Sabunlar icin tahta kaseler
Arkadaslar merhaba

Ozellikle connaught shaving de satılan sabunların yanında tahta kaseler satılıyor.

Sabun alırken bu kaseleri alanlarımız var mı? Alan var acaba bu kaselerde soyulma vs oldu mu? Dayanıklılığı nedir?

Bilgi verirseniz cok memnun olurum
anesthesia almıştı toplu alımda Smile
(30/05/2012, Saat: 23:27)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: anesthesia almıştı toplu alımda Smile

ben aldım Smile şu an içinde yegâne gözağrım arko sabunum var, kullanışlı bir ürün, kokuyu falan uzun süre içinde tutuyor, banyoda da güzel duruyor, ama şunu da eklemek lazım ki yıpranma belirtileri mevcut tabi ki, suyun zarar verdiği, soyulmaya yüz tutan bölgeler mevcut, o nedenle illa ki sabun basacaksanız ve göze güzel görünen bişey alacaksanız (ve de bir iki aylık olmasın derseniz ) pudra kutusu adı altında porselen, süslü püslü çok hoş görünen kutular oluyor (avanosta falan inox kutular satılıyordu bir zamanlar, belki hala bulunabilir). onlardan tavsiye ederim, tahta kutuya ben gibi 18milyon vermeyin Smile
memleket kurtulana kadar siyah
eyvallah yaa, boşuna gavurları doyurmayalım Big Grin
hakikaten .. arko da candır ...

iki yüz ...
Hoş ama boş kaselerdir ahşaptan olanlar sağlam olmalı bana göre tıraş kaseleri.
ahsap bana her daim metale nazaran daha samimi sicak gelmistir dokunmasi daha keyifli.
biraz paraya kiyip ahsap kasede satilan saldalwood sabunlardan almayi dusunuyorum bitincede icine istwdigimi basarim.
ikea benzeri yerlerde sabun basmaya uygun bur suru urun bulunabilir her zevke renge uygun.
hatta su aralar ahsap kuruyemis kaplarindan alip icine sabun bassam mi diye de dusunmuyor degilim walla

mesela boyle bir kap
10cm capinda 3tl Wink)

http://m.gittigidiyor.com/urun/aciklamasi/136749218

Connaught' tan aldığım kapaklı ahşap kasede Tabac sabunum var. Hiçbir sıkıntısı yok, bir senedir kullanıyorum.
Haydi hayırlı tıraşlar...
resmini paylasir misiniz aldiginiz ahsap kasenin

vaktinde üzerindeki etiketini ve kasenin çizgilerini çok beğenerek aldığım sienna sabunun ahşap kasesini kullanıyorum yıllardır. genel sabunların hepsi uyuyor içine.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,469 03/05/2023, Saat: 12:22
Son Yorum: sohayli
  Düzenli Kullanım İçin Sabun Tavsiyesi Arkomani 87 32,287 18/06/2020, Saat: 22:30
Son Yorum: Mustafa40
  Çok Kolay Köpüren Sabunlar 3.Perde 9 4,792 04/05/2019, Saat: 22:29
Son Yorum: 3.Perde
  Pahalı Sabunlar ? TrasNicinSarT 4 4,059 22/05/2017, Saat: 00:01
Son Yorum: posicor
Question Kış Ayları İçin Sabun Tercihleriniz? totto 24 18,288 20/01/2016, Saat: 15:42
Son Yorum: dikdik_s
  Amerika'dan sipariş için sabun önerisi Cesko 10 10,249 26/11/2015, Saat: 00:15
Son Yorum: msakalli
  Çubuk sabunlar üzerine Lord Sparhawk 14 23,265 01/11/2012, Saat: 20:26
Son Yorum: Wilkinson

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: