Rahat ayakkabı
fiyatların sebebi işte o genç kesime satılmasından, 100 lira etmeyecek beats kulaklıkların 1000 liraya satıması gibi. elbette yine alıp kullananınlar için göreceli bir kavram. amerika fiyatlarına bakar iseniz çıkar ortaya. ben denedim 574 modelini ancak rahat edemedim. tabii normal olmadığımı da göz önünde bulundurmak gerekir.

yürürken normal biri gibi rahat olamadığım için ayakkabılar benim için çok fazla önem kazanıyor. kışın olsa söyleyeceğim ayakkabı çok belli idi, ancak yaz için ben lotto ile çok rahat ettim, çorap gibi hiç ağırlığı yok ve çok esnek ayakkabılar bunlar. adidas ise kalite olarak en üst seviyede, rahatlık olarak denemeniz lazım zira çok modeli var. roma modeli rahattır mesela. aynı deri bir çifte yetmiyor ise, gözenekler farklı olabilir diye atıyor adidas çöpe. kalite olarak tektir yani. ayakta çok durunca tabanlar da ezilebilir, dayanıklı olmasında fayda var zannederim. dolayısı ile adidas veya lotto diyorum.

(10/06/2012, Saat: 13:33)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10/06/2012, Saat: 12:23)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: new balance, amerika' da alt tabaka için üretilmiş ucuz bir ayakkabı. nike ve adidas' ın yarı fiyatına satıldığından herkes ulaşabiliyor. tabanları plastik ve bazı modellerde ayağınıza batabilir. Türkiye' ye ilk geldiğinde 60-70 tl' dan satılırken, tiki kesiminin kullanmaya başlaması ile birlikte adidas ve nike' ı yakalamış durumda fiyat olarak. deneyin ancak pek tavsiye edilecek ayakkabı değil.
selamlar.

Doğrudur üstad ama şimdi fiyatları hiç 60-70 değil Big Grin bir de öveni çok rahatlığını.

Dostlarım yaklaşık 16 saat ayaktayım duyulmuşluktan öte Lord ve Mcorco gibi deneyip de memnun kaldığınız tavsiyelere çok ihtiyacım varHuh
(10/06/2012, Saat: 13:33)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostlarım yaklaşık 16 saat ayaktayım duyulmuşluktan öte Lord ve Mcorco gibi deneyip de memnun kaldığınız tavsiyelere çok ihtiyacım varHuh

İlk sayfada yazdığım Puma Yugorun modelini özellikle uzun yürüyüşler yaptığım, saatlerce ayakta kaldığım yurtdışı seyahatlerine götürüyorum ve her seferinde iyi ki bu ayakkabıyı almışım diyorum.

Aşağıdaki resimdeki ayakkabı, bire bir benim kullandığım. Hatta başka bir rengini de bir daha bulamam diye alıp, zulaya attım. Wink

185218_01_PNA?$PUMA_NA_detail$
görüntüsünü pek beğendim bunun, memnunmuşsunuz da, büyük numarasını bulmak mümkün olur mu acaba, gözünüze ilişti mi? 47 civarı tahminen oluyor bana.

(10/06/2012, Saat: 15:42)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10/06/2012, Saat: 13:33)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostlarım yaklaşık 16 saat ayaktayım duyulmuşluktan öte Lord ve Mcorco gibi deneyip de memnun kaldığınız tavsiyelere çok ihtiyacım varHuh

İlk sayfada yazdığım Puma Yugorun modelini özellikle uzun yürüyüşler yaptığım, saatlerce ayakta kaldığım yurtdışı seyahatlerine götürüyorum ve her seferinde iyi ki bu ayakkabıyı almışım diyorum.

Aşağıdaki resimdeki ayakkabı, bire bir benim kullandığım. Hatta başka bir rengini de bir daha bulamam diye alıp, zulaya attım. Wink

st.jpg
En son gittiğimde Puma mağazasında 47 numara ayakkabı gördüm ama bu model miydi, hatırlamıyorum. Muhtemelen vardır büyük numarası.

Bu arada beğenmenize sevindim Smile

(10/06/2012, Saat: 15:59)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: görüntüsünü pek beğendim bunun, memnunmuşsunuz da, büyük numarasını bulmak mümkün olur mu acaba, gözünüze ilişti mi? 47 civarı tahminen oluyor bana.

(10/06/2012, Saat: 15:42)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

st.jpg
bir ben de göz atayım o halde yolum düşer ise, teşekkürler Smile

bende de nike elite var, onlarla da rahat ettim, şekli şemali biraz andırıyor, bu tarz ayakkabıları seviyorum.
Bu da mavilisi de çok güzel bir deneyeyim. Bunu ve Lordun önerisi olan stan smithi deneyeceğim. Mcorco, asicslerde rahat olabilir ama spor dışında işte giymek için çok abartılılar.
@machete vans kullandın mı dostum nasıl
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Zorba komşum stan smith tenis ayakkabısıdır. Bundan dolayı uzun süre ayakta kalma, koşma gibi durumlarda hiç ayağı ağrıtmaz. Yalnız şöyle bir durum var; ortopedik kalıbından dolayı tabanı alışkın olmayan ayakları 3-4 gün cidden ağrıtır. Sonra hem taban oturur, hem de ayağın alışır ağrı mağrı kalmaz pamuk olur, ondan sonra başka hiç bir ayakkabıyı sevemezsin.

Ben bir çok adidas, nike, puma, nike, reebok modeli kullandım. Prada, dockers, camel, scooter, greyder modellerini de kullandım. Ama stan smith benim için ayrıdır. Çok şekilli olmayabilir ama konfor muhteşem. Zaten yabancı sitelerde incelemelerini de okursan pek çok kişinin benim sözylediklerime benzer şeyler yazmış oldukjlarını görürsün. Stan smith'i 90 model 500sel mercedes gibi düşün. Wink Almayı düşünürsen ayak numaranın bir numara büyüğü olsun.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
@ Lord komşum ben tipini de beğendim aslındaBig Grin en yakın zamanda deneyeceğim. Gerçi YDS'nin 300liralık motor botlarından sonra ayağıma ne taksam rahat edicem biliyorum ama şansa bırakmayalımBig Grin
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba
şu aralar benim de bir spor ayakkabısına ihtiyacım var. ayak tabanımı korumak için yüksek tabanlı-jel,sıvı, amortisör neyse artık Smile.
vipdükkan, morhipo ve markafoni sitelerini gezip uygun fiyatlı bir ayakkabı almayı planlıyorum. kendime max 50 lira bir bütçe koydum. MCORCO yardımına ihtiyacım var. önerin var mı? asics e baktım fiyatları biraz yüksek. bir ayakkabıya o kadar para verirsem en az 6-7 sene giymem lazım ki eskidiğine kanaat getireyim Smile
Saygılarımla
Aslında şu fena değilmiş Big Grin
http://www.asics.com.tr/running/products...-g-tx-men/
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Music Ayakkabı Tabanlığı KRAL 31 12,327 13/06/2022, Saat: 21:19
Son Yorum: mecelik60
  Yazı için rahat, aydınlatmalı klavye önerisi Lord Sparhawk 25 14,467 28/08/2020, Saat: 10:22
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Ayakkabı Modelleri ve Kullanım Tarzları Nani Kuş 46 16,669 26/12/2019, Saat: 02:20
Son Yorum: Aersin
  AYAKKABI TAVSİYESİ albayrak1616 11 9,323 20/05/2016, Saat: 01:51
Son Yorum: albayrak1616
  Ayakkabı ve Termal Çorap Önerisi theunnamed 12 12,538 06/11/2015, Saat: 22:35
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: