Rahat ayakkabı
3 kez nike aldım farklı farkli, dayanıksız çıktı hepsi. Adidas epeyce üst kaliteli geldi hep nike modellerine göre. Bir de bu yaz aldığım ve çok memnun olduğum columbia conspiracy razor ı tavsiye ederim. Hem rahat, hem sağlam.
gore tex miş

http://global.rakuten.com/en/store/bodyb...m/zz-1547/
Rahatlik konusunda diesel'in ustune tanimam. Tuy gibi, ayaginda var mi, yok mu hissetmiyorsun bile Smile
(03/06/2015, Saat: 20:29)jazzmo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rahatlik konusunda diesel'in ustune tanimam. Tuy gibi, ayaginda var mi, yok mu hissetmiyorsun bile Smile

Diesel'in her Modell için geçerli değil ama bir modeli hayatımda kullandığım en rahat ayakkabıydı. Deri olan eskiyince şansıma nubuk olanını bulup almıştım. Sonra o da eskidi. Bir daha da o modele denk gelmedim. Geldiklerim de beyaz falandı. Diesel sayfası böylece benim için kapandı.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
3 yıldır kullandığım Puma Whirlwind ben artık eskidim demeye başlayınca yeni ayakkabı arayışına girdim her ayakkabıyı deniyorum kullandığım puma gibi rahatını arıyordum(uzun yürüyüşlerde bile hiç rahatsız etmedi beni) hep sert tabanlı ayakkabılara denk geldim komforlu spor ayakkabılada günlük giymeye müsait değiller, FLo dan spor/casual Lumberjack bir ayakkabı aldım oda ne benim kokmayan ayaklar kokmaya başladı. biraz araştırınca yeni ayakkkabı kokabildiğini geçeceğini öğrendim 2 hafta bekledim hala kokuyor, 2 gün balkonda havalandırdığım ayakkabı bile daha giymeden kokuyor. Hemen aldığım mağazaya gittim dedim bu ayakkabı ayaklarımı kokutuyor, ayak kokusu için sprey verelim dediler yok dedim ayağımda ayakkabıyı gösterdim 3 yıldır giyiyorum bu kokutmuyor ayaklarımı dedim incelemeye gitti bakalım, kullandığım puma modeli hala satışta lakin fiyatı 195TL ye çıkmış 3 sene önce 105TL ye almıştım Sad

Günlük giymeye rahat bir ayakkabı arayışındayım dr.flexer lere baktım ayakkabı dünyasında tabandaki konfor veren malzeme çabuk dağılacakmış gibi güvenemedim. Ya da Pumaya bayılacağız gene
(03/06/2015, Saat: 20:29)jazzmo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rahatlik konusunda diesel'in ustune tanimam. Tuy gibi, ayaginda var mi, yok mu hissetmiyorsun bile Smile

@jazzmo ,bunu da tavsiye ederim

13ya34639454_1_l.jpg
Günlük kullanım için (yaz ayları hariç) linkdeki ayakkabı müthiş rahat. Bir tane aldım, çok beğendim, gitttim aynısından bir tane daha aldım. http://www.decathlon.com.tr/flow-mid-yur...79151.html
big_c39fba974a0a48a0a164141bd15ec494.jpg
big_fd316c1b7ad040e9912918713a956b44.jpg
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Burdaki rahat ayakkabı önerilerini görüp, onları araştırıp 47-48 numarasının olmadığını öğrenmek çok can sıkıcı oluyor. Ayağı büyük olan (46+) üyelerimiz varsa spor ayakkabı hariç -ki onun bile numarası her model için yok- bu tarz günlük kullanım için rahat ayakkabı modeli önerebilecek olan var mı?

Geçenlerde heves ettim şöyle hafif, ferah bir ayakkabı alayım diye. Araştırdım, buldum ve beğendim ; Nike Flyknit. Almak için en yakın Nike mağazasına gittiğimde ise ülkemize 46 üstü numara getirmediklerini istersem yurt dışından isteyebileceğimi söylediler.. Daha kaç numarası olacağını bilmediğim ayakkabı için şansa sipariş geçip o kadar kargo parası verip beklemek istemediğim için vazgeçtim.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(16/06/2015, Saat: 21:39)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Burdaki rahat ayakkabı önerilerini görüp, onları araştırıp 47-48 numarasının olmadığını öğrenmek çok can sıkıcı oluyor. Ayağı büyük olan (46+) üyelerimiz varsa spor ayakkabı hariç -ki onun bile numarası her model için yok- bu tarz günlük kullanım için rahat ayakkabı modeli önerebilecek olan var mı?

Geçenlerde heves ettim şöyle hafif, ferah bir ayakkabı alayım diye. Araştırdım, buldum ve beğendim ; Nike Flyknit. Almak için en yakın Nike mağazasına gittiğimde ise ülkemize 46 üstü numara getirmediklerini istersem yurt dışından isteyebileceğimi söylediler.. Daha kaç numarası olacağını bilmediğim ayakkabı için şansa sipariş geçip o kadar kargo parası verip beklemek istemediğim için vazgeçtim.

Spor ayakkabı dışında Clarks marka ayakkabılar rahattır.
Uzun ömürlü birkaç sene giyebileceğiniz kalitededirler.
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
(17/06/2015, Saat: 01:21)crionics Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Spor ayakkabı dışında Clarks marka ayakkabılar rahattır.
Uzun ömürlü birkaç sene giyebileceğiniz kalitededirler.

Teşekkürler, şimdi inceledim de hem modeller çok hoş hem büyük numaralar var gibi duruyor. İzmir'de kendi mağazası yokmuş satıldığı yerde de çok ürün çeşitliliği yok gibi. Bir İstanbul ziyaretinde kendi mağazasına gitmek şart oldu.

Markanın hem ayakkabının boyunu hem enini ayrı ayrı üretmesi de çok iyiymiş. Taraklı ayakları olanlar için geniş modelleri falan var baya benim için yapmışlar Smile
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Music Ayakkabı Tabanlığı KRAL 31 12,368 13/06/2022, Saat: 21:19
Son Yorum: mecelik60
  Yazı için rahat, aydınlatmalı klavye önerisi Lord Sparhawk 25 14,507 28/08/2020, Saat: 10:22
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Ayakkabı Modelleri ve Kullanım Tarzları Nani Kuş 46 16,759 26/12/2019, Saat: 02:20
Son Yorum: Aersin
  AYAKKABI TAVSİYESİ albayrak1616 11 9,342 20/05/2016, Saat: 01:51
Son Yorum: albayrak1616
  Ayakkabı ve Termal Çorap Önerisi theunnamed 12 12,547 06/11/2015, Saat: 22:35
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: