İMPA Ticaret
Resimlerde tobs sandalwood sabun, stick hatta belki krem var gibi ama Huh taylor stokları yenilensin! Big Grin
madem her gün tıraş oluyorum, neden zevk almayayım?  Tıraş aleti
Mustafa Bey merhaba ,

Game Changer ve bir kac Razorock ürünü daha gelecek diye okudum forumda. Takribi ne zaman düşer stoklara ? Bir de slant çeşidi olan Wunderbar'ı da getirtmeyi düşünüyor musunuz ? İnşallah dolar fırlamadan stoklarda görürüz.
Razorock game changer modellerini ben de çok merak ediyorum. Özellikle 85 mm lik saplarla gelirse güzel olur. Radio konob, barber pole, hd ve 83 mm lik halo. Hepsi çok güzel ve kullanışlı görünüyor. En kısa sürede gelmesi dileğiyle diyelim.
Site üzerinden kredi kartı ile ödeme ne zaman aktif olacak?
(11/02/2020, Saat: 20:34)Fenotip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Site üzerinden kredi kartı ile ödeme ne zaman aktif olacak?

Benim de en merak ettigim sorulardan birisi bu.. fakat sanırım pek mümkün olmayacak
Tıraş ol, huzur bul...
35 liralık ürünü iş bankasıyla ödemeye çalışınca 15tl eft ücreti istiyor. 8 lira da kargo desek, 1 ürün fiyatı da havaya atmış gibi oluyor. Bu hesabı yaparken de cella tükeniyor.. Dodgy
Impaya 3 çeşit mdc gelmiş. 2 adet kaptım. Smile
Fougere'dir umarım biri her tıraşsever o kokuyu tatmalı bir kere!
bende aldım bir Mdc Fougere

kredi kartı ile işlem yapılamıyordu. kapıda ödeme de çıkmıyor sadece havale/etf gözüküyor. sizde de böylemiydi komşu

(15/02/2020, Saat: 18:54)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Impaya 3 çeşit mdc gelmiş. 2 adet kaptım. Smile
Sadece Vetiver kalmış, bilginize..

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,963 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,498 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,373 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: