Hassas Cilde Sahip Islak Traş Severler.
Arkadaşlar benim gibi aşırı hassas cilde sahip kişiler hangi sabunları kullanıyor merak ediyorum. Aslında şu an kullandığım sabundan çok memnunum (maşallah diyeyim Smile ) 1.5 aydır MWF kullanıyorum ve şu ana kadar hamdolsun bi sıkıntım yok sabunla ilgili. Ne bi yanma bi hissi ne bi kuruluk ne bi alerjik reaksiyon hiç birini yaşamadım. Ama çeşitli sabunlar da denemek istiyorum bir sabuna takılıp kalmak istemiyorum ne olur ne olmaz pat diye üretimin durdururlar filan mazallah Smile o yüzden benim gibi hassas ciltli arkadaşlar hangi sabunları kullandırlar hangilerinden memnun kaldılar benim ve benim gibi hassas ciltli arkadaşlar için çok önemli olduğunu düşünüyorum. Admin arkadaşlar izin verirlerse traş kremlerini de paylaşabiliriz.
(21/12/2012, Saat: 16:08)banlis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar benim gibi aşırı hassas cilde sahip kişiler hangi sabunları kullanıyor merak ediyorum. Aslında şu an kullandığım sabundan çok memnunum (maşallah diyeyim Smile ) 1.5 aydır MWF kullanıyorum ve şu ana kadar hamdolsun bi sıkıntım yok sabunla ilgili. Ne bi yanma bi hissi ne bi kuruluk ne bi alerjik reaksiyon hiç birini yaşamadım. Ama çeşitli sabunlar da denemek istiyorum bir sabuna takılıp kalmak istemiyorum ne olur ne olmaz pat diye üretimin durdururlar filan mazallah Smile o yüzden benim gibi hassas ciltli arkadaşlar hangi sabunları kullandırlar hangilerinden memnun kaldılar benim ve benim gibi hassas ciltli arkadaşlar için çok önemli olduğunu düşünüyorum. Admin arkadaşlar izin verirlerse traş kremlerini de paylaşabiliriz.

Merhabalar. Ben Arko kullanmıyorum mesela. Çünkü hassas olan cildimi iyice kurutuyor, keyifsiz bir tıraş sunuyor.

Elimde Proraso'nun eski formül sabunu var. Okaliptüs ve mentollü olan. Hoşuma giden bir ürün. Erasmic de var ama daha denemedim.

The Body Shop Maca Root Shave Cream de belki hoşunuza gidebilir. Ben arada kullanıyorum. Koruyuculuğu, besleyiciliği fena değil. Biraz cilde yapışan bir ürün ama. Kolay köpük oluşturulabilmesi avantajı.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
speick tıraş kremide kokusu haricinde forumcak övülen bir krem
sessizliğin içinde sessizce oturan adam.
(21/12/2012, Saat: 17:20)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21/12/2012, Saat: 16:08)banlis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar benim gibi aşırı hassas cilde sahip kişiler hangi sabunları kullanıyor merak ediyorum. Aslında şu an kullandığım sabundan çok memnunum (maşallah diyeyim Smile ) 1.5 aydır MWF kullanıyorum ve şu ana kadar hamdolsun bi sıkıntım yok sabunla ilgili. Ne bi yanma bi hissi ne bi kuruluk ne bi alerjik reaksiyon hiç birini yaşamadım. Ama çeşitli sabunlar da denemek istiyorum bir sabuna takılıp kalmak istemiyorum ne olur ne olmaz pat diye üretimin durdururlar filan mazallah Smile o yüzden benim gibi hassas ciltli arkadaşlar hangi sabunları kullandırlar hangilerinden memnun kaldılar benim ve benim gibi hassas ciltli arkadaşlar için çok önemli olduğunu düşünüyorum. Admin arkadaşlar izin verirlerse traş kremlerini de paylaşabiliriz.

Merhabalar. Ben Arko kullanmıyorum mesela. Çünkü hassas olan cildimi iyice kurutuyor, keyifsiz bir tıraş sunuyor.

Elimde Proraso'nun eski formül sabunu var. Okaliptüs ve mentollü olan. Hoşuma giden bir ürün. Erasmic de var ama daha denemedim.

The Body Shop Maca Root Shave Cream de belki hoşunuza gidebilir. Ben arada kullanıyorum. Koruyuculuğu, besleyiciliği fena değil. Biraz cilde yapışan bir ürün ama. Kolay köpük oluşturulabilmesi avantajı.

Arko bende de kuruluk yapıyor. Ama kızarıklığa tahrişe neden olmuyor mwf bulamazsam traş sonrası nemlendiriciyle bilrikte kullanılabilir. Proraso ya baktım iki çeşiti vardı biri yeşil kutulu biri beyaz, beyaz da hassas ciltler için yazıyordu ondan mı bahsediyorsunuz
(21/12/2012, Saat: 17:40)errate Adlı Kullanıcıdan Alıntı: speick tıraş kremide kokusu haricinde forumcak övülen bir krem

speick i hiç duymamıştım biraz araştırdım şimdi gerçekten çok tutulan bir kremmiş connashaving de yok ama nerden alabiliriz bu kremi?
impa ticarette vardı bir ara irtibata geçin http://www.geltir.com/thread-874.html?highlight=impa
sessizliğin içinde sessizce oturan adam.
(21/12/2012, Saat: 17:59)banlis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21/12/2012, Saat: 17:40)errate Adlı Kullanıcıdan Alıntı: speick tıraş kremide kokusu haricinde forumcak övülen bir krem

speick i hiç duymamıştım biraz araştırdım şimdi gerçekten çok tutulan bir kremmiş connashaving de yok ama nerden alabiliriz bu kremi?

Connaught shaving'de var ama site tatilde şu an.

http://www.connaughtshaving.com/speicksc.html
(21/12/2012, Saat: 18:24)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21/12/2012, Saat: 17:59)banlis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Connaught shaving'de var ama site tatilde şu an.

http://www.connaughtshaving.com/speicksc.html

Teşekkürler varmış.
(21/12/2012, Saat: 17:56)banlis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21/12/2012, Saat: 17:20)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Arko bende de kuruluk yapıyor. Ama kızarıklığa tahrişe neden olmuyor mwf bulamazsam traş sonrası nemlendiriciyle bilrikte kullanılabilir. Proraso ya baktım iki çeşiti vardı biri yeşil kutulu biri beyaz, beyaz da hassas ciltler için yazıyordu ondan mı bahsediyorsunuz

Bende yeşil kutuda olanı var. Beyaz olanı denemedim.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
Arko tıraş kremi lavantalı (Hassas ciltler için). Ben sürekli bunu kullanıyorum cildim hassas ve gayet memnunum. Denemediyseniz belki bir şans vermek isteyebilirsiniz. Gerçi Siz sabun tavsiyesi istemişsiniz...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  blackloven traş sabunu blackloven 12 4,021 19/06/2022, Saat: 15:35
Son Yorum: blackloven
  Traş Sabunuyla Yüz Yıkama martin 43 61,124 12/01/2021, Saat: 02:06
Son Yorum: Alpp
  Füme Traş sabunu 300gr Plastik kutulu BigHillMe 564 770,374 16/10/2020, Saat: 13:59
Son Yorum: marv
  tweex traş sabunları... esevetnov 17 21,252 16/10/2020, Saat: 01:27
Son Yorum: saintdumas
  Edwin Jagger Traş sabunları nasıldır? papazerigi 31 55,421 05/06/2020, Saat: 11:21
Son Yorum: lim10
  Artisan Tras Sabunlari yener 11 10,318 24/05/2018, Saat: 02:27
Son Yorum: gidakontrol
  İlk üç traş sabunu o9uz 15 10,727 13/03/2018, Saat: 12:42
Son Yorum: o9uz
  Edwin Jagger AloeVera Traş Sabunu Köpürtme Sıkıntım Hakann 11 12,788 25/11/2015, Saat: 14:52
Son Yorum: Eskiuyebyr
  tras sabununu tras kabına nasıl basacagım burakoner0681 46 72,909 05/10/2014, Saat: 21:17
Son Yorum: staggerlee
  Kent Traş Sabunu taka 5 9,353 23/05/2014, Saat: 09:50
Son Yorum: taka

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: