Cella
Defalarca denedim ama istediğim kıvamda bir köpük bir türlü elde edemedim. Diğer sabunlarda böyle bir sıkıntı yaşamadığımdan problem ben de değil diye varsayıyorum.
(22/10/2019, Saat: 12:19)AbuzTech Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Defalarca denedim ama istediğim kıvamda bir köpük bir türlü elde edemedim. Diğer sabunlarda böyle bir sıkıntı yaşamadığımdan problem ben de değil diye varsayıyorum.
Komşum cella çabuk köpürdüğünden insanı aldatıyor,sabunu yükledim sanıyorsun ama yeterli olmuyor. Sabuna acıma bolca yükle bence

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tavsiye için teşekkürler komşum. Bir de öyle deneyeyim bakalım nasıl olacak.
Ben çok severek kullanıyorum, Cella ile tıraş olduğum günler gülerek banyodan çıkıyorum Smile
(22/10/2019, Saat: 12:32)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum cella çabuk köpürdüğünden insanı aldatıyor,sabunu yükledim sanıyorsun ama yeterli olmuyor. Sabuna acıma bolca yükle bence

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet çok çabuk kıvam alıyor. Normalde sabunları tasta köpürtürüm ama cellayı yüzümde köpürtüyorum.
cella sabunu defalarca alışveriş listeme ekledim acı badem kokusunu sevdiğim için fakat sürekli sildim. yorumlara baktığımda çoğu komşumuz bu sabunun bozulduğundan dertli. kiloluk alanları ayrı tutuyorum fakat kaseli sabunu alıp sabunu bozulan komşumuz çok. bu bozulma için öneride; yumuşak kıvamlı bu sabundan bir parça alıp köpürtme tasında köpürtmek ve domuz fırçayı sabuna sürmemek. bugün @delikanlitiras üstadımızın youtube kanalında cella ile olduğu üç tane tıraş izledim. özellikle cella ile olduğu sessiz tıraş videosu takdire şayan ameliyat acısı geçmemesine karşın acı çekerek videoyu bizlere sunmuş. üçüncü videosunda sabunu iki yıldır kullandığını söyledi ve üç videoda domuz kıllı fırça ile olunmuş. bende buna istinaden siparişimi verdim. @delikanlitiras üstad siz nasıl bozulmadan sabunu muhafaza ettiniz?
(01/11/2019, Saat: 21:59)mrden Adlı Kullanıcıdan Alıntı: cella sabunu defalarca alışveriş listeme ekledim acı badem kokusunu sevdiğim için fakat sürekli sildim. yorumlara baktığımda çoğu komşumuz bu sabunun bozulduğundan dertli. kiloluk alanları ayrı tutuyorum fakat kaseli sabunu alıp sabunu bozulan komşumuz çok. bu bozulma için öneride; yumuşak kıvamlı bu sabundan bir parça alıp köpürtme tasında köpürtmek ve domuz fırçayı sabuna sürmemek. bugün @delikanlitiras üstadımızın youtube kanalında cella ile olduğu üç tane tıraş izledim. özellikle cella ile olduğu sessiz tıraş videosu takdire şayan ameliyat acısı geçmemesine karşın acı çekerek videoyu bizlere sunmuş. üçüncü videosunda sabunu iki yıldır kullandığını söyledi ve üç videoda domuz kıllı fırça ile olunmuş. bende buna istinaden siparişimi verdim. @delikanlitiras üstad siz nasıl bozulmadan sabunu muhafaza ettiniz?

Komşum tavsiyem cellayı kendi kabında köpürtmeyin zira buna gerek yok. Parmağınızla bir miktar köpürtme tasına yapıştırın öyle köpürtün.
@mrden cella yı 2017 yılında almıştım.2019 yazına kadar hiç sorun yaşamadan kullandım.Sabunu ıslak bırakmadım.Kullandıktan sonra baş aşağı temiz kağıdın üstüne süzüleşek şekilde bırakıp yarım gün kurumasını sağlarım.Bu şekilde bozulma yaşamadan kullandım.
@Ibra35 komşum koku kaybı var mı? bir gün açık bırakan komşularda kokusunun gittiğinden bahsetmişler. @johnlocke komşum yetmiş bir sayfa yorumların neredeyse tamamını okudum. sizin verdiğiniz fikri öneren çok kişi var. bu kadar bilgi sahibi insanın tavsiyesini dinlemek mantıksız ama kabında yükleme yapıp yüzde köpürtmeyi seviyorum ona çare bulabilir miyim komşum?
@mrden Komşum bende uzun zamandır cella sabunu kabında domuz fırçayla köpürtüp kullanıyorum. Tıraştan sonra kabı temizleyip üstüne kapağını kenarından az hava alacak şekilde koyuyorum akşam eve gelincede kapağını kapatıp dolabıma kaldırıyorum 2 yıldır kokusu veya kendisinde hiçbir bozulma olmadı.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cella & Tabac & Mwf ynspektas 19 20,045 12/05/2019, Saat: 14:27
Son Yorum: Ibra35
  CELLA VS SPEICK VS MWF VS PRORASO VS ERASMIC VS... agieda 10 15,770 18/02/2015, Saat: 11:39
Son Yorum: ckeskin
  cella sabun deneyımım burakoner0681 7 13,136 21/02/2012, Saat: 17:01
Son Yorum: linguist

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: