İMPA Ticaret
Mustafa bey yine size yakışan şıklıkta cevaplar
İyi ki varsınız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Bilmukabele @Aedan* bey , siz olmasanız bende olmam Smile

*Bazı üyeler isim yazılmasını istemediği için nick yazıyorum Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
R41, R89 örneğinize şapka çıkardım Mustafa bey..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Şahsım adına yurt dışından haftalarca aylarca geldi gelmedi gümrükten geçtimi diye uğraşıcağıma sizin aracığınız ile Türkiyeden temin edip varsın 3 gün içinde teslim almayı varsın yurtiçi yerine mng kargoyla almayı kesinlikle tercih ederim. Yapılan eleştirileri olgunlukla karşılayıp, sakince cevapladığınız için Mustafa bey sizi tebrik ederim Smile
Ben çok memnunum,son siparişlerimde geldi.Sorunsuz sıkıntısız,şu yaşadamığımız çağda iyi insan,iyi esnaf bulmak zor.Hayırlı işler dilerim.
@impaticaret Lakin Mustafa Bey tıpkı Feather Popular gibi cevap vermişsiniz tebrik ediyorum sizi.
Hem İnternet sitenizden, hem de bizzat sizinle tanışarak dükkanınızdan alışveriş yapmış biri olarak beyefendi kişiliğinize ve uslubunuza çok teşekkür ederim.

Unutmadan Rocwell 6c tekrara stoklarınıza gelecekmi?
(25/09/2019, Saat: 14:16)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar , yaşanan sorun için çok mahçubum, kusura bakmayınız.
Yalnız çalıştığım dönemlerde ki 2 haftadır yalnız çalışıyorum, kargolardaki hata oranım 1/300.  Ama bunlar neyse ki telafi edilebilecek kusurlar. Çok nadir olur ama yanlış kargo sorunuyla karşılaştığınızda kargocuya kargoyu kabul etmiyorum derseniz ,paket geri gelir ve istediğiniz kargoyla tekrar gönderirim. Süreci hızlandırmak için iade gelecek kargonun gelmesini beklemeden yeni paket yapıp tekrar sevk ederim , 1 gün gecikmeli paketiniz doğru kargo firmasıyla alıcıya ulaşmış ve bende hatamın karşılığını almış olurum Smile
İletişimin sıfır olduğunu sanmıyorum en azından 1 puan verseydiniz bari  Smile
Yazınızdan dolayı benden yana kırgınlık küslük yok, müsterih olun. Bazen üyelerimiz R41 davranışı sergileyebiliyor ama dönüp baktıklarında bunların genel hayat çerçevemizde çok önemsiz noktalar olduğunu anlayınca R89 moduna geçiyorlar  , sular duruluyor.
Bir arkadaşımız karşıt görüş bildirdiğinde neden koruyorsun şeklinde çıkışlarda doğru değil, suçum sabitmiş gibi hissediyorum Smile
Forumumuz keyif alınacak ortak yönleri olan insanları bir araya getirip,bilgi paylaşımıyla en iyiyi buldurmak, kaliteli vakit geçirmek için kurulmuş bir mecra , tartışmalara , kavgalara mahal vermeyelim lütfen.  
Keyifli tıraşlarınız olsun..

Bunu yazmaktaki tek amacım buydu ; basit bir gönül alma... Müşteri olarak birkaç iletişim kanalından size ulaşıp da basit bir isteğim yerine getirilmeyince kıymetsiz hissettim kendimi açıkçası. Ama bazı arkadaşlar öyle şeyler yazdı ki hayattan soğudum. Zarif cevabınız için teşekkür ederim. Umarım bir daha kimse başkasının avukatlığını yapmaya çalışmaz. Gelecek alışverişlerde buluşmak dileğiyle. Smile
Kardes sende abartma, alt tarafı tıras malzemesi ve kargo konusuyoruz.
Kendimi kıymetsiz hissettim, hayattan sogudum vs. gibi dusuncelere gerek varmı. Basit seyler bunlar buyutmeyin gozunuzde. Birgun patrondan fırca yiyince, sevdigini kaybedince, uzunca sure ustune titredigin yok olunca, yıkılınca ne yapacan, kafana mı sıkacaksın.

Evladını kaybeden anne, bir khk ile isini kaybeden baba, kotu hastalıgını ogrenen o gencecik kardesim, terorde bacagını kaybeden gazi yigidim, 5 kisilik kogusta 20 kisi 40 derece sıcakta kalan o garip, cop karıstıran okul cagındaki o melek cocuk... devam etmiyorum canımız sıkılmasın; Kotunun kotusu var. Su hayatta kendinize kucuk seyleri dert etmeyin, Rabbim gostermesin gercek dert gelince, o kucuk olanlara uzuldugunuze acırsınız.
Varsın kargo gec/yanlıs gelsin. Sen ve sevdiklerin saglıklı huzurlu olsun gerisi vız gelir tırıs gecer.
Tişikkirlir Sipirmin.
+1000
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,983 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,505 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,381 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: