Cella
Hayır hiç koku kaybı yaşamadım.Sabunun yüzeyindeki su gittiğinde kapağı kapatıyorum.Zaten suyun yüzeyden gitmesi yarım gün.
(01/11/2019, Saat: 22:40)mrden Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Ibra35 komşum koku kaybı var mı? bir gün açık bırakan komşularda kokusunun gittiğinden bahsetmişler. @johnlocke komşum yetmiş bir sayfa yorumların neredeyse tamamını okudum. sizin verdiğiniz fikri öneren çok kişi var. bu kadar bilgi sahibi insanın tavsiyesini dinlemek mantıksız ama kabında yükleme yapıp yüzde köpürtmeyi seviyorum ona çare bulabilir miyim komşum?
(01/11/2019, Saat: 21:59)mrden Adlı Kullanıcıdan Alıntı: cella sabunu defalarca alışveriş listeme ekledim acı badem kokusunu sevdiğim için fakat sürekli sildim. yorumlara baktığımda çoğu komşumuz bu sabunun bozulduğundan dertli. kiloluk alanları ayrı tutuyorum fakat kaseli sabunu alıp sabunu bozulan komşumuz çok. bu bozulma için öneride; yumuşak kıvamlı bu sabundan bir parça alıp köpürtme tasında köpürtmek ve domuz fırçayı sabuna sürmemek. bugün @delikanlitiras üstadımızın youtube kanalında cella ile olduğu üç tane tıraş izledim. özellikle cella ile olduğu sessiz tıraş videosu takdire şayan ameliyat acısı geçmemesine karşın acı çekerek videoyu bizlere sunmuş. üçüncü videosunda sabunu iki yıldır kullandığını söyledi ve üç videoda domuz kıllı fırça ile olunmuş. bende buna istinaden siparişimi verdim. @delikanlitiras üstad siz nasıl bozulmadan sabunu muhafaza ettiniz?
Merhaba, ben sabunu kendi kasesinden yükledim hep ama dikkat ettiğim nokta, sabunu ıslak bırakmadım, kuruduktan sonra kapağını kapattım, bazen sabahtan akşama kapağı açık kaldı. Renginde bir miktar sararma oldu fakat bozulma olmadı.
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
Uz6nca bir süredir kendileriyle uzaktan bakışma harici bir eylemimiz olmuyordu zira geleneksele ilk başladığım zamanlarda sonradan çılgınca bir hamle oldugunu anladığım stok yapma evresinde (ki güya daha ekonomik ve masrafsız olacaktı herşey kartuş pahalıydı köpük saglıksızdı boyunda kanayan kıl dönmeleri vardı, vardıda vardı ya...) kiloluk cella ve vitos almak gibi cılgınca bir eyleme kalkışmıştım. Hoş son duruma bakarsak cella buzdolabında hala ilk günkü kıvamında kokusunda renginde tazeligini koruyo vitozda aynı. Ama işte o diğer sabunları da bitirme isteği ile cellaya olan ayrılık eylemine son vermek özlediğimi hatırlattı o ince badem kokusuyla krema kıvamında köpüğü ve beni yine şaşırtmadı kendisi köpük yapmasıda ciltte bırsktığı hissiyatta o bilindik harika histi. Ilk notumda cellayı köpürtürken kıvam tutturamamktan yakınmışım hep arıtma su kullanmaya başlayalı o sorunda gitti.
Bir şey keşfedince bir çözüm bulunca evreka diye bir nida atmak gelirya insana CELLA sabun işte bende hep böyle bir nida atma isteği uyandırıyo lakin tarif edebilecek bir nida bulamıyorum...
Pinaud guncelledi, Tabac yeniledi. Cella niye eksik kalsın.
Yeni Aloe veralı Cella Serisi

49041528748_2d36eec4f1_o.png
Tişikkirlir Sipirmin.
Buralara gelse de biz de alsak keşkem
So far so good..
Denediniz mi komşum çok merak ettim. Yakında y.dışına gideceğim. Kullananlardan bilgi bekliyorum.
72 sayfa yorum var, bilmiyorum bakmadım ama sanırım sabun-krem olarak en çok yazılan başlık olabilir. Kokusunu sevdim, seviyorum. Ancak performansını yeterli bulmadım. Bugüne kadar kullandığım ürünlerden farklı olarak gözüme çarpan kopuk hazırlamada zorlanmam oldu. Gayet iyi köpürüyor oo 10 perdelik kopuk oldu diyorum sonra bir bakıyorum kopuk yok olmuş. E fırça yuttu desen başka sabunu yutmuyor. Aslında biraz okuyunca konuyu bu problemi yaşayanın çok olduğunu fark ettim. Biraz fazla yüklemek gerekiyor sanırım. Rotasyona alınabilecek kokusuyla tıraşa farklı bir hava katan bir sabun genel olarak. Sürekli kullanmadığım icin kokusunun da gitmemesi için bir parmak köpürtme kasemin tabanına yapıştırıp kullanıyorum.
@JohnLocke sentetik fircaniz varsa onunka deneyin hocam.
(10/12/2019, Saat: 01:29)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @JohnLocke sentetik fircaniz varsa onunka deneyin hocam.

Suyu da az veriyor olabilirim sentetikle de deneyeyim. Sağ olun.
@JohnLocke Benim de tecrübelerim benzer. Cella ile çok rahat bir traş çıkarmama rağmen köpüğün çabuk söndüğünü, kuruduğunu farkediyorum. Daha önce de yazılmış. Bir defasında suyu az kullandığımı farkettim ama yeterli su kullandığımda da köpük ilk canlılığını çabuk yitirdi. Var mı bir çaresi acaba?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cella & Tabac & Mwf ynspektas 19 20,007 12/05/2019, Saat: 14:27
Son Yorum: Ibra35
  CELLA VS SPEICK VS MWF VS PRORASO VS ERASMIC VS... agieda 10 15,711 18/02/2015, Saat: 11:39
Son Yorum: ckeskin
  cella sabun deneyımım burakoner0681 7 13,083 21/02/2012, Saat: 17:01
Son Yorum: linguist

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: