-YENİ ETKİNLİK-EL YAPIMI & DOĞAL III. SABUN ETKİNLİĞİ
(03/01/2020, Saat: 00:58)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Malesef üstadim ek kontenjanlar bitti. Sabunları yapmaya başladım bile. Dinlendikten sonra yola çıkacaklar inşallah bir sonraki etkinliğe diyelim
Hayırlısı olsun o zaman. Wink Kolay gelsin.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ne mutlu Türk'üm diyene.
Komşum cidden bravo o yorgunluğun ardından hemen kolları sıvamış olmanız şaşırttı beni, çünkü çok yorucu ve bir o kadar zahmetli bir süreçten yeni çıktınız. Dört gözle bekliyorum sabunları Smile Emeğinize sağlık.

(03/01/2020, Saat: 00:58)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Malesef üstadim ek kontenjanlar bitti. Sabunları yapmaya başladım bile. Dinlendikten sonra yola çıkacaklar inşallah bir sonraki etkinliğe diyelim
Ek alım yapan arkadaşlar. Az önce dınlenmesi biten sabunlardan birer köpük denemesi yaptim. Deve batmaz bir köpüğü oldu. Kusma, terleme, catlama yok. Kaymak gibiler.

@Soner komşumun kargosu bana iade oldu kendisinin kargosu elime p.tesi, salı gelir ve cuma- cumartesi günü kargolar yola çıkar.

Sevgili arkadaşlar Ek alım kişi sayısı az olduğu için Ankarali komşularım da Toplantıda teslim almak istediklerinden dolayı kargo kampanyası alamıyoruz. Standart ücret alıcı şeklinde sizlere ulaşacaklar bilginiz olsun.

Saygılar...79b1bb94b1b02593c3a53495819fcda9.jpg

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
(05/01/2020, Saat: 19:07)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ek alım yapan arkadaşlar. Az önce dınlenmesi biten sabunlardan birer köpük denemesi yaptim. Deve batmaz bir köpüğü oldu. Kusma, terleme, catlama yok. Kaymak gibiler.

@Soner komşumun kargosu bana iade oldu kendisinin kargosu elime p.tesi, salı gelir ve cuma- cumartesi günü kargolar yola çıkar.

Sevgili arkadaşlar Ek alım kişi sayısı az olduğu için Ankarali komşularım da Toplantıda teslim almak istediklerinden dolayı kargo kampanyası alamıyoruz. Standart ücret alıcı şeklinde sizlere ulaşacaklar bilginiz olsun.

Elinize saglik komşum

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üstadım elinize sağlık. Daha önce alıp deneyen komşuların paylaşımlarını gördükçe insan imreniyor. Biz de yakında keyifle kullanacağız inşallah.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(05/01/2020, Saat: 19:07)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ek alım yapan arkadaşlar. Az önce dınlenmesi biten sabunlardan birer köpük denemesi yaptim. Deve batmaz bir köpüğü oldu. Kusma, terleme, catlama yok. Kaymak gibiler.

Komşum ellerinize sağlık, özellikle balsamı merakla bekliyoruz.
Çok güzel olmuş komşum eline sağlık
Muhteşem görünüyorlar, hevesle bekliyoruz
———————————————
Aptallık En Büyük Günahtır !..

Sabirsizlikla bekliyoruz buluşmayı Smile
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Komşum bugün kahveli hediyenizi kullandım. Kokusu çok baskın değildi fakat gerçekten çok beğendim. Ayrı bir kapta hafif hafif sulandırarak köpürttüm. Yaqi familia sentetik fırça ile gerçekten güzel köpük yaptı. Tıraş esnasında yastıklama ve kayganlığı, tıraş sonrası ciltte bıraktığı his çok hoşuma gitti. Çok fazla bir sabun tecrübem yok (giriş seviyesi birkaç krem, tabac, cella vs. kullandım sadece o yüzden de sabun konusunda henüz fikir beyan etmedim forumda) fakat şuana kadar kullandıklarım içinde kullanımı ve tıraş sonrası ciltte bıraktığı hissiyat olarak en çok hoşuma giden sabun sizinki oldu ve düşüncelerimi burada paylaşmaktan kendimi alıkoyamadım. Tıraş sonrası ne bir tahriş ne bir yanma. Gerçekten ellerinize sağlık çok güzel bir iş çıkartmışsınız. Tekrar tebrik ediyorum.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Photo YENİ BİR TIRAŞ FIRÇASI İSTERÜZ!! izterd 9 2,424 29/02/2024, Saat: 17:49
Son Yorum: exselans
Star Kış Sezonu IV. El Yapımı Sabun Etkinliği Efrasyab 206 49,282 21/07/2022, Saat: 16:01
Son Yorum: Murat35_55
  Kermes (SMA Hastası Bebeğimize Yardım Etkinliği) 3RD1 6 4,613 04/07/2022, Saat: 13:32
Son Yorum: Johny White
  PERİRA KÖPÜRTME KASESİ ETKİNLİĞİ sohayli 84 30,153 28/12/2021, Saat: 12:05
Son Yorum: sohayli
  Seramik Köpürtme Kasesi Etkinliği Impreza 11 5,111 04/11/2021, Saat: 23:28
Son Yorum: Impreza
Tongue Geltir 2020 Deri Etkinligi İsmetaltan 169 59,617 21/08/2021, Saat: 09:09
Son Yorum: serkant2
  Numune Esans Etkinliği Creator 11 4,156 03/07/2021, Saat: 18:43
Son Yorum: Creator
  Butik Sabun Değil Kişiye Özel Sabun Creator 11 5,017 26/06/2021, Saat: 18:40
  OSS-MAN 2 Sabun 1 Havlu hediye Kampanyası Creator 5 3,206 09/06/2021, Saat: 21:57
Information geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel 3RD1 590 174,495 31/05/2021, Saat: 20:05
Son Yorum: osaka23

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: