Gilette After Shave Balsam
Bu urunde hemen her buyuk markette ulasılabilecek ucuz sınıflamasında yer alabilecek bir balsam.

satıs fiyatları genelde 6-7 tl arası. bana da epey bir zaman once 3 tl ye denk gelinve almıstım. her ikisi de mevcut.
aralarında bence pek bir fark yok. ancak sagladıkları rahatlık Nivea nın 20 Tl lik urunlerinden daha iyi. tabi nivea da icerik oldukca sınırlı. sanırım icerisinde paraben olmayınca epey bir etken maddeden feregat etmeleri gerekiyor.

bu urunler tavsiye edebilecegim kaliteli sayılabilecek ucuz urunler arasında. bittiginde alma sırasına koyup ucuzu denk gelirse alacagim bir urun. arko kremleri kullananların siddetle kullanmasını oneririm.

6tpe6c.jpg

4v62h2.jpg
kaç ml acaba bu ambalajlar
hep görürüm büyük süpermarketlerde ama hiç denemedim
önerinizi dikkate alıp denetyeceğim
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(31/05/2012, Saat: 15:51)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kaç ml acaba bu ambalajlar
hep görürüm büyük süpermarketlerde ama hiç denemedim
önerinizi dikkate alıp denetyeceğim

bir tanesini ofiste tutuyorum gun icinde bazen kullanmam gerekebiliyor. Aslına bakarsanız su son zorrik ten sonra bir tanesini ofiste tutmaya basladim gerekir diye. simdi baktıgımda 75 ml diyor
totan35 hocam sen bu tıraş sonrası işine baya bir önem veriyorsun. özel mesaj yazacaktım ama herkes görsün istedim. acaba bana en beğendiğin ilk 3 balsam tavsiye edermisin. malum babalar günü yaklaşıyor uygun bulursam alayım bir kaç tane.
Mühle R89
kolay bulunabilmesi en büyük avantajı olan bu ürün listenizde nerelerde yer alır bende onu merakla bekliyorum Blush
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(31/05/2012, Saat: 20:15)esevetnov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: totan35 hocam sen bu tıraş sonrası işine baya bir önem veriyorsun. özel mesaj yazacaktım ama herkes görsün istedim. acaba bana en beğendiğin ilk 3 balsam tavsiye edermisin. malum babalar günü yaklaşıyor uygun bulursam alayım bir kaç tane.

soyle ki cildim sorunlu asırı gliserin ve alkol dokunuyor. Bende anlamamıstım basta. 3-4 sene once suruyorum kolonyayı tıraştan sonra iki gun harita gibi suratla geziyorum sanki ısırgan otunun içine dusmusum gibi. berber cozum olamadı. dermotologa gittim. tıraş oncesi el yapımı zeytinyaglı sabunla yuzumu iyice yıkardım. gliserine alerjim varmıs kendisi yuz temizleme jeli kullan sonra yap tıraşını en sonda kolonyo degilde balm/balsam kullan diyince ve kullanınca da ilgim arttı haliyle. yuz yıkama jeli cok nadir kullanıyorum hafta bir iki aklıma gelirse o da icinde gliserin olmadıgı icin. genelde basit sabunlar is goruyor geceleri mutlaka yuzumu yıkıyorum bir tıraşdan once kullanımım o kadar aslında.

Balsam adına Turkiye deki hemen her urunu almısımdır. Tabi kast ettigim market urunleri ornegin shesido diye bir marka var esim hediye olarak almıstı yas gunumde sonra ogrendim 80 kusur liraymıs. bir daha almadım eksikligini de yasamadım acıkca. Aldıklarımdan Avon dısındakilerin hic birini atmadım. Bir de body shop bozuldu oyle attım. Yani tedrisatımdan 25-30 cesit urun rahat gecmisdir.

En sevdigim ve en sık kullandıgım Biomeen. Biomen i cok tepkili aldım. Ancak vazgecilmezim oldu. Sayet sorunlu bir cildiniz varsa ve ferahlık hissinizi seviyorsanız siddetle Biomen.

İlk 3 e gelince bence
1. Biomen
2. Oriflame North For Men/South For Men
3. Gillette after shave balsam yada DiaSa olabilir.

Bu 3 u vazgecilmezim. Elbette yurt dısında yada yurt icinde cok daha iyileri vardır ancak para ve performans odaklı olursak bunlar derim. Eger tek olsa ne diye sorarsanız kesinlikle Biomeen ama dedigim gibi eger serinlik, ferahlık ve kekik yağı kokularının seviyorsanız. Sonucta bir sise yaklasık olarak 2 ay gider 100 ml. Alım gucumde var. Yani 50-100 Tl lik bir urunu alır ve 2 ay kullanırım. ancak icindeki etken maddeler aynı sadece parfum farklı. bence 250 ml lik biomeen cok cok daha onde hepsinden.

Son olarak paraben free urunlerde bence sorun var. soyle ki paraben bozulmamayı saglıyor. paraben i cıkarınca icerikten feragat ediyorlar. Sonra da bir cok etkili madde ayrılıyor. Bana paraben free urunler etkili gelmedi acıkca. Elbette saglıklıdır ancak cok etkili degiller.
75mlik gillette 6-7 liralardayken
250 mlik biomen de 18 civari iken

Gramaj ve fiyat olarak da 3 e katlanmisken gillette yerine o zaman biomen alinmali Smile

Yanlis mi soyluyorum hocam Smile umarim biomen kampanyada falan bulunur Smile
(31/05/2012, Saat: 20:56)totan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(31/05/2012, Saat: 20:15)esevetnov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: totan35 hocam sen bu tıraş sonrası işine baya bir önem veriyorsun. özel mesaj yazacaktım ama herkes görsün istedim. acaba bana en beğendiğin ilk 3 balsam tavsiye edermisin. malum babalar günü yaklaşıyor uygun bulursam alayım bir kaç tane.

soyle ki cildim sorunlu asırı gliserin ve alkol dokunuyor. Bende anlamamıstım basta. 3-4 sene once suruyorum kolonyayı tıraştan sonra iki gun harita gibi suratla geziyorum sanki ısırgan otunun içine dusmusum gibi. berber cozum olamadı. dermotologa gittim. tıraş oncesi el yapımı zeytinyaglı sabunla yuzumu iyice yıkardım. gliserine alerjim varmıs kendisi yuz temizleme jeli kullan sonra yap tıraşını en sonda kolonyo degilde balm/balsam kullan diyince ve kullanınca da ilgim arttı haliyle. yuz yıkama jeli cok nadir kullanıyorum hafta bir iki aklıma gelirse o da icinde gliserin olmadıgı icin. genelde basit sabunlar is goruyor geceleri mutlaka yuzumu yıkıyorum bir tıraşdan once kullanımım o kadar aslında.

Balsam adına Turkiye deki hemen her urunu almısımdır. Tabi kast ettigim market urunleri ornegin shesido diye bir marka var esim hediye olarak almıstı yas gunumde sonra ogrendim 80 kusur liraymıs. bir daha almadım eksikligini de yasamadım acıkca. Aldıklarımdan Avon dısındakilerin hic birini atmadım. Bir de body shop bozuldu oyle attım. Yani tedrisatımdan 25-30 cesit urun rahat gecmisdir.

En sevdigim ve en sık kullandıgım Biomeen. Biomen i cok tepkili aldım. Ancak vazgecilmezim oldu. Sayet sorunlu bir cildiniz varsa ve ferahlık hissinizi seviyorsanız siddetle Biomen.

İlk 3 e gelince bence
1. Biomen
2. Oriflame North For Men/South For Men
3. Gillette after shave balsam yada DiaSa olabilir.

Bu 3 u vazgecilmezim. Elbette yurt dısında yada yurt icinde cok daha iyileri vardır ancak para ve performans odaklı olursak bunlar derim. Eger tek olsa ne diye sorarsanız kesinlikle Biomeen ama dedigim gibi eger serinlik, ferahlık ve kekik yağı kokularının seviyorsanız. Sonucta bir sise yaklasık olarak 2 ay gider 100 ml. Alım gucumde var. Yani 50-100 Tl lik bir urunu alır ve 2 ay kullanırım. ancak icindeki etken maddeler aynı sadece parfum farklı. bence 250 ml lik biomeen cok cok daha onde hepsinden.

Son olarak paraben free urunlerde bence sorun var. soyle ki paraben bozulmamayı saglıyor. paraben i cıkarınca icerikten feragat ediyorlar. Sonra da bir cok etkili madde ayrılıyor. Bana paraben free urunler etkili gelmedi acıkca. Elbette saglıklıdır ancak cok etkili degiller.

eyvallah hocam detaylı cevabın için teşekkür ederim. yarın 1 haziran oriflame yeni katalog yayınlar belki indirime girer balsamlar. hepsinden alıp denicem inşallah. birde mcorco fonex i tavsiye ediyor hep onuda denicem. rebul balsam var bende ama ne bileyim pek memnun değilim açıkçası. tekrar teşekkürler.
Mühle R89
bence cok buyuk paralar vermeyin. indirimlerde denk gelirse alırsınız. ayrıca kopru altı uretim oldugu asikar urunlere de bosuna para vermeyin. 2 tl lik urun yerine indirimde 10 tl bir urunu almak daha tatminkar olacaktır. bekleyin fırsat denk gelsin zorlamayın.
Bu aksam marketten bir tane aldim. Az once tiras oldum. Yuzumu duruladiktan sonra sap kullandim hic yanma olmadi. Yani tahrissiz bir tirasti. Sonra tekrar duruladim ve bu urunu az miktar kullandim. Cildim biraz yandi. Daha cok yanaklarda yanma hissettim. Acikcasi cok hosuma gitmedi. Icerigi de yazmiyor alkol ihtiva edebilir mi?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  dove sabunu balsam yerine kullanmak Alkali 3 377 10/04/2024, Saat: 18:09
Son Yorum: Alkali
  Cella Ailesi Mini İnceleme: Preshave, Aftershave ve Balsam Gentleman 29 15,551 13/11/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Vincent_Lord
  Efrasyab Bal Balsam Ürün İncelemesi marv 5 2,430 25/04/2021, Saat: 22:52
Son Yorum: marv
  Hattric Classic After Shave onur7 4 2,657 02/03/2021, Saat: 13:57
Son Yorum: onur7
  Pitralon Classic After Shave onurstyle 18 22,904 12/02/2021, Saat: 11:39
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Tıraş Sonrası Kolonya/AS + Balsam Kullanımı ynspektas 35 32,896 05/02/2021, Saat: 02:13
Son Yorum: iamcagri
  Mühle Yabani İğde Özlü Balsam ekilic2 19 10,809 08/11/2020, Saat: 12:41
Son Yorum: onur7
  Yves Rocher Balsam ve The Body Shop Balsam Karşılaştırmalı İnceleme Efrasyab 36 8,530 22/10/2020, Saat: 02:46
Son Yorum: Efrasyab
  Tıraş Harici Balsam Kullanmak aerials 7 5,142 07/10/2020, Saat: 00:36
Son Yorum: marv
  Old Spice Classic After Shave eggman 39 49,187 19/09/2020, Saat: 14:41
Son Yorum: Mustafa40

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: