmond saplar icin bana 10 dolar civari fiyat vermisti chubby saplar icinse 15 civariydi. Bir yerlere yazmistim ama nereye yazdim unuttum. Kabaca total fircadan bu paralar cikarilip knotlarin fiyati hakkinda ortalama bir deger dusunulebilir.
Hocam kabaca bir fiyat ve ortalama bir degersen bahsettim uzerine basa basa tabiki net olarak duameyecek o parayi ama haliyle bu sap fiyatlarindan da daha fazlasini dusmeyecegine gore sap fiyatlarini cikarsak simdilik ortalama degeri bulurduk. İscilik olarak knotu sapa takmayi da belki hesaba katacak bu yuzden sap icin dediginiz gibi 5 dusecegine 3-4 dolarda iscilik hesaba katacak ian ve yine bir sap fiyati ortaya cikacaktir. Bu yuzden kabaca fiyat dedim ortalama fiyat dedim net ifade kullanmadim

(14/08/2012, Saat: 02:16)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: emir bence o öyle yürümez. sende de hiç tüccar kafası yok arkadaş Big Grin
düğüm satacağı zaman bu sefer 5 dolar düşer üzerinden.... 10-15değil. ama 5 de düşse bizim için kar olur. inşallah daha fazla düşer diyelim. zaten niyetim ilk sapları gördükten sonra eğer başarılı bulursam kendimi 4-5 tane knot almak. eğer anlaşabilirsek neden olmasın. kusura bakmasın ama fırça parasına yakın fiyat çekerse basar gider TGNden alırım.
Hiç değilse malı ile daha güven uyandıran bir satıcı.
Saygılarımla

(14/08/2012, Saat: 01:49)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Risk her zaman var hocam Smile richmond saplar icin bana 10 dolar civari fiyat vermisti chubby saplar icinse 15 civariydi. Bir yerlere yazmistim ama nereye yazdim unuttum. Kabaca total fircadan bu paralar cikarilip knotlarin fiyati hakkinda ortalama bir deger dusunulebilir.
Emir hararetlenme yahu... Takıldım sana. Big Grin yoksa tüccar mısın?
Sevdiğimden diyorum ha alınma hemen. Big Grin
Bakalım şimdi bi fiyat almayı deneyeceğiz ihtilaf hocamla beraber iandan.
Sana da haber ederim eğer ilgileniyorsan... PMleşiriz, olur mu?
Saygılarımla
(14/08/2012, Saat: 09:11)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam kabaca bir fiyat ve ortalama bir degersen bahsettim uzerine basa basa tabiki net olarak duameyecek o parayi ama haliyle bu sap fiyatlarindan da daha fazlasini dusmeyecegine gore sap fiyatlarini cikarsak simdilik ortalama degeri bulurduk. İscilik olarak knotu sapa takmayi da belki hesaba katacak bu yuzden sap icin dediginiz gibi 5 dusecegine 3-4 dolarda iscilik hesaba katacak ian ve yine bir sap fiyati ortaya cikacaktir. Bu yuzden kabaca fiyat dedim ortalama fiyat dedim net ifade kullanmadim
Bir alim gerceklestirecekseniz olabilir hocam katilabilirim ama bu knot olmaz ya komple firca yada sap alirim. Yoksa tgn'nin fiyatlari ortadayken max 10 dolar bile olsa fark tgn daha iyi secenek olacaktir. eskiuye3315 hoca tgn'yi daha cok begeniyor gibi geldi bana ona danismak lazim. Firca restorasyonlarinda hep tgn fircadan bahsediyor cok az fircasinda fs var.

(14/08/2012, Saat: 10:06)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emir hararetlenme yahu... Takıldım sana. Big Grin yoksa tüccar mısın?
Sevdiğimden diyorum ha alınma hemen. Big Grin
Bakalım şimdi bi fiyat almayı deneyeceğiz ihtilaf hocamla beraber iandan.
Sana da haber ederim eğer ilgileniyorsan... PMleşiriz, olur mu?
Saygılarımla
(14/08/2012, Saat: 09:11)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam kabaca bir fiyat ve ortalama bir degersen bahsettim uzerine basa basa tabiki net olarak duameyecek o parayi ama haliyle bu sap fiyatlarindan da daha fazlasini dusmeyecegine gore sap fiyatlarini cikarsak simdilik ortalama degeri bulurduk. İscilik olarak knotu sapa takmayi da belki hesaba katacak bu yuzden sap icin dediginiz gibi 5 dusecegine 3-4 dolarda iscilik hesaba katacak ian ve yine bir sap fiyati ortaya cikacaktir. Bu yuzden kabaca fiyat dedim ortalama fiyat dedim net ifade kullanmadim
benim kafa da McOrco'nunki gibi fiyat odaklı çalışıyor Big Grin . TGN de seçenekler içerisinde. önce Iandan bir fiyat almamız lazım. dediğin benim aklımda da var. fark az olursa TGN ilk değerlendireceğim seçenek. Teşekkürler
Saygılarımla
(14/08/2012, Saat: 10:18)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir alim gerceklestirecekseniz olabilir hocam katilabilirim ama bu knot olmaz ya komple firca yada sap alirim. Yoksa tgn'nin fiyatlari ortadayken max 10 dolar bile olsa fark tgn daha iyi secenek olacaktir. eskiuye3315 hoca tgn'yi daha cok begeniyor gibi geldi bana ona danismak lazim. Firca restorasyonlarinda hep tgn fircadan bahsediyor cok az fircasinda fs var.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş sabunu mu , yoksa krem mi? kumuca 12 11,746 26/04/2024, Saat: 12:59
Son Yorum: sfenks
  Geleneksel tıraş vs Modern tıraş alie5734 30 12,232 21/04/2024, Saat: 23:09
Son Yorum: Alkali
  Memnun kalmadığınız tıraş ürünleri Lord Sparhawk 352 335,950 31/01/2024, Saat: 19:19
Son Yorum: Erdi
  Geleneksel tıraş sakalı inceltir mi? simsek 3 2,378 09/08/2023, Saat: 11:35
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tıraş fırçası ve makinesi önerisi f02561 0 973 23/07/2023, Saat: 22:53
Son Yorum: f02561
Star Geleneksel Tıraş Hakkında Tavsiyeleriniz Ogz4835 5 1,580 19/07/2023, Saat: 19:07
Son Yorum: Ogz4835
  Tıraş esnası, sonrası Tıraşsever 4 1,316 11/06/2023, Saat: 18:21
Son Yorum: exselans
  Tıraş sonrası batık ve sivilce çıkması. Umut islam 10 2,200 08/06/2023, Saat: 01:54
Son Yorum: layken
  Günluk Tıraş İçin Tavsiye Tıraş Aleti alihsan1969 7 3,350 08/05/2023, Saat: 01:03
Son Yorum: layken
  Geleneksel tıraş Tıraşsever 7 1,594 25/04/2023, Saat: 17:53
Son Yorum: Ömer t. Katı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: