İzmir'den Selamlar
Smile 
Arkadaşlar öncelikle böyle bir oluşum için emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Bu forum sayesinde bugün itibariyle geleneksel tıraşa başlıyorum.
Bu forumda ilk öğrendiğim şey tıraş kelimesi oldu Smile (traş biliyordum)
Sakallarım çok sert mach 3- Fusiıon 4 bıçaklı kullandım yıllarca. İlk 2 kullanım güzel olsada daha sonraları aşırı acı veriyordu sakal tıraşı olmak bana eziyet haline dönüştürüyordu.
Jiletli tıraş makinelerini araştırırken bu forumu gördüm, 2 haftadır ince eleyip sık dokuyarak maliyeti düşük ama kendimce performans alabileceğim ürünleri aldım.

Wilkinson sword classic
Omega 10049
Arko çubuk sabun
Perma Sharp
Yeşil astra (bunun adı hoşuma gitti o yüzden aldım Wink )

Ürünleri extrashaving sitesinden aldım uygun ve çok hızlı geldi, buradan kendilerine teşekkür ederim.
Omega domuz kılı fırça gelince hemen sabunla köpürttüm biraz zaman geçirdim ardından temizleyip kurutup beyaz sirkenin içine koydum. Şimdi akşamın olmasını dört gözle bekliyorum eve gidip kendimi banyoya kapatıp 1 saat uğraşmak istiyorum bakalım. Umarım kendime çok zarar vermeden mutlu mesut çıkarım aynanın karşısından.
Tanışma yazısı biraz uzun oldu hatamız varsa affola Herkese hayırlı tıraşlar diliyorum.
Hoşgeldiniz efendim. Buraya gelenler genelde sakallarım sert der kısa süre sonra da o kadar da sert değilmiş diye düşünmeye başlar. En azından benim gördüğüm manzara bu. 10 kere aynı bıçakla tıraş olmak yerine her seferinde yeni jilet ya da 2-3 kez en fazla aynı jiletin havası başka. Rötuş için usturaya yarım jilet takıyorum 3 dakika kullanıp atıyorum. Hem hijyen full hem konfor. Tekrar hoşgeldiniz. Güzel burası.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
aramıza hoşgeldiniz.. çok değil en fazla 1 ay sonra aldıklarınızı bir kenara bırakıp başka ürünler araştırmaya başlayacaksınız Smile)) kesiksiz tıraşlarınız olsun
yaşam bir zevktir
(13/11/2018, Saat: 15:18)vintage Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aramıza hoşgeldiniz.. çok değil en fazla 1 ay sonra aldıklarınızı bir kenara bırakıp başka ürünler araştırmaya başlayacaksınız Smile)) kesiksiz tıraşlarınız olsun
Dün 1 siparişimin Türkiye'ye geldiğini görür görmez yenisini sipariş verdim. Yeni ürün deneme hevesine lanet olsun.. Smile

Hoşgeldiniz Erkan.Bende yeni başladım ve mach i direk rafa kaldırdım.Ben daha önceden geleneksel tıraşa geçmediğim için üzülüyorum.Keyifli tıraşlarınız olsun şimdiden.
Komşum hoşgeldiniz. Ürünleriniz hayırlı olsun ilk tıraş sonrasi değerlendirmenizi bekliyoruz.
Araştırmalara da başladım hocam. Eğer tıraş olmaya alışırsam aliexpressten Qshave makine alacağım Smile
(13/11/2018, Saat: 15:34)erkan163 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Araştırmalara da başladım hocam. Eğer tıraş olmaya alışırsam aliexpressten Qshave makine alacağım Smile
Futur klonu ise dün ben de istedim. 11.11 kapsamında üzerine isim de yazılmasını istediğim halde güncel standart ürün fiyatından ucuza geldi. Değişik denemeye değer ürünler var bence orada. Adamlar ne bulursalar klon yapıyorlar.. Smile

Foruma hoşgeldiniz. Klasik başlangıç seti oluşturmuşsunuz, güzel başlamışsınız. Keyifli tıraşlarınız olsun.
"A Samurai always wears two swords."
Hoşgeldiniz keyifli sohbetleriniz olsun
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese selamlar alimarcaa 0 728 22/07/2023, Saat: 14:23
Son Yorum: alimarcaa
  Selamlar merttyy_ 4 1,178 18/04/2023, Saat: 17:40
Son Yorum: Mecanica
  Herkese Selamlar kad huai 4 1,352 14/04/2023, Saat: 13:39
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Selamlar Wastelander 4 2,127 06/08/2022, Saat: 12:43
Son Yorum: finwe
  Selamlar Geltir! dramahlas 10 3,198 22/05/2022, Saat: 11:11
Son Yorum: dramahlas