AliExpress Haward DE
Merhaba, AliExpress'te satılan haward marka DE tıraş aleti ile deneyimi olan var mı acaba?

https://www.google.com/amp/s/h5.tr.aliex...04962.html
Komşum ben kullandım çok memnun kaldım.Kesimi çok verimli yakın kesim gibi temiz iş çıkarıyor.Kaynak oluşturmak için satmıştım.
(08/04/2020, Saat: 21:41)Ibra35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum ben kullandım çok memnun kaldım.Kesimi çok verimli yakın kesim gibi temiz iş çıkarıyor.Kaynak oluşturmak için satmıştım.

Edvin jagger de89 ayarında olduğunu okumuştum ne kadar doğru bilmiyorum artık. Eğer öyleyse almaya değer.
De89 dan çok az agrasif
R89'dan daha agresif. Jilet tutuşu çok başarılı malzeme kalitesi de gayet yeterli.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
@3RD1 komşumun tavsiyesiyle aldım, bunun yanında da Timor 1353 kopyası olanı da satın aldım.
Her iki makinanın orjinallerini de kullandım. Aliexpress'te satılan versiyonlarının daha iyi olduğunu düşünüyorum; makinayı daha fazla hissediyorsun. Ağırlıkları daha fazla ve dengeli, yormuyor. DE89 orijinal bana çok mild gelmişti. Ama bu makina bir seviye daha üst agresif ama günlük tıraş için iyi. Bunlardan başka makina alma gereği bile duymadım ben. Her türlü işimi görüyor. Özellikle de keskin jiletlerde çok iyi uyum sağlıyorlar.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Komşum bende timor kopyasını aldım jilet açıklığı fazla olan hatalı ürün denk geldi şansıma geri bildirimlerde bir iki kişi daha var böyle çıkan sonra timor 1353 ün kendisini aldım dünya varmış dedim hem mild hem efektif tıraş aleti timor 1353 alan günlük tıraşta başka makina almasına gerek kalmayabilir.
De89 benzeri Haward DE benim de merak ettiğim bir tıraş aletiydi. Tam almaya niyetlendim ki Corona meselesi çıktı. Belki bir şey olmazdı ama riske girmek istemedim. Başka bahara artık.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
(09/04/2020, Saat: 21:02)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @3RD1 komşumun tavsiyesiyle aldım, bunun yanında da Timor 1353 kopyası olanı da satın aldım.
Her iki makinanın orjinallerini de kullandım. Aliexpress'te satılan versiyonlarının daha iyi olduğunu düşünüyorum; makinayı daha fazla hissediyorsun. Ağırlıkları daha fazla ve dengeli, yormuyor. DE89 orijinal bana çok mild gelmişti. Ama bu makina bir seviye daha üst agresif ama günlük tıraş için iyi. Bunlardan başka makina alma gereği bile duymadım ben. Her türlü işimi görüyor. Özellikle de keskin jiletlerde çok iyi uyum sağlıyorlar.

Bilgilendirme için teşekkür ederim.
(09/04/2020, Saat: 22:03)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: De89 benzeri Haward DE benim de merak ettiğim bir tıraş aletiydi. Tam almaya niyetlendim ki Corona meselesi çıktı. Belki bir şey olmazdı ama riske girmek istemedim. Başka bahara artık.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Komşum beraber mi versek siparişi Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  HAWARD D657 // 3 Parçalı Tıraş Makinası ekindgn 7 3,836 23/07/2020, Saat: 11:21
Son Yorum: 3RD1

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: