siparişlerim connaughtshaving den geldi
selam,forumda toplu alımdan bahsedilip organize olunamayınca , bende alınacak tüm tıraş sabunlarını kendime aldım,tam bir haftada elime geçti,gümrük kolaylığı için ,kutu üzerine ''shaving tools,, yazılsın istedim onlar shaving products yazmışlar.kutu gümrük için açılmamış.merak edenler için fotoğrafları da veriyorum.
saygılar

bill.jpg

box.jpg

SANY0968.jpg
hayırlı olsun Smile güle güle kullanın. connaught shaving pek hızlı, siparişi aynı gün yolluyorlar ve nasıl oluyorsa oradan gelen sipariş te diğerlerine göre daha hızlı geliyor, (evet kayıtsız postayla Smile)

bu arada faturada jiletleri tek tek yazmaları dikkatimi çekti.

selamlar.
resimler gozukmuyor neler aldınız yorumlarınızı merak ediyorum iyi gunlerde kullanın

not : artık gozukuyor sanırım anlıktı iyi gunlerde kullanın
(28/05/2012, Saat: 16:40)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hayırlı olsun Smile güle güle kullanın. connaught shaving pek hızlı, siparişi aynı gün yolluyorlar ve nasıl oluyorsa oradan gelen sipariş te diğerlerine göre daha hızlı geliyor, (evet kayıtsız postayla Smile)

selamlar.

selam muhle89 u üç günde yollamışlardı 4.gün elimdeydi.saygılar
hmm, demek ki ellerinde bulunma durumuna göre değişiyor traditionalshaving gibi, verdiğimiz herhangi bir siparişin kargoy teslimi gecikirse boşuna telaş etmeyelim o halde. teşekkürler bilgi için.

(28/05/2012, Saat: 16:45)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28/05/2012, Saat: 16:40)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hayırlı olsun Smile güle güle kullanın. connaught shaving pek hızlı, siparişi aynı gün yolluyorlar ve nasıl oluyorsa oradan gelen sipariş te diğerlerine göre daha hızlı geliyor, (evet kayıtsız postayla Smile)

selamlar.

selam muhle89 u üç günde yollamışlardı 4.gün elimdeydi.saygılar
(28/05/2012, Saat: 16:42)totan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28/05/2012, Saat: 16:31)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: selam,forumda toplu alımdan bahsedilip organize olunamayınca , bende alınacak tüm tıraş sabunlarını kendime aldım,tam bir haftada elime geçti,gümrük kolaylığı için ,kutu üzerine ''shaving tools,, yazılsın istedim onlar shaving products yazmışlar.kutu gümrük için açılmamış.merak edenler için fotoğrafları da veriyorum.
saygılar

bill.jpg

box.jpg

SANY0968.jpg

resimler gozukmuyor neler aldınız yorumlarınızı merak ediyorum iyi gunlerde kullanın

2 tabac bowl refill
2 tabac stick refil
1 mwf refill
1 col conk refill 100 gr
1 cella krem 150 gr
1 kutu 10 adet feather

yorumları zamana bıraktım artık.6 yaşında oğlum en çok col conk u beğendi,favorisi 37c slantla bazen yalandan tıraş oluyor,col conk yorumunu oğluma yaptırırımBig Grin
gift olarak işaretlenmesini siz mi söylediniz yoksa onlar mı öyle yapmış.
Güle güle kullanın hepsi çok güzel sabunlar.

Tabac sabun için orijinal porselen kabınız yoksa bir sonraki siparişte onu da ihmal etmeyin, çok şık, parasını hak ediyor.
(28/05/2012, Saat: 17:10)provista Adlı Kullanıcıdan Alıntı: gift olarak işaretlenmesini siz mi söylediniz yoksa onlar mı öyle yapmış.

selam,gift işaretini ben istemedim ama iyi olmuş galiba
(28/05/2012, Saat: 17:11)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın hepsi çok güzel sabunlar.

Tabac sabun için orijinal porselen kabınız yoksa bir sonraki siparişte onu da ihmal etmeyin, çok şık, parasını hak ediyor.

tabac ın tabağı bir tabac refill parasıTongue

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Siparişerim geldi :)) iatros 33 29,589 06/12/2012, Saat: 04:26
Son Yorum: bulent45
  Connaughtshaving indirim sellom 29 31,079 12/04/2012, Saat: 11:25
Son Yorum: blaster
  Muhle R89 Siparişini Verdim... (connaughtshaving.com) Prometheus 23 29,840 30/01/2012, Saat: 21:47
Son Yorum: Prometheus
Smile Merkur Futurum geldi. ilkerxxx 13 22,742 06/10/2011, Saat: 20:43
Son Yorum: papazerigi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: