Cella
Bu yöntem daha çok sert sabunlar için uygulanır, MWF gibi.

Cella, yumuşak yapısı ile kolay ve kıvamlı köpük yapar, günlük hızlı tıraş yahut keyifli pazarların tıraşında yumuşak bir fırça ile sabunu fazla yüklemeden yüzde köpürtme, cella için en iyi yöntemdir. Abartılı köpüğe ihtiyacımız yok, çok da seyrek olmayan bir köpükle tıraşa hazırlık, cellanın koruması için yeterli Smile

(08/10/2013, Saat: 00:57)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(08/10/2013, Saat: 00:46)geldigitti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(08/10/2013, Saat: 00:27)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(08/10/2013, Saat: 00:20)geldigitti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de çok seviyorum o kokuyu.

Köpüğün ince kaldığı boğaz bölgesinde, biraz uzun bir tıraş olursam sanki kurumalar meydana geliyor.

Biraz daha fazla su kullanın komşum. Sorun ondan kaynaklanıyor olabilir. Fırçayı sulu bırakın. Çok ama çok fark ediyor.

Sent from my iPad using Tapatalk - now Free

Birazdan...Smile

Cella'yı geniş bir kaba basıp fırçaya yüklemeden önce üstüne biraz sıcak-ılık su koyup yumuşamasını beklerseniz daha çok verim alırsınız.
Beyler,

Bayramda Roma'dayım kiloluk cella bulursam alacağım bir ya da iki kutu. minik bir kar payıyla satmayı düşünüyorum parça olarak kar payı koymama sıcak bakar mısınız?

Sent from my iPad using Tapatalk
Ben köpürtmekte zorlananlar olur diye söyledim. Smile Sabun yumuşak olsa bile dar kapta yüklemek hoşuma gitmiyor kabın kenarları da fırçaya zarar verebiliyor.

(08/10/2013, Saat: 01:26)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu yöntem daha çok sert sabunlar için uygulanır, MWF gibi.

Cella, yumuşak yapısı ile kolay ve kıvamlı köpük yapar, günlük hızlı tıraş yahut keyifli pazarların tıraşında yumuşak bir fırça ile sabunu fazla yüklemeden yüzde köpürtme, cella için en iyi yöntemdir. Abartılı köpüğe ihtiyacımız yok, çok da seyrek olmayan bir köpükle tıraşa hazırlık, cellanın koruması için yeterli Smile
(08/10/2013, Saat: 09:49)deVille Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beyler,

Bayramda Roma'dayım kiloluk cella bulursam alacağım bir ya da iki kutu. minik bir kar payıyla satmayı düşünüyorum parça olarak kar payı koymama sıcak bakar mısınız?

Bide ne kadar koydugunuza bağlı tabi. Smile
Katılma tarihi: 2011
(08/10/2013, Saat: 09:49)deVille Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beyler,

Olurda getirirseniz almak isterim.
Bir dönem,dudak bölgesinde yanmaya yok açtı.
1 ay beklettikten sonra yakıcılık gitmişti renkte hafif sararmıştı.
(08/10/2013, Saat: 14:45)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir dönem,dudak bölgesinde yanmaya yok açtı.
1 ay beklettikten sonra yakıcılık gitmişti renkte hafif sararmıştı.

Cella mı yaptı bunları ?
Katılma tarihi: 2011
Cella sabunu kendi kasesinde kopurterek kullanıyorum fakat sabunun üzerinde beyaz krema gibi bir tabaka oluşuyor. Bu da köpük oluşturmayı zorlaştırıyor. Bu normal mi arkadaşlar?

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sabunu alırken fırçada fazla su kalırsa siz fırçayı cevirirken sabun üzerinde o krema oluşur Buda işinizi zorlastirir fırçanızı iyi silkeleyin o krema oluşmaz
e mail adresim tipsol@me.com
(07/11/2013, Saat: 20:42)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabunu alırken fırçada fazla su kalırsa siz fırçayı cevirirken sabun üzerinde o krema oluşur Buda işinizi zorlastirir fırçanızı iyi silkeleyin o krema oluşmaz

Fırçayi elimle sıkıyorum ama yine de oluyor.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cella & Tabac & Mwf ynspektas 19 20,021 12/05/2019, Saat: 14:27
Son Yorum: Ibra35
  CELLA VS SPEICK VS MWF VS PRORASO VS ERASMIC VS... agieda 10 15,765 18/02/2015, Saat: 11:39
Son Yorum: ckeskin
  cella sabun deneyımım burakoner0681 7 13,130 21/02/2012, Saat: 17:01
Son Yorum: linguist

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: