İNCELEME:Bottega Veneta Super Silvertip Tıraş Fırçası
Ardarda nefis incelemeler geliyor. Elinize sağlık Smile
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Bu fiyatlar ile, tıras dunyasında bilinmemesinin sebebi belli oldu. F/p oranı dibin dibi sanırsam. Bu fırcanın cok daha azına, bir Thater fırca ile piyasadaki en guzel fırcalardan birine sahip olabilirsiniz diye dusunuyorum.
Bu arada bu "Bottega Veneta" markasını soylerken içinden aklına hattori hanzo gelen bir rahatsız ben miyim aramızda.
(17/11/2017, Saat: 11:04)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ardarda nefis incelemeler geliyor. Elinize sağlık Smile

Teşekkür ederim Hocam.Takipte kalalım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(17/11/2017, Saat: 11:06)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu fiyatlar ile, tıras dunyasında bilinmemesinin sebebi belli oldu. F/p oranı dibin dibi sanırsam. Bu fırcanın cok daha azına, bir Thater fırca ile piyasadaki en guzel fırcalardan birine sahip olabilirsiniz diye dusunuyorum.
Bu arada bu "Bottega Veneta" markasını soylerken içinden aklına hattori hanzo gelen bir rahatsız ben miyim aramızda.

Hattori hanzo kill bill uma
Ürün özelliklerinden çok giriş bölümünü merak eder oldum artık

Çok çok keyifli olmuş bir çırpıda bitti, çok mu kısa olmuş ne

Emeğine, yüreğine ve klavyene sağlık kardeşim.
(17/11/2017, Saat: 23:24)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ürün özelliklerinden çok giriş bölümünü merak eder oldum artık

Çok çok keyifli olmuş bir çırpıda bitti, çok mu kısa olmuş ne

Emeğine, yüreğine ve klavyene sağlık kardeşim.

Asıl bomba bir sonraki incelemimizde,Fs lansman ile altın vuruş abi

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
(18/11/2017, Saat: 01:03)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Asıl bomba bir sonraki incelemimizde,Fs lansman ile altın vuruş abi

Hadi bakalım el tuşta bekliyoruz
(17/11/2017, Saat: 11:06)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu fiyatlar ile, tıras dunyasında bilinmemesinin sebebi belli oldu. F/p oranı dibin dibi sanırsam. Bu fırcanın cok daha azına, bir Thater fırca ile piyasadaki en guzel fırcalardan birine sahip olabilirsiniz diye dusunuyorum.

@ahraz üstadım okurken fırça hiç çekici gelmedesede anlatım şekliniz, mîzah anlayışınız çok hoş. Hep anlamsız tebessümlerle okuyorum yazdıklarınızı. Lâkin sakın ha gücenmeyesiniz @dikdik_s ağabeyin bu yorumuna ayrıca güldüm. Alem adamlarsınız vesselam Smile Big Grin
Günleriniz hayırlı bereketli, tıraşınız tahrişsiz, neşeniz daim, derdiniz kederiniz kaldırabileceğiniz kadar olsun...
(15/12/2017, Saat: 23:51)Samet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahraz üstadım okurken fırça hiç çekici gelmedesede anlatım şekliniz, mîzah anlayışınız çok hoş. Hep anlamsız tebessümlerle okuyorum yazdıklarınızı. Lâkin sakın ha gücenmeyesiniz @dikdik_s ağabeyin bu yorumuna ayrıca güldüm. Alem adamlarsınız vesselam Smile Big Grin

Serdar abi canımız,ciğerimiz.Gücenme olmaz aramızda.Beğenmenize sevindim.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Information İNCELEME:Frank Shaving Silvertip Fırça ahraz 25 1,690 15/01/2018, Saat: 00:02
Son Yorum: ahraz
  Yaqi Porsuk Kılı Tıraş Fırçası shaving61 11 123 12/01/2018, Saat: 22:07
Son Yorum: bekvural
Information İNCELEME:Yeni yılda yeni kararlar almayın! Dalvey Classic Travel Brush ahraz 16 659 02/01/2018, Saat: 14:26
Information İNCELEME:Sevdiklerinize Kıyın.Dalvey Super Badger Tıraş Fırçası ahraz 16 1,028 31/12/2017, Saat: 17:35
  Vigshaving 26 mm Finest Porsuk Kılı Tıraş Fırçası jesusfear 179 23,592 27/12/2017, Saat: 21:58
Son Yorum: gökbörü
  Frank Shaving Manchurian Pure Badger Tıraş Fırçası İncelemesi ArdıçKatranı 22 2,241 16/12/2017, Saat: 08:59
Son Yorum: Sonmezturk
Information İNCELEME:Dalvey Signature Silvertip Fırça İlk Kez ve Sadece Geltir'de! ahraz 22 1,448 16/12/2017, Saat: 00:03
  Tipsoft Silvertip Finest Chinaski 33 21,121 07/12/2017, Saat: 14:46
Son Yorum: marek
  Pardus Handcraft Tıraş Fircaları Defilesi GartBnx 195 72,965 28/11/2017, Saat: 02:17
Son Yorum: Mavibu
  Tipsoft tıraş fırçalarımızı paylaşalım... GartBnx 308 183,812 10/11/2017, Saat: 00:41
Son Yorum: dikdik_s

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi