Merhaba
Merhaba, pazar günü tıraş olurken hiç keyif almadigimi farkedip geleneksel tirasa dönmeye kararverdim. Parker 99r aldım bir tane. Yaşım 40,yaklasik 25 yıldır günlük tıraş olan biri olarak umarım kendimi fazla kesmeden tıraş keyfini eskisi gibi alacağım.
Hosgeldiniz. Keyifli ve tahrissiz tiraslar dilerim. Ve tabikide forumu doyasiya yasayin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hoş geldiniz. Parker'ın yanında sabun - fırça da var di mi? Keyifli tıraşlar dilerim.
Hoşgeldiniz hocam geç olsun güç olmasın sonuçta başlamanız da önemli. Hayırlı tıraşlar
Hoş geldiniz, tahrişsiz tıraşlar. Forumdan keyif alacağınızı garanti ederim. Üstatlara soru sormaktan çekinmeyin, herkes yardımseverdir. Saygılar.
Hoş geldiniz. Keyifli forumlar, konforlu tıraşlar dilerim.
Sabun bir tane arko bir tanede denemek için mentollü bir sabun, fırça domuz kılından temin ettim. Tek eksiğim bir tane traş standı kaldı ama cüzdana uygun bişi bulamadım, şimdilik geriye bıraktım.
Burada hepimizin tek ortak noktası, o hosnutsuz oldugunuz tırası zevkli hale getirme istegimiz, ve inanın cok ama cok zevkli olacak gun gectikce. Forumumuzda vakit gecirerek sabunundan makinasına, fırcasına cok zengin bir cesit ve bilgi birikimine ulasacaksınız.
Acın muziginizi, alın elinize fırcanızı sabununuzu, 10 dakika dunya sıkıntılarından uzaklasın.
Aramıza hosgeldiniz, keyifli tıraslarınız hos sohbetleriniz olsun.
Saygılar.
Burayı kendi günlüğüm gibi kullanayim. İlk gün raporu 5-6 ufak kanama oldu bıyık ve boyun altında, Kantaşı ile durdurdum kolayca ama tıraş mükemmel yakınlıkta oldu. İkinci tirasimda boyun altında yalnız bir biyikta 3kesik oldu. İnşallah haftaya duzelecegim
(22/04/2018, Saat: 14:30)gidakontrol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Burayı kendi günlüğüm gibi kullanayim. İlk gün raporu 5-6 ufak kanama oldu bıyık ve boyun altında, Kantaşı ile durdurdum kolayca ama tıraş mükemmel yakınlıkta oldu. İkinci tirasimda boyun altında yalnız bir biyikta 3kesik oldu. İnşallah haftaya duzelecegim

Komşum, genel olarak öncelikli amacımızın yakın tıraştan ziyade kesiksiz ve tahrişsiz tıraş olması gerekir. Kesikler ve noktasal kanamalar jiletin keskinliği ya da kartuşlulardan kalma bastırma alışkanlığınızdan kaynaklanıyor olabilir. Kesikler ve tahriş olduktan sonra tekrar tıraş olmanız iyileşme sürecini yavaşlatır. Naçizane tavsiyem yukarıda da bahsettiğim gibi kesiksiz ve tahrişsiz tıraşın ilk amacınız olmasıdır.

İlk perdeyi sakal çıkış yönlerine göre olmanız büyük fayda sağlayacaktır. Koruyuculuğu yüksek bir sabunla aletin kendi ağırlığıyla bastırmadan tıraş olarak el becerilerinizi geliştirmeniz ilerde daha yakın tıraş olmanızı sağlayacaktır.

Saygılarımla.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 857 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,588 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 693 22/05/2023, Saat: 17:13
Son Yorum: goshawk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 3,851 17/05/2023, Saat: 04:34
Son Yorum: internetdunyam
  Merhaba Reaper 2 755 01/05/2023, Saat: 15:49