İMPA Ticaret
Rocnel yeniden stoklarda olacak mı? Olacaksa belli bir tarih var mı Mustafa bey?
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
Pannacrema Nuavia Blu sabun gelmiş. Mustafa Bey bizi şenlendirmeye devam ediyor.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yine gelmiş yepyeni ürünler ve Antigua Barbearia ustura. Bu usturayi çok mu çok seviyorum, tıraş ritüelini sil baştan yazdırdı bana. Çok güzel iş çıkarıyor Perma Sharp ile. Mustafa bey işi biliyor, iş çıkarmayacak usturayi satmıyor.
Bence ustura
(09/04/2020, Saat: 12:01)40tansonra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rocnel yeniden stoklarda olacak mı? Olacaksa belli bir tarih var mı Mustafa bey?

Rocnel konusunda söz veremiyorum. Murat bey yurtdışına taahütlü çalışıyor. Kesin tarih yok.

(12/04/2020, Saat: 01:03)Erdi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yine gelmiş yepyeni ürünler ve  Antigua Barbearia ustura.  Bu usturayi çok mu çok seviyorum,  tıraş ritüelini sil baştan yazdırdı bana. Çok güzel iş çıkarıyor Perma Sharp ile. Mustafa bey işi biliyor,  iş çıkarmayacak usturayi satmıyor.

Beğenmiş olmanıza sevindim Smile Çok şikayet alan ürün gözümden düşüyor Smile

(14/04/2020, Saat: 15:02)Ert.ozk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: S.o.g 2band silvertip'den çok memnun kaldım, baya da geç sipariş vermiştim cuma ama kargoya yetiştirmişiniz sağolun.
Bu fırçaysa önceki kullandıklarım neymiş diye bakıyorum şu an. Ayrıca taj sap gerçekten çok güzel ve ağır hissettiriyor. Fırçayı bir kere iyisinden alıp yıllarca kullanmak daha mantıklıymış. Bu fırçayı kullanınca pahalı fırçalara bakış açım değişti.
Teşekkürler.

Doğru yoldasınız ama bütçe meselesi tabiki Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Mustafa Bey, Merhabalar;
Acaba linkini verdiğim üründekine benzer bir ürün elinizde var mı? Eğer varsa sizden almak isterim.
https://www.kuafordepo.com/trina-tuy-kesme-makinesi
Tıraş oluyorum, o halde varım.
Kai tırnak makası 003 kodlu olanlardan gelme inkanı olur mu?
Merhabalar ,
Tercihiniz için çok memnun oldum ama malesef yok.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Dovo çelik ustura bissmark gelecek mi çelik usturada gelsin ne zamandır yolunu gözlüyoruz.
(20/04/2020, Saat: 14:35)connect Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kai tırnak makası 003 kodlu olanlardan gelme inkanı olur mu?

(20/04/2020, Saat: 20:29)solidas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dovo çelik ustura bissmark gelecek mi çelik usturada gelsin ne zamandır yolunu gözlüyoruz.

Merhabalar.
İkiside gelecek ama corona engeline takıldılar. Mayıs ortası gibi sevkiyat öngörüyorlar.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(21/04/2020, Saat: 00:57)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar.
İkiside gelecek ama corona engeline takıldılar. Mayıs ortası gibi sevkiyat öngörüyorlar.

Mustafa Bey, teşekkür ederim bilgilendirme için.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 26,010 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,508 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,384 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: