İMPA Ticaret
Çok teşekkür ederim komşular. Konunun tatlıya bağlandığına inanılmaz sevindim. Kendi adıma bundan sonra tartışmaya karışmamaya azami özen göstereceğimin sözünü vereyim.
(28/09/2019, Saat: 19:04)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok teşekkür ederim komşular. Konunun tatlıya bağlandığına inanılmaz sevindim. Kendi adıma bundan sonra tartışmaya karışmamaya azami özen göstereceğimin sözünü vereyim.

Tebrikler komşum.
Voskhod  Jilet adamdır!
(28/09/2019, Saat: 19:04)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok teşekkür ederim komşular. Konunun tatlıya bağlandığına inanılmaz sevindim. Kendi adıma bundan sonra tartışmaya karışmamaya azami özen göstereceğimin sözünü vereyim.

(28/09/2019, Saat: 19:07)Ayhandulgar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tebrikler komşum.

Bu forumda daha nice güzel günlerimiz olucak insallah. Bu gibi yanlış anlaşmaların tatlıya bağlanmasına bende çok sevindim komşular.
Hoşgeldiniz
Ben de sizi üzdüysem özür dilerim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
(28/09/2019, Saat: 18:24)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok yapıcı olarak algıladım komşum sıkıntı yok. Şu forum için ülkedeki seçenek eksikliği nedeniyle impa ticaret ve Mustafa Bey'in kıymetli olduğunun ben de farkındayım. Ancak gerek bu başlık altında gerekse farklı başlıklarda sonrasında benim saldırgan olarak algılamam son derece normal yorumlar geldi. Ben haksızlığa uğradığımı hissedince susacak bir insan değilim, o yüzden biraz tepkiselim kimse kusura bakmasın. Burda klavyeden yazmak kolay gibi yorumlar geldi. İnanın hiç kolay bi hayatım olmadı isterseniz özelden de anlatabilirim burda kendimi acındırmak istemiyorum. O yüzden kırıcı yorumlara verdiğim tepkiler için pişman değilim ama yanlış anladığım ve istemeden de olsa kırdığım saygıdeğer insanlardan özür dilerim.

Komşum seçenek eksikliğinden demek te durumu (İmpa da Mustafa beyi Razorus ta Mustafa beyi ve Muhle türkiye gurubundaki arkadaşlar bakımından) tam ifade etmiyor. Benim ve forumdan tanıdığım bir sürü arkadaşımın dünyanın neredeyse her yerinden tıraş malzemesi alma olanakları var. Şahsen benim ve forumdan bir çok arkadaşın türkiyeden aldığı malzeme 10 da 1 bile değildir.
Ama bu arkadaşların geleneksel tıraşa kendilerininde hobi amaçlı bakması durumun değiştiryor. Mesela Noyan beyle daha hiç yüzünü görmeden haftanın yedi günü saatlerce sohbet edebilirsiniz istediğiniz bir ürünü fiyatı ne olursa olsun size önermez şaşar kalırsınız bu adam nasıl para kazanacak diye, beğenmediğiniz bir ürünü hemen geri alır e satılmaz artık bu dersiniz olsun vitrinde sergilerim farketmez der Mustafa bey abi bu kremin kapağı çatlak dersiniz hemen yenisini gönderir yoksa paranızı iade eder. Dünyada aynı ürünü ondan daha hesaplı satanı kolay kolay göremezsiniz.
Muhle daha bir kaç yüz tl lik rocca başlıklarını eski müşterilerine kargo dahil bedava yolladı. Fırçam kıl döktü deseniz hemen yenisini yollar.
Bunlar ticari stratejisi olarak değerlendirilecek şeyler değil tamamen samimi olmakla insanca davranmakla ilgili şeyler. Koca koca milyar dolarlık şirketler müşterilerini yolmak için kırk türlü alavere dalaverelerini görünce daha iyi anlıyorsunuz.
Saygılar....

(28/09/2019, Saat: 21:54)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum seçenek eksikliğinden demek te durumu (İmpa da Mustafa beyi Razorus ta Mustafa beyi ve Muhle türkiye gurubundaki arkadaşlar bakımından) tam ifade etmiyor. Benim ve forumdan tanıdığım bir sürü arkadaşımın dünyanın neredeyse her yerinden tıraş malzemesi alma olanakları var. Şahsen benim ve forumdan bir çok arkadaşın türkiyeden aldığı malzeme 10 da 1 bile değildir.
Ama bu arkadaşların geleneksel tıraşa kendilerininde hobi amaçlı bakması durumun değiştiryor. Mesela Noyan beyle daha hiç yüzünü görmeden haftanın yedi günü saatlerce sohbet edebilirsiniz istediğiniz bir ürünü fiyatı ne olursa olsun size önermez şaşar kalırsınız bu adam nasıl para kazanacak diye, beğenmediğiniz bir ürünü hemen geri alır e satılmaz artık bu dersiniz olsun vitrinde sergilerim farketmez der Mustafa bey abi bu kremin kapağı çatlak dersiniz hemen yenisini gönderir yoksa paranızı iade eder. Dünyada aynı ürünü ondan daha hesaplı satanı kolay kolay göremezsiniz.
Muhle daha bir kaç yüz tl lik rocca başlıklarını eski müşterilerine kargo dahil bedava yolladı. Fırçam kıl döktü deseniz hemen yenisini yollar.
Bunlar ticari stratejisi olarak değerlendirilecek şeyler değil tamamen samimi olmakla insanca davranmakla ilgili şeyler. Koca koca milyar dolarlık şirketler müşterilerini yolmak için kırk türlü alavere dalaverelerini görünce daha iyi anlıyorsunuz.
Saygılar....

Haklılık payınız var komşum. Takdir edersiniz ki yeniyim 2 kez extrashaving üzerinden alışverişim oldu mustafa beyle. Sizin kadar tanımıyorum doğal olarak. Ama zaten hep iyi şeyler duyuyorum hakkında. Zaten normalde böyle küçük bi siteden ilk alışverişim olmasına rağmen içim çok rahattı forum sayesinde. Ufak sitemimi de olgunlukla cevaplayarak kalitesini zaten gösterdi.
Konunun tatlıya bağlanmasına sevindim. Forum ahalisi olarak güzel insanlarız vesselam.
Selam olsun tüm komşularıma iyi ki varız Smile
.
Şahsen ben hiç sevmiyorum sizi. Hele böyle eski püskü tıraş aleti ile tıraş olan adamlar, ıyy, tiksindim valla

bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(29/09/2019, Saat: 15:10)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şahsen ben hiç sevmiyorum sizi. Hele böyle eski püskü tıraş aleti ile tıraş olan adamlar, ıyy, tiksindim valla

Haklısın üstadım
Ben de iğrendim şimdi
Yazıklar olsun hepsine

Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Geleneksel tıraşa başlamak için ilk siparişimi vermiş bulunmaktayım hayırlı işler Mustafa Bey.
Selamlar

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,993 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,506 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,381 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: