Cella
Komşular kiloluk cellanın ihtiyaç fazlasını nasıl muhafaza ediyorsunuz?
(12/12/2018, Saat: 23:26)Monarch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular kiloluk cellanın ihtiyaç fazlasını nasıl muhafaza ediyorsunuz?

Komşum ben kapalı kutuda buzdolabında saklamıştım.
(12/12/2018, Saat: 23:26)Monarch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular kiloluk cellanın ihtiyaç fazlasını nasıl muhafaza ediyorsunuz?

Hava almaması için buzdolabı poşeti içine koyuyorum. Buzdolabında saklamıyorum, kilerde duruyor öyle. Bir yıla yakın süredir bu şekilde muhafaza ediyorum. Sararma, bozulma belirtisi yok henüz.
Hava almadığı sürece sorun olmaz ama tek başınıza kullanıyor ve günlük tıraş olmuyorsanız (ürün de daha yeniyse) 1 kg cella yıllarca bitmez. Yıllarca bozulmaz mı bence düzgün muhafaza ile bozulmaz.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Begendigi evyap sabun siparisi için bana ordan 2-3 kilo gonder diyenleride gorduk zamanında. Fazla ekonomi zarar getirir. Berbersen gunde 30 tıras yapıyorsan al, 4-5 kisi bolusme yapacaksanız al, ama tek basına yazık bozulur hemde sen sıkılırsın hep aynı sabun.
(13/12/2018, Saat: 11:13)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Begendigi evyap sabun siparisi için bana ordan 2-3 kilo gonder diyenleride gorduk zamanında. Fazla ekonomi zarar getirir. Berbersen gunde 30 tıras yapıyorsan al, 4-5 kisi bolusme yapacaksanız al, ama tek basına yazık bozulur hemde sen sıkılırsın hep aynı sabun.
Ben minik kutusunu bile fazla fazla köpürttüğüm halde bitiremedim 6 aydır. Kesinlikle sıkar aynı sabun sürekli kullanımda. Yaz kış aynı sabun. Rotasyona girecekse de bitirmeye ömür yetmez.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben cella sabunun kokusuna bayıldım, bu formülasyonda bir şampuan ya da krem var mıdır?
(28/12/2018, Saat: 20:15)cokomoko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben cella sabunun kokusuna bayıldım, bu formülasyonda bir şampuan ya da krem var mıdır?

Birebir yok benim bildiğim ama bebak'ın kokusu epey yakın krem olarak.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Bebak'ın bir de içeriğine bakmak lazım çok fazla kimyasal yoksa onu da bir deneyeceğim.
(28/12/2018, Saat: 21:00)cokomoko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bebak'ın bir de içeriğine bakmak lazım çok fazla kimyasal yoksa onu da bir deneyeceğim.

Zararlı bir içeriği yok ancak 2 noktada sıkıntı yapabiliyor. Birincisi, acıbadem özü allerjen, bazı ciltlere yaramıyor ancak cella da bu problemi yaşamadıysanız bebakda da yaşamazsınız. İkincisi nemlendirmesi biraz fazla (eski arko krem gibi) Kuru bir cildiniz varsa sıkıntı yok ancak benim gibi yağlı ciltlere aşırı yağlanma yapıyor.

İçeriğinin fotosu :
505cvd.jpg
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cella & Tabac & Mwf ynspektas 19 20,013 12/05/2019, Saat: 14:27
Son Yorum: Ibra35
  CELLA VS SPEICK VS MWF VS PRORASO VS ERASMIC VS... agieda 10 15,742 18/02/2015, Saat: 11:39
Son Yorum: ckeskin
  cella sabun deneyımım burakoner0681 7 13,094 21/02/2012, Saat: 17:01
Son Yorum: linguist

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: