Araç için GPS navigasyon tavsiyesi istiyorum
smartphone araştıralım bakalım navigasyon konusunda da akıllılarmıSmile

(30/07/2012, Saat: 01:16)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de Nokia E90 telefonda Garmin var.

Iphone'da da kendi programı var. Jail Break yapmadığım için ona asıl kullanışlı programlardan yüklemedim, ama JB yaparsanız ücretsiz çok iyi programlar varmış.

Nokia'ların çoğunda zaten harita ve sesli navigasyon var. Nokia'nın sitesinden istediğiniz ülkenin haritasını ücretsiz indirebiliyorsunuz.

(30/07/2012, Saat: 01:09)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: akıllı telefon tavsiyeniz nedir sesli gps varmı
akıllı telefonları pek takip edemiyorum araç navigasyonu yapabilecek varmı Smile

(30/07/2012, Saat: 01:04)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sürekli kullanmayacaksanız navigasyonu, akıllı telefon tavsiye ederim.

(30/07/2012, Saat: 00:57)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: üstadım dediğiniz çok doğru bu sebepden dolayı da çok karasızım
zaten park ettiğim zaman araçta birşey bırakmam bunun yanında harici hoparlör ses sistemi ,mini buzdolabı falan yok çalıntı cazibesini azaltmak için ,hırsızları ayartmayalım diye tedbir Idea
olmadı sesli gps i olan smart phone alacağım

(30/07/2012, Saat: 00:51)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tam sizin istediğiniz cevap değil ama cepten navigasyon yetmiyorsa, bu araç tipi cihazları ve bağlantı aparatlarını geceleri aracın görülen yerlerinde bırakmayın. Hırsızlar camı kırıp alıyorlarmış. Ana makineyi torpido gözüne koysanız bile apartı görünce gene kırıp, aracın içini arıyorlar.

Küçük bir uyarı. Wink
Alinacak boyle onlemler ile iste hocam gunlerce surecek sinir bozucu islemlerden kurtuluyoruz. Adam eline tas alip cama firlatsa icerde 5 liraya bile degerlendirebilecegi sey olsa alir aracmis sahibiymis umrunda mi dediginiz gibi yakalansa bile bir kac saate cikar ki polis bile kosmaz bunlarin pesinden olan olmus diyip bit pazarinda neler neler goruyorum hocam bu hafta mesela deniz motoru vardi yuh dedik artik neler neler yurutuyorlar normal degeri 4-5 bin olmasi gereken motor bin lira istiyor eh sirf bu deger bile calinti oldugunu destekliyor neler neler iste hocam neyse guvenligi elden birakmamak lazim kisacasi Smile

(30/07/2012, Saat: 01:36)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: camlar filmsiz
standart ses donanımı
bagaj görünür
torpidolar görünür
olmadı cama da envanter yazalım hırsızlar için
adamlar da haklı hırsızlığın cezası yok ki
hırsız yakalansa 3 saatte çıkar
araç sahibinin günlerini alır Angry tutanak polis işi ifade camcıya git kilitçiye git evrakları sigortaya yolla haber bekle ödeme yap ödemeyi sigortadan al.... günler.... günler ....

(30/07/2012, Saat: 01:18)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bizde arac icinden birsey birakmiyoruz iki torpido var birinde degersiz seyler olmasina ragmen biraz arac konsoluyla yekpare oldugundan oraya koyuyoruz gerecleri cd kagit kalem teferruatlar iste digeri ise ustte olan bir torpido ki onu da acik birakiyoruz aractan cikarken bagaji orten kapagida indiriyoruz ki bagajda da degerli birsey olmadigini gorsun potansiyel hirsiz arac zaten anahtarsiz hareket etmeyecegi icin aracla isi olmaz hirsizin iciyle de isi olmamasi adina ugrasiyoz Smile

Akilli telefon ise iphonedan memnun oldugumu dile getirebilirim hele alip uzun zaman ayni telefonu kullanan insanlardansaniz bu butceyi bence hak ediyor

(30/07/2012, Saat: 01:09)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: akıllı telefon tavsiyeniz nedir sesli gps varmı
akıllı telefonları pek takip edemiyorum araç navigasyonu yapabilecek varmı Smile

(30/07/2012, Saat: 01:04)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sürekli kullanmayacaksanız navigasyonu, akıllı telefon tavsiye ederim.

(30/07/2012, Saat: 00:57)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: üstadım dediğiniz çok doğru bu sebepden dolayı da çok karasızım
zaten park ettiğim zaman araçta birşey bırakmam bunun yanında harici hoparlör ses sistemi ,mini buzdolabı falan yok çalıntı cazibesini azaltmak için ,hırsızları ayartmayalım diye tedbir Idea

(30/07/2012, Saat: 00:51)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tam sizin istediğiniz cevap değil ama cepten navigasyon yetmiyorsa, bu araç tipi cihazları ve bağlantı aparatlarını geceleri aracın görülen yerlerinde bırakmayın. Hırsızlar camı kırıp alıyorlarmış. Ana makineyi torpido gözüne koysanız bile apartı görünce gene kırıp, aracın içini arıyorlar.

Küçük bir uyarı. Wink
navigasyon aletinin standını falan kurmam lazım olunca bağlarım kullanırım torpidonun karanlık köşesinde durur çoğu zaman

yada

akıllı telefon bakarım

(30/07/2012, Saat: 01:41)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alinacak boyle onlemler ile iste hocam gunlerce surecek sinir bozucu islemlerden kurtuluyoruz. Adam eline tas alip cama firlatsa icerde 5 liraya bile degerlendirebilecegi sey olsa alir aracmis sahibiymis umrunda mi dediginiz gibi yakalansa bile bir kac saate cikar ki polis bile kosmaz bunlarin pesinden olan olmus diyip bit pazarinda neler neler goruyorum hocam bu hafta mesela deniz motoru vardi yuh dedik artik neler neler yurutuyorlar normal degeri 4-5 bin olmasi gereken motor bin lira istiyor eh sirf bu deger bile calinti oldugunu destekliyor neler neler iste hocam neyse guvenligi elden birakmamak lazim kisacasi Smile

(30/07/2012, Saat: 01:36)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: camlar filmsiz
standart ses donanımı
bagaj görünür
torpidolar görünür
olmadı cama da envanter yazalım hırsızlar için
adamlar da haklı hırsızlığın cezası yok ki
hırsız yakalansa 3 saatte çıkar
araç sahibinin günlerini alır Angry tutanak polis işi ifade camcıya git kilitçiye git evrakları sigortaya yolla haber bekle ödeme yap ödemeyi sigortadan al.... günler.... günler ....

(30/07/2012, Saat: 01:18)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bizde arac icinden birsey birakmiyoruz iki torpido var birinde degersiz seyler olmasina ragmen biraz arac konsoluyla yekpare oldugundan oraya koyuyoruz gerecleri cd kagit kalem teferruatlar iste digeri ise ustte olan bir torpido ki onu da acik birakiyoruz aractan cikarken bagaji orten kapagida indiriyoruz ki bagajda da degerli birsey olmadigini gorsun potansiyel hirsiz arac zaten anahtarsiz hareket etmeyecegi icin aracla isi olmaz hirsizin iciyle de isi olmamasi adina ugrasiyoz Smile

Akilli telefon ise iphonedan memnun oldugumu dile getirebilirim hele alip uzun zaman ayni telefonu kullanan insanlardansaniz bu butceyi bence hak ediyor

Küçük bir uyarı. Wink
bir android telefon + sygic

3d harita var
Türkçe seslendirmeler var
Türkiye haritası oldukça başarılı

yeteneklerine şaşırabilirsiniz Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(02/08/2012, Saat: 14:01)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bir android telefon + sygic

3d harita var
Türkçe seslendirmeler var
Türkiye haritası oldukça başarılı

yeteneklerine şaşırabilirsiniz Smile

Katılıyorum, aurayı bende beğeniyorum igo da olmasına rağmen telefonda aura (sygıc) daha başarılı bence, tavsiye edilir..
android telefon + igo yada aura ( sygic ) deneyeceğim Idea

teşekkürler Smile
Eşimin iphone 4 telefonuna co pilot kurduk,sesli,grafikli,hız uyarısı vs var,ücretsiz.
Güzel çalışıyor,free ve iyi.
nokia 5800 xpressmusic kullanıyorum. Telefonda ömür boyu ücretsiz navigasyon hazır kurulu ve haritaları güncel. Sesli görüntülü gece modu favoriler otomatik hız limiti uyrısı vs herşey var. Çöpün yanındaki kutukola bölmesine koyuyorum. Sadece istanbulda kullanma ihtiyacım oluyor yılda 2-3 hafta kadar ama çok işe yarıyor. Bas istasyon destekli olduğundan uydu beklemeye gerek kalmıyor. Navigasyon aleti almak bana saçma geliyor ve almak isteyen tüm arkafaşlarıma yıllardır akıllı telefon öneriyorum.
Garmin 1410 .
Garminden sasma
Şiddetle akıllı telefonlardaki GPS kullanımını tavsiye ediyirum. Daha önceden navitech kullanıyordum fakat hem büyük ve hem de taşıması zor oluyordu telefonda ise bu ikiside çok büyük rahatlık.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi
Şu dünyada yüzlerce ahmak, etek dolusu altın verir de, şeytandan dert satın alır.(Mevlâna)

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sigara Tavsiyesi. Tıraşçı 1 1,565 30/11/2022, Saat: 20:36
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tatil için otel tavsiyesi gakgoş 21 23,310 17/11/2022, Saat: 15:17
Son Yorum: alieren
  TV Tavsiyesi izbe 29 24,562 14/07/2022, Saat: 10:42
Son Yorum: exselans
  Televizyon Tavsiyesi Kendineözgü 69 74,649 13/07/2022, Saat: 17:03
Son Yorum: mixfruit
  Yeni başlayanlar için bisiklet ENDER3470 36 15,613 06/07/2022, Saat: 16:37
  Şehir içi ulaşım için bisiklet tavsiyesi sfenks 18 11,030 06/07/2022, Saat: 16:26
  Gunluk Parfume tavsiyesi Oldstyle 6 2,319 01/06/2022, Saat: 22:23
Son Yorum: mertcanartan
Thumbs Down Aferin Forte soğuk algınlığı için ilaç. Oldstyle 3 1,316 19/12/2021, Saat: 21:22
Son Yorum: abdussamedy
  Akıllı Telefon Tavsiyesi eggman 295 283,555 03/05/2021, Saat: 01:05
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Sizce 2. El Araç Fiyatları Düşer mi? Kecelan 29 7,390 29/12/2020, Saat: 20:06
Son Yorum: Kecelan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: