Tıraş Dolabım
Evet arkadaslar,

Daha once banyomda sizlerlede paylastıgım, plastik bir raf kullanıyordum ve cok memnundum. Yalnız sık banyo yaptıgım icin ve benim tuvalet cok kucuk oldugu icin alet ve fırçalar hergun buhar goruyordu. O beni rahatsız etti. Ozellikle nostalgic gilette fatboy slim takılıyorsanız e insan uzuluyor onlar buhar gorunce hergun.
Kucuk bir raf yaptırdım banyomun tam dısına duvara. Fırçaları aletleri bu şekil yaptım. Son durumum budur. Paylaşmak istedim. Sevgiler

48734095677_fb6303c7d9_c.jpg

48733875296_c685c21fb7_c.jpg
(21/01/2016, Saat: 17:56)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet arkadaslar,

Daha once banyomda sizlerlede paylastıgım, plastik bir raf kullanıyordum ve cok memnundum. Yalnız sık banyo yaptıgım icin ve benim tuvalet cok kucuk oldugu icin alet ve fırçalar hergun buhar goruyordu. O beni rahatsız etti. Ozellikle nostalgic gilette fatboy slim takılıyorsanız e insan uzuluyor onlar buhar gorunce hergun.
Kucuk bir raf yaptırdım banyomun tam dısına duvara. Fırçaları aletleri bu şekil yaptım. Son durumum budur. Paylaşmak istedim. Sevgiler

vfxbfo.jpg
Serdar Kardeş bende bu şekilde bir öneride bulunayım dedim...ne diyorsun ??
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
hahahaha,

Abi bu baslıga az gelir. Bunu DIY bölümüne koymak lazım. Valla süper fikir. Canavar gibi olmuş. Abi o aletlere sigorta yaptıralım gel.

Aynı zamanda gizli mesaj mı veriyorsun, oyle raf maf bu işe gonul verdiysen yetmez gülüm diye Smile
(21/01/2016, Saat: 18:15)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hahahaha,

Abi bu bu topic e az gelir. Bunu DIY bölümüne koymak lazım. Valla süper fikir. Canavar gibi olmuş. Abi o aletlere sigorta yaptıralım gel.

Aynı zamanda gizli mesaj mı veriyorsun, oyle raf maf bu işe gonul verdiysen yetmez gülüm diye Smile

Estağfurullah , mesajlar bizde hep açıktır..olsa olsa anca PM olur Smile... Fotoğrafdaki bizim Bigshave deki elemanlardan birinin tasarımı ..o kadar alete dökecek kadar servet yok bende Smile..hele de rotayı daha derin sulara doğru(Çelik) çevirmişken mümkün değil...ama ilerde fırça ,jilet tutucu ve Çelik kombinasyonlu bir stand ihtiyacı oluştuğunda modifiye edeceğim ilk uygulama bu olur sanırım..tabii içişleri bakanlığından da Smile onay alınması lazım gelir...
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
@dikdik_s komşum keşke fırçaları başaşağı tutacak bir şey yaptırsaydın. Güle güle kullan.

Bu aradada @neoromancer komşumun koyduğu şey resmen naylon sepet. Adam yan çevirmiş. Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Abiler A Blok fırça standından sonra, yan sutuna, B Blok makine standı insaatımızı tamamlanmıştır. C Blok palanlarımın oldugu yerde pencere var. Pencerenin oteki yanı da artık hanımın tarafına kayıyor, yani oranın tapusu baskasında. Simdilik yanlara genisleme yatak odasında bu kadar. Ha çok sıkısırsak uste dogru kacak kat cıkarız.Smile

Makine standı guzel oldu, daha tum makineleri koymadım ama ileride yatay cıtalarada etiket yapmayı dusunuyorum kısaca 39c veya Fatboy gibi.
2vaz314.jpg
72r237.jpg

@cihankeskin
Abi bir suredir fırçaları ters tutmayı bıraktım. Yurt dısında da benim gibi yapanlar var. Kullandıgım fırçayı o gun askıda ters sekilde bırakıp ertesi gun bu raflara normal sekilde koyuyorum. Ve bir daha ki tırasta kullanmak uzere baska bir fırça alıyorum.
Son zamanda da askıya asmadan uzaktan hafif bir fön tutup kurutmaya basladım fırçaları. Bu şekil devam ediyorum abi.
@dikdik_s hocam askıda fırçamı başladı ben talibim Smile
(25/03/2016, Saat: 16:27)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @dikdik_s hocam askıda fırçamı  başladı ben talibim Smile

Abi hele sen, hic aklımda yokken scuttle isine soktun beni, sana bakarken kendime aldım. Masraf cıkardın basıma babaaaa
(25/03/2016, Saat: 16:45)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi hele sen, hic aklımda yokken scuttle isine soktun beni, sana bakarken kendime aldım. Masraf cıkardın basıma babaaaa

Hahaaa Big Grin baba scuttle sahibi yaptık daha ne olsun hocam.
Hayirli olsun, elinize saglik @dikdik_s ustad Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kullanılmış Tıraş Aletleri Nasıl Temizlenmeli? baduruk 434 454,185 18/10/2023, Saat: 23:18
Son Yorum: Zayn
  El Yapımı Tıraş Kremleri Efrasyab 35 14,639 09/10/2023, Saat: 23:39
Son Yorum: DeaKeN
  Dove shea butter katı sabunu tıraş sabununa dönüştürme SertAdam 6 3,158 05/06/2023, Saat: 18:54
Son Yorum: mustafa03
  Tıraş Aleti Sapı İmalatı habaz 24 7,884 26/03/2023, Saat: 03:44
  Tıraş Aleti ve Ekipman İmalatı hk. Kasis Medya 5 2,396 26/03/2023, Saat: 03:41
  Tıraş sabunu Yapımı. SertAdam 35 10,578 11/12/2021, Saat: 16:15
Son Yorum: serboser
  Kendi Tıraş Sabunumu Yaptım klasik63 17 7,983 15/10/2021, Saat: 01:33
Son Yorum: SertAdam
  Hazır Tıraş Dolabı Önerisi dikdik_s 69 63,355 07/09/2021, Saat: 19:38
Son Yorum: fatiherol54
  DIY - Kolonya, Tıraş Kolonyası ve Tıraş Losyonu Yapımı Straht 51 59,456 25/06/2021, Saat: 18:19
Son Yorum: XauPau
  Yuma ve SJ Tıraş Aleti Boyama Ömer t. Katı 7 4,042 23/11/2020, Saat: 14:03
Son Yorum: Ömer t. Katı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: