Cella
Şu aralar yüzüm soğuğun da etkisiyle aşırı kurumaya başladı. Zaten normalde kuru bir cildim vardır.
Cella sabunu bugün kaseye kabak çekirdeği miktarı alıp köpürttüm, ona rağmen kısa sürede acayip köpük yaptı, 3 perdeden fazlasına yetecek kadar bir köpük ortaya çıktı. Hakikaten güzel sabun, ama ben nemlendirme hissetmedim, kokusu ve köpürmesi, köpük kıvamı iyi, nemlendirici bir etkisini göremedim.
[quote='cokomoko' pid='206619' dateline='1546085556']
Cella sabunu bugün kaseye kabak çekirdeği miktarı alıp köpürttüm, ona rağmen kısa sürede acayip köpük yaptı, 3 perdeden fazlasına yetecek kadar bir köpük ortaya çıktı. Hakikaten güzel sabun, ama ben nemlendirme hissetmedim, kokusu ve köpürmesi, köpük kıvamı iyi, nemlendirici bir etkisini göremedim.
[/quote

Komşum bir hafta hergün cellayı düzenli kullanırsanız farkı hissedersiniz.
Komşum her gün tıraş olamam ki, cella için. Bu arada eğer indirim falan olursa bu cellada bir daha alalım.
(30/12/2018, Saat: 01:04)cokomoko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum her gün tıraş olamam ki, cella için. Bu arada eğer indirim falan olursa bu cellada bir daha alalım.

Alalım komşum ben bu sabunu haftanın beş günü kullanıyorum. İtina ile stok yaparım. Tıraş olurken sıcak su kullanmamaya özen gösterin daha iyi sonuç alabilirsiniz.
(30/12/2018, Saat: 12:25)Monarch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alalım komşum ben bu sabunu haftanın beş günü kullanıyorum. İtina ile stok yaparım. Tıraş olurken sıcak su kullanmamaya özen gösterin daha iyi sonuç alabilirsiniz.
Sıcak suyun size göre ne olumsuz yanı var?

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
(30/12/2018, Saat: 13:16)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıcak suyun size göre ne olumsuz yanı var?

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi

Soğuk su tıraş öncesi ve sonrası cilde gerginlik veriyor. Bu da tahrişi azaltıyor. Kişiden kişiye farklılık gösterir muhakkak. Benim sakalım sert cildim hassas ve boyun bölgemde ters sakallarım var. Domuz fırça ile bile sıcak su kullanmamaya özen gösteririm.Duş sonrası bile tıraş olasam tahriş yaşıyorum. Çareyi soğuk su da buldum.
(30/12/2018, Saat: 15:51)Monarch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Soğuk su tıraş öncesi ve sonrası cilde gerginlik veriyor. Bu da tahrişi azaltıyor. Kişiden kişiye farklılık gösterir muhakkak. Benim sakalım sert cildim hassas ve boyun bölgemde ters sakallarım var. Domuz fırça ile bile sıcak su kullanmamaya özen gösteririm.Duş sonrası bile tıraş olasam tahriş yaşıyorum. Çareyi soğuk su da buldum.

Ben de aynı şekilde tıraş olmayı tercih ediyorum. Duştan önce ve soğuk suyla tıraş olmayı tercih ediyorum,bu şekilde cildimin tıraşı daha çabuk ve problemsiz benimsediğini fark ettim. Aynı tıraş malzemesiyle sıcak suyla ve duştan sonra tıraş olursam cildimde kızarıklık ve hassaslık oluyor.
Cogito, ergo sum Dodgy
Yaz sıcaklarında buz küpleri bile çok işe yarıyor.
bende merak ederek bu sabunu aldım aslında sabunmu kremmi bilemedim daha denemedim sizce nasıl denememi tavsiye edersiniz proraso sabunu kendi kasesinde biraz sabunu fırçaya yükleyerek prorasonun plastik tasında baya köpürterek yapıyorum ama sabuna traşa baslamadan 5 dk evvel sıcak su atıyorum yumusasın diye acaba cella yada aynısını yapmam gerekiyormu sanki proraso sabundan daha yumusak gibi geldi ve kokusu muazzam güsel geldi köpürtürkende bakalım hissedecekmiyim bu kokuyu

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cella & Tabac & Mwf ynspektas 19 20,007 12/05/2019, Saat: 14:27
Son Yorum: Ibra35
  CELLA VS SPEICK VS MWF VS PRORASO VS ERASMIC VS... agieda 10 15,711 18/02/2015, Saat: 11:39
Son Yorum: ckeskin
  cella sabun deneyımım burakoner0681 7 13,083 21/02/2012, Saat: 17:01
Son Yorum: linguist

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: