Cella
(27/08/2018, Saat: 22:29)mehmets Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kesin olarak hatirlamiyorum ama kaseliyi Cumartesi gunu Impa'da, dükkanda görmüs olabilirim
Mustafa Bey de varmış. İstedim bugün Teşekkürler Smile

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(27/08/2018, Saat: 22:30)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey de varmış. İstedim bugün Teşekkürler Smile

Gule gule kullanin Smile hizli sararma yaptigini okudugum icin ben tercih etmemistim. Yorumlarinizi beklerim.
(28/08/2018, Saat: 00:23)mehmets Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gule gule kullanin Smile hizli sararma yaptigini okudugum icin ben tercih etmemistim. Yorumlarinizi beklerim.
Tabi ki yazarım fikrimi buraya. 2 ay önce proraso almıştım 2 ayda 1mm eksilmedi sanki. Bunlar nasıl bitiyor bozulmadan merak ediyorum doğrusu Smile

Hortlatma;

Sabunu yaklaşık 10 gündür kullanıyorum ve nedense bana hiç hitap etmedi.
Normalde proraso mentollü kullanıyordum sıklıkla, bu ikisini kullanıp da cella'yı daha çok beğenen var mı merak ediyorum..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
(05/09/2018, Saat: 20:11)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hortlatma;

Sabunu yaklaşık 10 gündür kullanıyorum ve nedense bana hiç hitap etmedi.
Normalde proraso mentollü kullanıyordum sıklıkla, bu ikisini kullanıp da cella'yı daha çok beğenen var mı merak ediyorum..

Nispeten kışlık sabundur .
Sorunuza gelecek olursak birçok kişi Cella yı daha beğenerek kullanmıştır ,
Havalar soğuyunca tekrar kullanın derim ben
(05/09/2018, Saat: 20:30)mehmetgonen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nispeten kışlık sabundur .
Sorunuza gelecek olursak birçok kişi Cella yı daha beğenerek kullanmıştır ,
Havalar soğuyunca tekrar kullanın derim ben
Yazın kullanıp memnun kalan da vardır muhtemelen ama ara ara deneyerek kışı kucaklayalım bakalım durum değişecek mi?
Aktif tek sabun olarak kullanan var mı şu an acaba?

(05/09/2018, Saat: 20:36)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yazın kullanıp memnun kalan da vardır muhtemelen ama ara ara deneyerek kışı kucaklayalım bakalım durum değişecek mi?
Aktif tek sabun olarak kullanan var mı şu an acaba?

Şu an değil ama bundan bi önceki dönem kullandım komşum. Şu an mwf kullanıyorum yaza girerken aldım çok memnunum. Cella’yı da mart gibi almıştım yazın başına kadar kullandım tek sabun olarak ve ben çok beğendim. Sizin tatmin etmeyen kısmı hangi özelliği komşum? Proraso kullanmadığım için kıyaslama yapamıyorum ama mwf’ye göre koruması kayganlığı bir iki tık geride köpük yoğunluğu aynı diyebilirim. Bir de mwf nemlendirmesi çok daha iyi tıraş sonrasında
sorun cellada acı badem kokusu ise uzun sure kapak acık kalınca koku azalıyor ardından hafif bir tatlı koku kalıyor. benzeri speick çubuk sabunda da olmuştu. baharat kokusu gitmişti.
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.
(05/09/2018, Saat: 21:19)Bilge_Kagan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu an değil ama bundan bi önceki dönem kullandım komşum. Şu an mwf kullanıyorum yaza girerken aldım çok memnunum. Cella’yı da mart gibi almıştım yazın başına kadar kullandım tek sabun olarak ve ben çok beğendim. Sizin tatmin etmeyen kısmı hangi özelliği komşum? Proraso kullanmadığım için kıyaslama yapamıyorum ama mwf’ye göre koruması kayganlığı bir iki tık geride köpük yoğunluğu aynı diyebilirim. Bir de mwf nemlendirmesi çok daha iyi tıraş sonrasında
Öncelikle badem özü kokusuna henüz alışamadım. Proraso mentol dolayısı ile o alıştığım serinliğin gelmemesi de beni olumsuza yönlendirdi. Yastıklaması da bana şu an daha zayıf geliyor ama bir süre proraso'yu kullanmadan daha sağlıklı değerlendireceğime inanıyorum.

(05/09/2018, Saat: 21:44)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle badem özü kokusuna henüz alışamadım. Proraso mentol dolayısı ile o alıştığım serinliğin gelmemesi de beni olumsuza yönlendirdi. Yastıklaması da bana şu an daha zayıf geliyor ama bir süre proraso'yu kullanmadan daha sağlıklı değerlendireceğime inanıyorum.

Kokusu özellikle yaz için bayıcı gelebilir komşum benim yaz başı bittiği için kokuyla ilgili problem yaşamadım. Eylül’ün sonlarına doğru tekrar kullanmaya başlayın bence seveceğiniz bir sabun olacak

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cella & Tabac & Mwf ynspektas 19 20,013 12/05/2019, Saat: 14:27
Son Yorum: Ibra35
  CELLA VS SPEICK VS MWF VS PRORASO VS ERASMIC VS... agieda 10 15,713 18/02/2015, Saat: 11:39
Son Yorum: ckeskin
  cella sabun deneyımım burakoner0681 7 13,094 21/02/2012, Saat: 17:01
Son Yorum: linguist

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: