HAWARD D657 // 3 Parçalı Tıraş Makinası
HAWARD D657 3 Parçalı Tıraş Makinası

Aliexpress'ten çıkmayan birisi olarak @3RD1 komşumun tavsiyesi ile merakla sipariş vermiştim bu ekipmanı: iyi ki sipariş etmişim...

0ChvAi.png

mn8mPt.png

**Timor 1354'ün kopyası diyebileceğimiz makina 3 parçadan oluşuyor. Sağlam, dengeli bir ağırlığa sahip. Sap kısmının tasarımı tırtıklı olması nedeniyle elden kayma vb dertleriniz olmuyor. Sap uzunluğu tam kıvamında, küçük-büyük ellere sahip olan herkes çok rahatlıkla kullanabilir.

**Çok fazla jilet seçmiyor açıkçası, kullandığım pek çok jiletle gerçekten çok iyi iş çıkartı. Bir tek Zaza ve Sharp haricinde diyebilirim, ama jilet konusu kişisel olduğu için kesin bir yargıya varmak doğru olmayabilir. Ama şunu belirtebilirim, keskin jiletlerle çok etkin bir tıraşı var, yakın ve tahrişsiz tıraş sağlıyor.

**Makinanın efektif bir tıraşı var; 2 günlük sakalınız varsa 2 perde de mermer gibi surata sahip olabilirsiniz. Timor 1353 gibi mild değil, Rimei gibi ortanın üzeri agresif değil, tam ortası. Makinayı ve jileti cildinizi yormayacak şekilde hissediyorsunuz. Günlük tıraşta etkili olsun ama beni de yormasın diyen komşularımın tam aradığı bir makina.

**F/P olarak muhteşem bir makina. Her ne kadar ülkemizdeki yabancı para birimlerinden dolayı fiyat yüksek gibi gözükse de kullanım özelliklerini göz önüne aldığımızda harika bir fiyatı var. 14 USD'ye (+20 TL gümrük vergisi) ömürlük bir makina ediniyorsunuz.

**3 farklı renk seçeneği mevcut: gri-siyah-roze. Ben siyahını kullanıyorum. Renkler kaplama olduğu için çok ufak da olsa kozmetik kusurlar oluşabiliyor. Fakat bu tüm makinayı kaplayacak ve makinanın güzelliğini bozacak türde değili tıraş perfomansı hepsinin üstüne geçiyor.

**Makina 10 adet Haward marka jilet ile gönderiliyor, ben jiletlerden memnun kalmadım (Derby Extra hissiyatı aldım ama jilet göreceli bir kavram.

**Firma çok ilgili, tüm sorularınıza çok kısa sürede cevap veriliyor. Bu konu da büyük bir artı.

Özetle: tam bir f/p ürünü. Günlük tıraşta çok efektif ve tahrişsiz bir tıraş sağlıyor. İster günlük ister aralıklı tıraş olun her şekilde işinizi görüyor ve keyifli bir tıraş geçirmenizi garanti ediyor. Kullanan komşulardımdan hiç negatif geri dönüş duymadım. Bu makinayla tüm taleplerinizi karşılayabilirsiniz. İyi ki almışım dedim.

Kolay ulaşmanız açısından linkini ekliyorum:

https://tr.aliexpress.com/item/329851065...516cjsYKIh
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Elinize sağlık teşekkürler.
güzel inceleme olmuş komşum teşekkürler
Güzel inceleme olmuş alınabilir bir alet elinize/kaleminize sağlık

CPH1931 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
U A K
Emeğinize sağlık komşum ç, teşekkürler.
Güzel inceleme olmuş Ekin Bey eline sağlık, tıraşı Timor 1353 'den farklı mı?
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
Inceleme için teşekkürler komşum benim de merak ettiğim bir aletti.
Haward gerçekten güzel ürünler yapıyor. Ürettiği tıraş aletleri jilet seçmezler. Malzeme kalitesi de oldukça tatminkar. Gümrük sunum bedeli vb. ek ücretler gelmeden önce daha da avantajlıydı ama bu hali ile bile gerçekten gayet uygun. @ekindgn komşum sizde güzel günlerde kullanın.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SATILIK: Merkur 34C Heavy Duty Jiletli Tıraş Makinası asrnnn 1 1,319 24/04/2023, Saat: 18:50
Son Yorum: asrnnn
  SATILIK: Pearl SS-04 Jiletli Tıraş Makinesi asrnnn 1 1,244 24/04/2023, Saat: 18:48
Son Yorum: asrnnn
  Mühle Rocca R96 Tıraş Makinesi ve Porsuk Kılı Fırça ferencpuskas 18 5,814 16/04/2023, Saat: 13:41
Son Yorum: ferencpuskas
  Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti sfenks 190 95,559 01/04/2022, Saat: 12:36
Son Yorum: kaman
  AliExpress Haward DE Erdinç 22 9,665 14/12/2021, Saat: 03:15
Son Yorum: Emre D.
  Mühle R89 Grande Tıraş aletine uygun Jilet Tavsiyesi 4bigpower 12 5,191 02/12/2021, Saat: 19:29
Son Yorum: 4bigpower
  Parker Variant - Ayarsızlara Ayar Veren Tıraş Aleti İncelemesi marv 20 6,693 15/10/2021, Saat: 08:26
Son Yorum: ekindgn
  Rex cut tıraş makinası Lawdilemma 18 11,985 10/06/2021, Saat: 14:00
Son Yorum: Oldman
  Muhle Rocca R94 Tıraş Aleti İncelemesi marv 13 5,924 19/05/2021, Saat: 23:37
Son Yorum: Lumberjack
  Rex Envoy Çelik Tıraş Aleti MetsGo 60 23,131 01/05/2021, Saat: 22:29
Son Yorum: Dorukbey

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: