Araç İçi Kamera
Bu arada arabada ön ve arka camlarda film de var. Ona rağmen rahat görüntü alabiliyorum parlaklık ayarı yapılabiliyor. Eğer arabanızın arkasında perde varsa perde ile cam arasında kalan boşluğu ölçün ama ben ölçmeden almıştım çok az farkla perde kapanıyor arka kameraya çarpmadan
Çekim kalitesi gece/gündüz plaka okunacak kadar iyi mi komşum? İnceleme videoları var ama tanık kullanan kişilerin yorumları bence daha değerli. Bir de kamera için parlamayı önleyici lens varmış, onun da alınması gerekiyor mu size göre? Sd kart olarak öneriniz var mı? Bir yorumda da özellikle start stop olan araçlara montaj için bilgili bir personele yaptırılması ile ilgili bir ifade geçiyordu. Ben kamera, güç kablosu, sigorta uzatmasını alsam youtube açıp kendim takamam mı?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Komşum selam. Gündüz çekimleri çok iyi. Gece çekimlerinde ön kamera da çok iyi arka kamera biraz daha az çözünürlüklü ama bence iş yapar. Benim arka camdaki film nedeniyle biraz karanlık ama parlaklığı ayarlayabiliyorsunuz. Kameranın şu incelemesine de bakın bence

https://www.kamerarehberi.com/viofo-a129...mesi/20671

SD kart için class 10 hızlı çalışan bir kart alın derim yoksa kamera yavaşlayabilir. Sandisk ve Samsung olabilir mesela. Benim arabamda da start stop var ama ben kendim yapmadım montajını. Eğer usb kablo ile güç alacaksanız çakmak girişinden kendiniz de yapabilirsiniz ben eski arabamda öyle yapmıştım torpido gözünden çakmak bağlantısı ile. Aracınızın modeline göre değişir tabi ama yeni arabalarda elektronik sistemler biraz karışık, ben doğrudan akü bağlantısı yapmayıp kontaktan elektrik alan bir hatta bağlattığımdan ustama yaptırmıştım bağlantıyı.
Parlamayı önleyen lens CPL filtre olarak geçiyor, sonradan kameraya takabiliyorsunuz. İsterseniz başta almayın eğer parlama görürseniz o zaman alırsınız. Benim aracın ön cam filmi nedeniyle kamerada yansıma oluyordu, CPL filtre ile bu yansıma biraz azaldı.
Tşk ederim komşum. Benim için yol kaydı kadar park esnasında kayıt yapması da önemli o yüzden mecburen akü yada sigortadan bağlantı yapmam gerekecek. Firma ile irtibata geçtim, bugün yarın bir aksilik olmazsa alacağım gibi. Firma ile ilgili bilginiz var mı? Garanti, servis yada iade durumunda sıkıntı çıkıyor mu? Yanılmıyorsam n11 üzerindeki ürünle ilgili sorularda ürün iadesi konusunda sıkıntı yaşandığına dair bir yorum gördüm.

Komşum selam. Viofo toplamda 6 senedir kullanıyorumdur cihazlarda bir sorun yaşamadım. 2 yıl tüketici garantisi kapsamında olacak zaten aldığınız kamera. Problemsiz kullanırsınız umarım. Cihazı alınca Viofo internet sitesi üzerinden de kayıt yapabilirsiniz sanırım.
Tşk ederim komşum. Az önce siparişi verdim. Hafıza kartı olarak tavsiye edeceğiniz link var mı? Samsung evo lara baktım ama sahtesi çok dediler. Sandisk ve lexar var ama sandiskte de çok tutarsız yorumlar. Lexar ise sanki diğerlerine bakınca biraz pahalı gibi.

Komşum güle güle kullanın. Ben Sandisk hafıza kartı almıştım aşağıdan

https://www.hepsiburada.com/sandisk-ultr...epsiburada

Sandisk ben sürekli kullanıyorum. Bir sorun yaşamadım bugüne kadar.
(17/06/2020, Saat: 22:46)trooper_gs Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum güle güle kullanın. Ben Sandisk hafıza kartı almıştım aşağıdan

https://www.hepsiburada.com/sandisk-ultr...epsiburada

Sandisk ben sürekli kullanıyorum. Bir sorun yaşamadım bugüne kadar.
256 kasmıyor mu komşum? Firma 128 öneriyoruz dedi (teknik bilgilerde 256 destekliyor yazıyor ama). Sandisk ve samsungun sahtesi çok dediler, olmazsa yarın vatan bilgisayara falan bir bakacağım. Hepsiburada ptt ile yolluyor kargoları benim buraya 10 günde zor gelir.

Komşum 128 çabuk doluyor ön ve arka kamera 1080 çözünürlük kayıtta. Ben en az 15-20 günlük kayıt kalsın cihazda sonra üstüne yazsın istedim ondan 256 aldım. Bende hiç kasma yapmadı güzel çalışıyor

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sizce 2. El Araç Fiyatları Düşer mi? Kecelan 29 7,381 29/12/2020, Saat: 20:06
Son Yorum: Kecelan
  Araç Bakımı ve Genel Temizliği Hk. Hakann 23 12,169 03/06/2020, Saat: 12:22
Son Yorum: GecayS
  Doğal Araç Kokusu Yapımı Arkomani 3 3,178 13/03/2018, Saat: 08:59
Son Yorum: posicor
  Araç İçi Temizliği nikitherat 2 2,517 20/06/2017, Saat: 20:42
Son Yorum: nikitherat
  Araç İçin Hoparlör Tavsiye Kendineözgü 3 5,345 06/11/2015, Saat: 15:45
Son Yorum: Kaan
  Güvenlik kamera sistemi önerisi emre-sti 14 13,301 23/07/2015, Saat: 10:47
Son Yorum: korgunv
  Araç Kullanırken Oluşan Güneş Yanıkları ihtilaf 14 15,704 06/05/2014, Saat: 20:15
Son Yorum: emre-sti
  Araç için GPS navigasyon tavsiyesi istiyorum ihtilaf 20 35,168 03/10/2013, Saat: 18:01
Son Yorum: zaprican
  Araç muayene ile ilgili Lord Sparhawk 6 8,379 27/09/2013, Saat: 10:40
Son Yorum: Lord Sparhawk
  muaynesiz araç alımı BigHillMe 76 75,920 09/12/2012, Saat: 21:11
Son Yorum: ohtararan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: