İMPA Ticaret
(14/01/2019, Saat: 16:39)batucan72 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Mustafa Bey,

ACQUA DI PARMA ESSENZA TIRAŞ SONRASI EMULSION 75ML bu ürün stoklara ne zaman girebilir?

Saygılar.

Merhabalar ,
ADP Essenza Emulsiyon gelmez Sad
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
merhaba Mustafa Bey; forumdan ötürü sizi az çok tanıyor ve iletişim kurmada burada bulunduğunuzu bilmeyen müşterilere göre daha yakın ilişki içerisindeyiz. aslında yazmak istemedim fakat bugun fatura ile birlikte gelen kağıt elime geçince biraz sitem edeyim biraz da olumlu olumsuz her türlü geri dönüşü sağlayayım ki size faydası olsun istedim.

yılın başında yaptığım alışveriş 10 günde elime geçti bunu yaşadığımız olumsuz hava koşullarına bağladım fakat fatura tarihine bakınca öyle olmadığı görülüyor. daha sonra size hediye olacak ve hediye notu bu şeklinde bir metin girişi yaptım sitenizin izin verdiği şekliyle yine aynı kağıtta rastgele bir yerde yıldızlı ünlemlerle dolu hediye paketi vardır ve hediye notu budur diye bir ibare olmasına rağmen daha önceki alışverişlerimden farkı olmayan bir paket geçti elime. sipariş gerçekten hediye paketiydi. eğer o notları ciddiye almayacaksanız kaldırmanız faydalı olacaktır çünkü adresi kendime değil doğrudan gitmesi gereken yere yönlendirmiş olsam bu paket eline geçince çok üzülürdüm. bir şikayet değil ama haklı bir müşteri eleştirisi olarak görün yazdıklarımı. son olarak da kargo şirketini seçmek elimizde iken seçmediğim ve yaşadığım şehirde sorun çıkartan şirketle göndermeniz de hoş değildi . hayırlı işer
(14/01/2019, Saat: 16:53)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar ,

Mustafa Bey kolay gelsin.
Feather artist club ss (lila) jiletli ustura yakın zamanda stoklara girermi acaba
tesekkürler hayırlı işler.
Vergulde hand sabundan gelir mi mustafa bey?

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(14/01/2019, Saat: 16:53)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar ,

Merhaba Mustafa Bey,

Bilgi için teşekkür ederim.
Saygılar.
Saponificio Varesino Felce Aromatica
Mustafa bey bunun aftershave getirmeyi dusunuyormusunuz. Numune olarak yolladığınızda beğendim hala bekliyorum stoklarla girmesini
(14/01/2019, Saat: 18:01)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba Mustafa Bey; forumdan ötürü sizi az çok tanıyor ve iletişim kurmada burada bulunduğunuzu bilmeyen müşterilere göre daha yakın ilişki içerisindeyiz. aslında yazmak istemedim fakat bugun fatura ile birlikte gelen kağıt elime geçince biraz sitem edeyim biraz da olumlu olumsuz her türlü geri dönüşü sağlayayım ki size faydası olsun istedim.

yılın başında yaptığım alışveriş 10 günde elime geçti bunu yaşadığımız olumsuz hava koşullarına bağladım fakat fatura tarihine bakınca öyle olmadığı görülüyor. daha sonra size hediye olacak ve hediye notu bu şeklinde bir metin girişi yaptım sitenizin izin verdiği şekliyle yine aynı kağıtta rastgele bir yerde yıldızlı ünlemlerle dolu hediye paketi vardır ve hediye notu budur diye bir ibare olmasına rağmen daha önceki alışverişlerimden farkı olmayan bir paket geçti elime. sipariş gerçekten hediye paketiydi. eğer o notları ciddiye almayacaksanız kaldırmanız faydalı olacaktır çünkü adresi kendime değil doğrudan gitmesi gereken yere yönlendirmiş olsam bu paket eline geçince çok üzülürdüm. bir şikayet değil ama haklı bir müşteri eleştirisi olarak görün yazdıklarımı. son olarak da kargo şirketini seçmek elimizde iken seçmediğim ve yaşadığım şehirde sorun çıkartan şirketle göndermeniz de hoş değildi . hayırlı işer

Merhabalar.
Çok üzgünüm, hatamız için Sad çok sevinçliyim, hatamızın anlayışlı birine denk geldiği için.
Hatamı paketi sevk ettikten sonra farkettim ve "paketi teslim almadıysanız bugün yenisini çıkarayım , ilk paketi red edin" şeklinde e-posta göndermiştim, aksilik oldu sanırım. Eleştirinizde tamamen haklısınız.
Olurda tekrar görüşürsek telafi etmek isteriz .
Keyifli tıraşlarınız olsun.

(14/01/2019, Saat: 18:03)ayçiçeği Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey kolay gelsin.
Feather artist club ss (lila) jiletli ustura yakın zamanda stoklara  girermi acaba
tesekkürler hayırlı işler.

Merhabalar Sabri Bey.
Tedarikçimizde Lila rengi yok. Scoth Wood ve Siyah olanını sipariş ettim , yakında gelir

(14/01/2019, Saat: 18:10)inter Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vergulde hand sabundan gelir mi mustafa bey?

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tedarikçilerimin hiçbirinde yok malesef Sad

(15/01/2019, Saat: 11:05)gidakontrol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Saponificio Varesino Felce Aromatica
Mustafa bey bunun aftershave getirmeyi dusunuyormusunuz. Numune olarak yolladığınızda beğendim hala bekliyorum stoklarla girmesini

Stoğumdaki Saponificio ürünleri tükendiğinde losyonları tekrar gelir.
Şuandaki stok bir süre daha gider gibi gözüküyor Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Ben sağda solda sizin stoktaki ürünlerin reklamını yapayım hafiftenSmile
(15/01/2019, Saat: 12:42)gidakontrol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben sağda solda sizin stoktaki ürünlerin reklamını yapayım hafiftenSmile

Sizin losyon için faydası olur Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(15/01/2019, Saat: 12:42)gidakontrol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben sağda solda sizin stoktaki ürünlerin reklamını yapayım hafiftenSmile

Süreci hızlandırmak için bütün stok da çekilebilir ama maliyetli olur muhtemelen.. Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 26,023 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,510 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,384 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: