Rahat ayakkabı
Stan Smith hastasıyız ama uk de 24.99 a aldığım ayakkabıya Türkiye'de 190 tl vermek pek akıllıca gelmiyor
e mail adresim tipsol@me.com
Aynen o yüzden 130-140lara düşmesini beklemek lazım. Ben şansıma zizigodan eski nesil tam siyah stan smith buldum kaptım hemen bir tane. Zaten gördüğüm kadarıyla başka hiçbir sitede kalmamış.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Ayakkabı konusu benim de en çok üzerinde durduğum konulardır.Bu sene spor olarak puma Puma Drift Cat 4 giydim çok rahat hafif bir ayakkabı.
Yine Kemal Tanca'dan bana çok rahat gelen sğalam bir modeli var.Kahve siyah olmak üzere ik renk aldım 2 senedir giyiyorum.Aynı ayakkabıdan bir tane daha alacam herhalde.Yine rahatlık açısından bir arkadaşım sürekli giydiği bir marka var King Paolo.Hakkaten çok rahat ve ortopedik.Uygun fiyatlı buldum bir yerden bu hafta alacam bir adet.Rahat ayakkabı bir kere tabanı düz olmalı.Tabanı esnek bir kauçuk olursa harika olur.Üniversitede denk gelip taban kısmı çok yumuşak bir ayakkabı almıştım,muhteşem bir şeydi.Ayağınız altında yay var gibi düşünün.Yürüdüğünüzde ayağınız yorulacağına rahatlardı.
(28/04/2014, Saat: 23:41)osisis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ayakkabı konusu benim de en çok üzerinde durduğum konulardır.Bu sene spor olarak puma Puma Drift Cat 4 giydim çok rahat hafif bir ayakkabı.
Yine Kemal Tanca'dan bana çok rahat gelen sğalam bir modeli var.Kahve siyah olmak üzere ik renk aldım 2 senedir giyiyorum.Aynı ayakkabıdan bir tane daha alacam herhalde.Yine rahatlık açısından bir arkadaşım sürekli giydiği bir marka var King Paolo.Hakkaten çok rahat ve ortopedik.Uygun fiyatlı buldum bir yerden bu hafta alacam bir adet.Rahat ayakkabı bir kere tabanı düz olmalı.Tabanı esnek bir kauçuk olursa harika olur.Üniversitede denk gelip taban kısmı çok yumuşak bir ayakkabı almıştım,muhteşem bir şeydi.Ayağınız altında yay var gibi düşünün.Yürüdüğünüzde ayağınız yorulacağına rahatlardı.

Hocam düz tabanlı ayakkabılar çokta sıhhatli değildir, zamanla tendon

uzayarak incelir ve yırtılma riski oluşur, düz ayakkabı tercih ediyorsanız

silikon bir topuk yükseltici tabanlık sizi rahatsız etmeyecektir. Zamanında

tendonundan birkaç kez sakatlık geçirmiş komşunuzdan naçizane

tavsiye...
Düz taban ve tabanı sert spor ayakkabısı arıyorum. Yarı spor da olabilir, önerisi olan komşu var mı?
(19/05/2014, Saat: 12:17)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Düz taban ve tabanı sert spor ayakkabısı arıyorum. Yarı spor da olabilir, önerisi olan komşu var mı?

Hocam tenis ayakkabılarını inceleyin!
(19/05/2014, Saat: 12:20)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam tenis ayakkabılarını inceleyin!

Teşekkür ederim hocam ama koşu ayakkabıları gibi darbe emme özellikleri vardır diye tahmin ediyorum. Daha fazla stabilizasyon sağlaması için tabanın düz ve darbe emici özelliğinden yoksun olması gerekir.

Ağırlık kaldırırken kullanacağım için tabanı sert olsun istiyorum. Converse gibi.
(19/05/2014, Saat: 13:01)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim hocam ama koşu ayakkabıları gibi darbe emme özellikleri vardır diye tahmin ediyorum. Daha fazla stabilizasyon sağlaması için tabanın düz ve darbe emici özelliğinden yoksun olması gerekir.

Ağırlık kaldırırken kullanacağım için tabanı sert olsun istiyorum. Converse gibi.

Geçenlerde inceledim taban düz ve çok sertti decathlon da çok daha sert ve sade olanları var.
http://www.cayyolutenis.com/tenis-ayakkabisi-secimi/
Asics lere bakabilirsiniz.
Çok ince tabanları var.
Tavsiyem; Bel kemeri ve tabanları takozla yükseltmeyi ihmal etmeyin ağırlık kaldırırken.
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
Başlıktan 2 yıl sonra dün ben bir ayakkabı keşfettim, marka skechers..
Ben go walk serisini denedim go run diye bir seri de vardı. Anlatılmaz derecede rahatlar denemeden ne demek istediğimi anlayamayacaksınız.

2 senedir pegasus serisinin özellikle goretexini kullanıyordum çok rahat ve kullanışlı balıkta-motorda her yerde kullandı ama bu skechers rahatlıkta papucu direk dama fırlattıracak gibi Big Grin
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Music Ayakkabı Tabanlığı KRAL 31 12,335 13/06/2022, Saat: 21:19
Son Yorum: mecelik60
  Yazı için rahat, aydınlatmalı klavye önerisi Lord Sparhawk 25 14,473 28/08/2020, Saat: 10:22
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Ayakkabı Modelleri ve Kullanım Tarzları Nani Kuş 46 16,677 26/12/2019, Saat: 02:20
Son Yorum: Aersin
  AYAKKABI TAVSİYESİ albayrak1616 11 9,327 20/05/2016, Saat: 01:51
Son Yorum: albayrak1616
  Ayakkabı ve Termal Çorap Önerisi theunnamed 12 12,539 06/11/2015, Saat: 22:35
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: