İMPA Ticaret
(22/12/2019, Saat: 11:49)tanios74 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: As ve sabun çeşidimiz jilet kadar olsa yeter

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğru söze ne hacet Smile Sebep olanlar utansın.

(02/01/2020, Saat: 12:52)ArdıçKatranı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey merhaba, ufukta hiç Saponificio Varesino görünüyor mu acaba?

Gelecek , S.V.siz olmaz Smile

(05/01/2020, Saat: 01:04)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu thayersin farklı kokulardaki cadı fındığı losyonlarından getirmeyi düşünüyor musunuz mustafa bey ?

Benim de merak ettiğim bı ürün . Sitesinde sipariş verilebiliyor ama 10 dolarlık ürün 30 dolar kargosu var. Ayrıca losyon balsam ve krem de çıkarmışlar. Umarım Mustafa Bey her cesitini bizlerle buluşturur.

Amerika ürün ithal edilecek en son ülke şuanda Smile Yüksek ABD fonu , yüksek navlun ücretleri Abd yi bizden uzaklaştırıyor.

(08/01/2020, Saat: 17:11)onur7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ülke şartlarını düşününce biraz daha genel kapsamlı bir soru sormak daha uygun olur diye düşündüm: Mustafa bey acaba stoklara hele ki artizanlar cephesinden yeni sabunlar girecek mi yakın tarihte?

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Birkaç artizan sabun ile görüşüyorum ama neticelenirmi bilmem.

(08/01/2020, Saat: 21:36)Alfred Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kredi kartı ile ödeme hala yapılamıyor. Ne zaman tekrar başlayacak kredi kartı ile ödemeler?

Vaktim oldukça ödeme alma şiketleri araştırıyorum. Websitemiz ile uyumlu olanların en düşük maliyetlisi ile çalışacağım.

(09/01/2020, Saat: 12:19)Atlante Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün gece eft ile havale yaptım ancak hala sitede "ödeme bekliyor" yazısıyla karşılaşıyorum. Hesaba geçmiş olmalı bu saatlerde.

Şimdi onaylanmış olmalı

(09/01/2020, Saat: 12:27)Denetcii Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arayın komşum anlık onaylıyorlar hemen

Teşekkürler mesajınız için

(09/01/2020, Saat: 12:28)onur7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hesabım menüsünde havale bildirim formu var, onu da doldurmak gerekiyor olabilir.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Forma gerek yok , gün içinde kontrol ettikçe onaylanıyor. Teşekkürler
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(22/12/2019, Saat: 10:47)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey merhabalar, Floid Vigoroso as, S.V. 70. yıl sabun ve Jeremyn Street krem ve as yakın zamanda stoğa girebilir mi?

Hayırlı işler.

?
(18/09/2019, Saat: 10:21)steelaesthetic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Mustafa Bey, haslinger koyun sütlü ne kadar sürede stoklara girer acaba?

(09/01/2020, Saat: 16:55)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ?

Şimdiye kadar stokta olmalıydı , bir sıkıntı oldu , gecikti.
Gümrüğümüz sürprizler dünyası olduğundan tarih veremiyorum.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(09/01/2020, Saat: 18:24)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şimdiye kadar stokta olmalıydı , bir sıkıntı oldu , gecikti.
Gümrüğümüz sürprizler dünyası olduğundan tarih veremiyorum.

Anladım teşekkürler.
Mustafa Bey

EJ 3one6 ufukta var mı acaba ? Renk olarak çeşidi bol olduğu icin gelecekse renk talebinde bulunabilir miyim ?
(13/01/2020, Saat: 21:19)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey

EJ 3one6 ufukta var mı acaba ? Renk olarak çeşidi bol olduğu icin gelecekse renk talebinde bulunabilir miyim ?

Mustafa bey ben de çok merak ediyorum gelme ihtimali var mı diye.
çelik alet almak isterim 89 dan daha agresif..Mühle Rocca ilgimi çekiyor fakat sürekli yeni versiyon çıkartıyorlar,korkuyorum 6 ay sonra v5 çıkar diye :-)
Edwin Jagger 3one6 daha güvenilir geliyor bana..
(13/01/2020, Saat: 21:35)zorsakal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey ben de çok merak ediyorum gelme ihtimali var mı diye.
çelik alet almak isterim 89 dan daha agresif..Mühle Rocca ilgimi çekiyor fakat sürekli yeni versiyon çıkartıyorlar,korkuyorum 6 ay sonra v5 çıkar diye :-)
Edwin Jagger 3one6 daha güvenilir geliyor bana..

Komşum az daha alacaktım Rocca ama oldukça agresif olduğunu anlıyorum yazılanlardan EJ hakkında söylenenler ise daha cekici. Kafa yapısı da fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla çok hoşuma gitti.
Evet Mustafa bey..Cella çeşitleri gelse çooookk iyi olur.
sizden aldığım sabunu severek kullanıyorum.After shaye ini merak ediyorum açıkçası.
umarım gelir..
(13/01/2020, Saat: 21:37)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum az daha alacaktım Rocca ama oldukça agresif olduğunu anlıyorum yazılanlardan EJ hakkında söylenenler ise daha cekici. Kafa yapısı da fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla çok hoşuma gitti.

Komşum razorock game changer. 84 diyorum araştırınWink
Mustafa beyin esnaflığından sahsım adına son derece memnunum.Pıyasanın bu kadar değişken şartlarında bizleri farklı ürünlerle buluşturuyor.Bu sebeple sabırsızlık forum üyelerine yakışmaz saygılarımla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,971 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,504 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,376 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: