İMPA Ticaret
1 saat önce sepetimi ödemek için girdim ve bende gördüm, Mustafa bey tatile çıkınca mı mola veriyor? @FearOfATG komşum italya’da herşey pahalı geldi SV 70.yıl sabunu 38 euro’ya arkadaşım bugün aldı umarım doğru üründür zira çok pahalı geldi bakalım haftaya getirecek. Eğer Mustafa bey’de oralardaysa tespitlerini paylaşacaktır.
Be A Gentleman...
(20/01/2019, Saat: 01:35)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 34c yi alacağım zaman da kurban bayramı diye kapanmıştı site bende diğer önemli kaynağımız razorus tan almıştım Smile kendi bilüü

Ama siteyi bütünüyle kapatmak yerine ödeme almadan dursa orda daha iyi olmaz mıydı

Ödeme almadan durması bu sefer müşteri de antipati oluşturur. Sepete ürün ekliyorsun ama satın alamıyorsun. Belki ürün stoklarda az kalmış veya o ürüne acil ihtiyacın var ama alamıyorsun. Bir çok kişi için bu megatif algı yaratır. Müşteri kaybı veya müşteri önyargısı oluşmasındansa böyle olması daha iyidir komşum.
(20/01/2019, Saat: 11:18)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ödeme almadan durması bu sefer müşteri de antipati oluşturur. Sepete ürün ekliyorsun ama satın alamıyorsun. Belki ürün stoklarda az kalmış veya o ürüne acil ihtiyacın var ama alamıyorsun. Bir çok kişi için bu megatif algı yaratır. Müşteri kaybı veya müşteri önyargısı oluşmasındansa böyle olması daha iyidir komşum.

Anasayfaya siparişlerin x tarihinde kargolanabileceği buna dikkat ederek alışveriş yapılması gibi bir uyarı olabilir . Site dükkan değil ki internet hocam bu kapanmasına alışkın değiliz Smile
(20/01/2019, Saat: 11:41)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anasayfaya siparişlerin x tarihinde kargolanabileceği buna dikkat ederek alışveriş yapılması gibi bir uyarı olabilir  . Site dükkan değil ki internet hocam bu kapanmasına alışkın değiliz Smile

Onuda denedim , mesjı görmedim siprişimi daha kargolmdınızmı,paramı iade edin fırçasını çok yedik Smile
Kapnmaması gerektiği konusu da haklısınız ama yalnız olunca mecbur Sad
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Mustafa bey, bilginiz dahilindedir ama yine de bir hatırlatma yapmak istiyorum. Kullandığınız altyapıda yanılmıyorsam ödeme yöntemlerini pasif hale getirebiliyorsunuz. Böylelikle satış işlemi gerçekleşemiyor ve siz sayfanızı geçici bir süre kapatmak zorunda kalmamış olacaksınız.
(20/01/2019, Saat: 22:15)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Onuda denedim , mesjı görmedim siprişimi daha kargolmdınızmı,paramı iade edin fırçasını çok yedik Smile
Kapnmaması gerektiği konusu da haklısınız ama yalnız olunca mecbur Sad

@batmanforever komşunun yöntemi işe yarar mı peki Smile
Mustafa bey site neden kapalı.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
(21/01/2019, Saat: 08:58)AltKapalı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey site neden kapalı.

Mustafa bey paket tur ile İtalya'ya gitti diye düşünüyorum ben.. Smile
Mustafa bey ithalatında sıkıntı olan amerikan menşeli sabunlari bizzat kendi valizinde getirmek üzere abd seyahati planlamış kuşlardan alınan bilgilere göre. 30kg bagaj hakkım var 30kg da hanim taşır. Etti 60kg sabun, her halükarda 2019 da yeter demis?
(21/01/2019, Saat: 08:58)AltKapalı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey site neden kapalı.

Ben de Pazartesi uğradım. Fakat fiyatları Mustafa bey verdiği için alışveriş yapamadan döndüm.İnternet kapalı, dükkan açık ama ikisi de aynı kapıya çıkıyor

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 26,002 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,507 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,382 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: