İMPA Ticaret
Bir süredir yazmak istiyorum ancak yazamadım, değerli komşularım arkadaşlarım burası herkesin görüşlerini yazacağı, tartışacağı, ortak payda da buluşabileceği yada buluşamayacağı, sinerji yaratabileceği özgür bir forum ancak bu başlık İmpanın başlığı olarak açılmış insanlar görüşlerini, teşekkürlerini ve sitemlerini Mustafa Bey'e iletiyorlar. Ama en nihayetinde Mustafa Bey esnaf, görüşlerini iletenler de müşteri. Görüş ileten müşterilere karşı Mustafa Bey bütün nezaketi ile cevap veriyor müşterisini korumaya ve kaybetmemeye çalışan esnaf anlayışı ile. Ama Mustafa Bey'e iletilen konulara diğer komşulardan verilen cevaplar pek uygun olmuyor. Burada Mustafa Bey'i savunayım derken belki tam tersi müşterisini soğutuyor ve kaybetmesine neden olabiliyorsunuz. Konuya birde bu açıdan bakmanızı rica ediyorum. İletilen konulara zaten Mustafa bey tüm iyi niyeti ve nezaketi ile cevap veriyor. Genelde onurcakmak firma sahibinden cevap gelene kadar konuyu kapatalım yazmak zorunda kalıyor. Konular zaten hep tatlı gitsin, birbirimizi üzüp kırıp sonrada tatlıya bağlamaya gerek kalmasın Smile
(02/10/2019, Saat: 12:46)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir süredir yazmak istiyorum ancak yazamadım, değerli komşularım arkadaşlarım burası herkesin görüşlerini yazacağı, tartışacağı, ortak payda da buluşabileceği yada buluşamayacağı, sinerji yaratabileceği özgür bir forum ancak bu başlık İmpanın başlığı olarak açılmış insanlar görüşlerini, teşekkürlerini ve sitemlerini Mustafa Bey'e iletiyorlar. Ama en nihayetinde Mustafa Bey esnaf, görüşlerini iletenler de müşteri. Görüş ileten müşterilere karşı Mustafa Bey bütün nezaketi ile cevap veriyor müşterisini korumaya ve kaybetmemeye çalışan esnaf anlayışı ile. Ama Mustafa Bey'e iletilen konulara diğer komşulardan verilen cevaplar pek uygun olmuyor. Burada Mustafa Bey'i savunayım derken belki tam tersi müşterisini soğutuyor ve kaybetmesine neden olabiliyorsunuz. Konuya birde bu açıdan bakmanızı rica ediyorum. İletilen konulara zaten Mustafa bey tüm iyi niyeti ve nezaketi ile cevap veriyor. Genelde onurcakmak firma sahibinden cevap gelene kadar konuyu kapatalım yazmak zorunda kalıyor. Konular zaten hep tatlı gitsin, birbirimizi üzüp kırıp sonrada tatlıya bağlamaya gerek kalmasın Smile

Sevdiğini sahiplenmek genlerimizde var komşum
(02/10/2019, Saat: 12:46)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir süredir yazmak istiyorum ancak yazamadım, değerli komşularım arkadaşlarım burası herkesin görüşlerini yazacağı, tartışacağı, ortak payda da buluşabileceği yada buluşamayacağı, sinerji yaratabileceği özgür bir forum ancak bu başlık İmpanın başlığı olarak açılmış insanlar görüşlerini, teşekkürlerini ve sitemlerini Mustafa Bey'e iletiyorlar. Ama en nihayetinde Mustafa Bey esnaf, görüşlerini iletenler de müşteri. Görüş ileten müşterilere karşı Mustafa Bey bütün nezaketi ile cevap veriyor müşterisini korumaya ve kaybetmemeye çalışan esnaf anlayışı ile. Ama Mustafa Bey'e iletilen konulara diğer komşulardan verilen cevaplar pek uygun olmuyor. Burada Mustafa Bey'i savunayım derken belki tam tersi müşterisini soğutuyor ve kaybetmesine neden olabiliyorsunuz. Konuya birde bu açıdan bakmanızı rica ediyorum. İletilen konulara zaten Mustafa bey tüm iyi niyeti ve nezaketi ile cevap veriyor. Genelde onurcakmak firma sahibinden cevap gelene kadar konuyu kapatalım yazmak zorunda kalıyor. Konular zaten hep tatlı gitsin, birbirimizi üzüp kırıp sonrada tatlıya bağlamaya gerek kalmasın Smile

Bence de buraya yazılanların muhattabi Mustafa Beydir. Babalar gununde bir komşumuz indirim yok mu falan dediginde de benzer problemler çıktı. Üstüne vazife edinenler indirim talebinde bulunan müşteriyi taşladı. İndirim talebi, kargo problemi vs gibi konular bizi değil Mustafa Beyi ilgilendirir. Lütfen cevabi kendisine bırakalım. Toptan alkollü içki ticareti yapıyoruz. İsletmemize gelen müşteri 70 cl Jack fiyatı soruyor. 194 TL diyorum. 190'a olmaz mi dediği zaman işletmede bulunan diğer müşteriler cevap vermeye kalkmiyor. Cevap bana ait. Bu kadar basit aslında. Boşuna tartışma cikarmayalim.
(02/10/2019, Saat: 15:49)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence de buraya yazılanların muhattabi Mustafa Beydir. Babalar gununde bir komşumuz indirim yok mu falan dediginde de benzer problemler çıktı. Üstüne vazife edinenler indirim talebinde bulunan müşteriyi taşladı. İndirim talebi, kargo problemi vs gibi konular bizi değil Mustafa Beyi ilgilendirir. Lütfen cevabi kendisine bırakalım. Toptan alkollü içki ticareti yapıyoruz. İsletmemize gelen müşteri 70 cl Jack fiyatı soruyor. 194 TL diyorum. 190'a olmaz mi dediği zaman işletmede bulunan diğer müşteriler cevap vermeye kalkmiyor. Cevap bana ait. Bu kadar basit aslında. Boşuna tartışma cikarmayalim.

190 verebiliyorsa iyi komşum nasıl birşey bilmiyorum ama bi arkadaş için soruyorum 90 olmaz mı Big Grin Tongue

şaka bir yana burada linç yemek bence anlık bir talihsizlik çünkü ben de kargo sorunu yüzünden bir sitemde bulundum Mustafa bey ile anında tatlıya bağladık. belki sitenin konuya özel bildirim ayarı açmak mümkün olsa sorun olmaz ama bunun yerine ilk eleştirilerimizi ve sorunlarımızı buraya yazmak yerine doğrudan kendisine iletsek daha hoş olur bence. oradan bir geri dönüş alıp da yardım bulamazsak genele hitap edeceği için en son buraya yazılabilir diye düşünüyorum. kendi geçiminde bir esnaf abimiz tanımam etmem alışverişim oldu o kadar.
Amma uzadı bu konu
Arkadaşlar istediğimiz başlığa yorum yaparız
Mustafa abi de kardeşimizdir, buraya renk katan bir kişiliktir
Standart bir esnaf veya avm ilişkisi içine giremiyorum ben şahsen
Yine korurum, korunmaya ihtiyacı olmasa da,
Bana göre dost, esnaf değil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
(02/10/2019, Saat: 15:49)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence de buraya yazılanların muhattabi Mustafa Beydir. Babalar gununde bir komşumuz indirim yok mu falan dediginde de benzer problemler çıktı. Üstüne vazife edinenler indirim talebinde bulunan müşteriyi taşladı. İndirim talebi, kargo problemi vs gibi konular bizi değil Mustafa Beyi ilgilendirir. Lütfen cevabi kendisine bırakalım. Toptan alkollü içki ticareti yapıyoruz. İsletmemize gelen müşteri 70 cl Jack fiyatı soruyor. 194 TL diyorum. 190'a olmaz mi dediği zaman işletmede bulunan diğer müşteriler cevap vermeye kalkmiyor. Cevap bana ait. Bu kadar basit aslında. Boşuna tartışma cikarmayalim.

Komşum sizin işletmede veya başka bir işletmede pekala aynısı olabilir. O sırada sizin çayınızı yudumlayan sizinle sohbet eden bir müşteri sizinle olan samimiyetine dayanarak başka bir müşteriye cevap verebilir. Cevap hakkı sizin ama ne yaparsınız ; müşteri . Üstelik samimiyetinizde var.
Deden gibi tıraş ol.
Hala israrla yapilan yanlısı savunmak nasıl bir şey anlamıyorum. Savunurum sanane der gibi cevap geliyor. Halbuki benim yazdigimin üzerinde komşumuz çok güzel açıklamış. Savunayim derken kiriyorsunuz ve belki de korumak istediğiniz işletmenin müşterisini sogutuyorsunuz. Mustafa Bey ile samimiyseniz onun işletmesiyle sorun yasayan herkesle laf dalaşına girmek zorunda değilsiniz. Mustafa Bey gerekli cevabi her zaman vermiştir yine verecektir. Ben belki sizin kadar samimi değilim kendisiyle ama İstanbul'a ne zaman yolum düşse o bolgede hic isim olmamasına rağmen marmaraydan iner ugrarim ihtiyacım olsa da olmasa da uç bes bir şeyler alırım. Evet çok düzgün esnaf, evet en çok çeşit onda var, evet en ucuz o satıyor. Bunları ben de biliyorum. Ama bu boyle diye herkese cevap vermek zorunda değilsiniz. Tüm tartismalar zaten sizin savunma cabanizdan çıkıyor. Forumda sükunet ve saygı istiyoruz hepimiz.
Ben savunuyorum savunacağım da.
İstemezseniz okumaz geçersiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
(02/10/2019, Saat: 15:59)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 190 verebiliyorsa iyi komşum nasıl birşey bilmiyorum ama bi arkadaş için soruyorum 90 olmaz mı Big Grin Tongue

şaka bir yana burada linç yemek bence anlık bir talihsizlik çünkü ben de kargo sorunu yüzünden bir sitemde bulundum Mustafa bey ile anında tatlıya bağladık. belki sitenin konuya özel bildirim ayarı açmak mümkün olsa sorun olmaz ama bunun yerine ilk eleştirilerimizi ve sorunlarımızı buraya yazmak yerine doğrudan kendisine iletsek daha hoş olur bence. oradan bir geri dönüş alıp da yardım bulamazsak genele hitap edeceği için en son buraya yazılabilir diye düşünüyorum. kendi geçiminde bir esnaf abimiz tanımam etmem alışverişim oldu o kadar.

Size katılıyorum. 1-2 ay önce kadar razorine ustura sipariş ettim. Elime ulaştı ama kaplama kalitesi çok kötüydü ve Mustafa Bey'i aradım. İade edebilecegimi söyledi ama ürünün genel kalitesi o sekildeymis. Ben de tamam iadeye gerek yok dedim ve tesekkur ettim. Ha ama diyelim ki aramayip buraya yazdım. Bu da benim hakkimdir. Kaplaması kötü dedim. Bunun cevabını bu başlık altında Mustafa Bey vermelidir. Başkası verirse su bulanır. Ki genelde hep öyle oluyor. Forumda kiriciliga gerek olmadığını düşünüyorum. Hayatimda ilk defa bir foruma uyeyim ve beni en çok memnun eden özelliği buradaki saygili ortam. Bunu bozmamak adina diyorum ki cevapları isletme sahibine birakalim. Ama israrli komşularimiz var maalesef.
(02/10/2019, Saat: 17:16)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Size katılıyorum. 1-2 ay önce kadar razorine ustura sipariş ettim. Elime ulaştı ama kaplama kalitesi çok kötüydü ve Mustafa Bey'i aradım. İade edebilecegimi söyledi ama ürünün genel kalitesi o sekildeymis. Ben de tamam iadeye gerek yok dedim ve tesekkur ettim. Ha ama diyelim ki aramayip buraya yazdım. Bu da benim hakkimdir. Kaplaması kötü dedim. Bunun cevabını bu başlık altında Mustafa Bey vermelidir. Başkası verirse su bulanır. Ki genelde hep öyle oluyor. Forumda kiriciliga gerek olmadığını düşünüyorum. Hayatimda ilk defa bir foruma uyeyim ve beni en çok memnun eden özelliği buradaki saygili ortam. Bunu bozmamak adina diyorum ki cevapları isletme sahibine birakalim. Ama israrli komşularimiz var maalesef.

komşum işin çoğu hobiye kaydığı için az sayıda tedarikçilerin sevilmesi bence normal. nacizane fikrim sadece Mustafa bey cevap versin isteğiniz şikayetvar.com türü sitelerde gerçekleşebilir yoksa illaki cevap verenler olacaktır burası açık bir forum buna karşı gelmek zor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,983 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,506 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,381 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: