İMPA Ticaret
Merhaba Mustafa bey,
Parker Variant Rose Gold
Sipariş verebiliyor muyuz?
Merhaba Mustafa Bey, Razorock sabunları gördüğümüze göre şöyle güzel fırçalarını da görme şansımız var mıdır?
154bl3q.jpg
İmpa ticaret akşamları kaça kadar açık.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
(27/05/2018, Saat: 19:00)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir fiyat düzenlemesi olacak mı, fiyatı ne kadar olacak diye soracağım ama ürün elinize ulaşana kadar dolar yerinde durmamaya, çoşmaya devam edeceği için bence bu soru gereksiz olacak. =)

İstemeye istemeye fiyatları arttırmak mecburiyetinde kalıyoruz malesef

(27/05/2018, Saat: 19:12)Fermanbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Mustafa bey,
Parker Variant Rose Gold
Sipariş verebiliyor muyuz?

Rose gold isteyen birkaç kişi daha oldu , sipariş vereceğim.

(28/05/2018, Saat: 01:51)Gentleman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Mustafa Bey, Razorock sabunları gördüğümüze göre şöyle güzel fırçalarını da görme şansımız var mıdır?
154bl3q.jpg

O fırçanın tasarımını bende çok beğeniyorum Smile
Razorock fırça ve aletleri yakında stokta olur.

(28/05/2018, Saat: 02:09)AltKapalı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmpa ticaret akşamları kaça kadar açık.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Akşam 18:00a kadar hizmetteyiz Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Mustafa Bey merhabalar,

Barbicide getirtme ihtimaliniz var mıdır? Benim dışımda da taliplisi varsa tabi.

Benim dışımda barbicide taliplisi var mıdır? Smile
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
(28/05/2018, Saat: 11:02)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey merhabalar,

Barbicide getirtme ihtimaliniz var mıdır? Benim dışımda da taliplisi varsa tabi.

+1 Smile
Hijyene önem veren elit bey
@posicor komşum özellikle 16oz olanın taliplisi bence çok vardır forumda ama yanlış hatırlamıyorsam Mustafa Bey yüksek adetlerden dolayı veya tedarikçilerden dolayı getiremiyordu. Kısmet belki gelir bu sefer. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(28/05/2018, Saat: 11:02)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey merhabalar,

Cihan Bey'in hafıza kuvvetli Smile
İşi kuaför malzemeciliği , medikal vs.. olmayan için barbicide ithalatı külfet olur.
Palet bazında almak gerekiyor, Paletlerce barbicide alımına sıcak bakmıyorum doğrusu Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
@impaticaret Proraso fırça alacağım. Baktigim kadarıyla sizin sitenizde yok. Alacaksam sizden almak isterim. Teyit etme amaçlı yazmak istedim. Fırça da şu; https://www.hepsiburada.com/proraso-tira...GLILA10585
Hiç bilmiyorum ki
Bende sorunuzla alakalı bir soru sorayım.
Prorasonun bu fırcası, Omeganın 10048 kodlu fırcası ile 1e1 aynımı yoksa loft boy farkı vs. varmı.

@krub
Komsuma da bir alternatif olsun, Omeganın cok yakısıklı sevdigim bir fırcası.
https://www.extrashaving.com/omega-tiras...lastik-351

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,966 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,502 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,374 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: