Rahat ayakkabı
Skechers ayakkabılar epey bir popüler oldu son zamanlarda
alttaki ayakkabı bugüne kadar giydiğim en rahat ayakkabıdır
tabanı memory foam denilen bir malzemeden, visko yatak yastıklardan bilirsiniz
malzeme ayağı terletmiyor ve çok çok hafif
ben mayıs gibi almıştım , 160 TL.. şimdi 200-240 TL olmuş
yurtdışı fiyatı 60-80 $ civarlarında

51188-CCNV_2_large.jpg
Bu kadar ayakkabı konusu içinde biraz neşelenelim diye. Geçen sene tatilde öğrendiğim bir atasözünü yazayım. Araya girdim diye kızmak yok yaşlı adamım alınırım.Big Grin
TATİLE GİDERKEN AYAKKABININ ESKİSİNİ, SEVGİLİNİN YENİSİNİ ALMALISIN... çok mantıklı değilmi arkadaşlar Angel
Dr. Flex ti sanırım topuğunda özel bir katman var. tavsiye ederim. Birde jel içeren tabanlıkları olan ayakkabılar benim gibi sürekli ayakta olan kişiler için konforlu oluyor
Dr. Flexi bot var ben de gayet rahat ama estetik açıdan beğenmiyorum
Yaz sonundan beri kendime tatil ilan edip bir de üzerine midesel mutluluk odaklı bir yaşam seçtiğim için göbeğim de kendi özerkliğini ilan etmeye karar verdiBig Grin Bu yüzden eskisi gibi spora başlamayı düşünüyorum. Bu yüzden spor salonunda vücut geliştirme antremanlarında giyeceğim aynı zamanda da açık havada yürüyüş yapıp bisiklete binerken kullanıcağım hafif, ağırlık kaldırırken beni rahatsız edecek bir tabanı olmayan mümkünse çıplak ayak hissiyatı verecek ve havadar bir ayakkabı bakıyorum. İlgisi ve bilgisi olan herkesten tavsiyelerini bekliyorumSmile

Ben Nike Free 4.0 Flyknit modelini gözüme kestirdim. Daha önce kullanmış olan komşuların yorumları çok iyi olur.BUDA LİNKİ
nike-free-flyknit-4-bright-crimson-01-900x600.jpg
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(20/11/2014, Saat: 11:28)1912 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Skechers ayakkabılar epey bir popüler oldu son zamanlarda
alttaki ayakkabı bugüne kadar giydiğim en rahat ayakkabıdır
tabanı memory foam denilen bir malzemeden, visko yatak yastıklardan bilirsiniz
malzeme ayağı terletmiyor ve çok çok hafif
ben mayıs gibi almıştım , 160 TL.. şimdi 200-240 TL olmuş
yurtdışı fiyatı 60-80 $ civarlarında

51188-CCNV_2_large.jpg

2 seneden fazladır kullanıyorum, gerçekten giydiğim en rahat ayakkabılardan biridir. Nike'ın kullanmadığım modeli yoktur neredeyse, tek bir modeli dışında (esnek tabanlıların ilk versiyonu, adı şu an aklımda değil) bu kadar rahat bir ayakkabısı yoktur. Herkese şiddetle tavsiye ederim. Grisini eskittim, kırmızısıyla kesişiyoruz şu an. Aradıgım New Balance'ı bulamazsam o kırmızı benim olacak. Big Grin
Vallaha şu an kullanmakta olduğum salomon botlarım giydiğim tüm spor ayakkabılardan daha rahat. Smile Adamlar yapmış resmen.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(08/01/2015, Saat: 03:16)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vallaha şu an kullanmakta olduğum salomon botlarım giydiğim tüm spor ayakkabılardan daha rahat. Smile Adamlar yapmış resmen.

Ben de Salomon ayakkabılarımı çok seviyorum. Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Nike air max modelleri @Straht komşum. Ben tüm yaz ayağımdan çıkaramadım hem dış koşullara dayanıklı hem salonda rahat kullanırsınız.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(08/01/2015, Saat: 09:43)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nike air max modelleri @Straht komşum. Ben tüm yaz ayağımdan çıkaramadım hem dış koşullara dayanıklı hem salonda rahat kullanırsınız.
Komşum airmaxler hem pahalı (300-350 liralarda dolanıyorlar) hem tabanı benim için kalın. Ben minimuma yakın taban arıyorum ki şöyle çıplak ayak hissi versin. Yinede tavsiye için teşekkürler Smile
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Music Ayakkabı Tabanlığı KRAL 31 12,365 13/06/2022, Saat: 21:19
Son Yorum: mecelik60
  Yazı için rahat, aydınlatmalı klavye önerisi Lord Sparhawk 25 14,507 28/08/2020, Saat: 10:22
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Ayakkabı Modelleri ve Kullanım Tarzları Nani Kuş 46 16,752 26/12/2019, Saat: 02:20
Son Yorum: Aersin
  AYAKKABI TAVSİYESİ albayrak1616 11 9,341 20/05/2016, Saat: 01:51
Son Yorum: albayrak1616
  Ayakkabı ve Termal Çorap Önerisi theunnamed 12 12,547 06/11/2015, Saat: 22:35
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: