ODUNCU GÖMLEK SEVDASI
Ben de arasıra giyenlerdenim. Columbia nın güzel ve de tuzlu modelleri oluyor, bakmanızı tavsiye ederim. Bir de lcwaikikinin bi modeli var şu aşağıdaki linkteki. Muhteşem diyebilirim ama bedeni kalmamış. Normalde xl giyerim ama bu dar kalıp xxl aldım, 4-5 tane alıp stoklamadığıma pişmanım.

http://www.lcwaikiki.com/outlet-model.as...nId=382728

L_20122-2K2702Z8-700_Z.jpg
(15/02/2013, Saat: 19:52)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15/02/2013, Saat: 19:50)canbaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15/02/2013, Saat: 18:32)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar aranızda benim gibi oduncu gömlek sevenler var mı ?

Lumberjack de denen ve özellikle Kuzey Doğu ABD ve Kanadalı ormancıların yıl boyu giydikleri bu ekose gömleklerin nostaljisine bayılıyorum. Resmi bir toplantım yoksa kravat takmam. Oduncu gömlek bence sadece bir giysi değil bir felsefe.

Şöyle bi adam düşünelim , üzerinde oduncu gömlek lacivert kot pantolon ile gezen ve 4X4 bir pickup ile dağ bayır dolaşıp şehre uzak bir çiftlikte yaşayan ve de her daim günlük tıraşını tıraş sabunu ve DE ile ya da ustura ile olan Sert Ağır Abi..... Kendini bu tipe yakın hisseden var mı acaba?

hocam, ben de çok severim oduncu gömleğini. gardrobum bunlarla dolu. dediğiniz gibi kot ile oduncu gömleğinin uyumu süperdirSmile

(15/02/2013, Saat: 19:00)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oduncu gömleklerini severim sizin tabiriniz gibi ağır abi olacak kadar değil Smile ama ne zamandır arıyordum bu gömleklerden fakat bulamıyorum.
Bir dönem oldukça moda ve yaygındı ama şu anda nedense göremiyorum mağazalarda.

bu sene moda herhalde; çarşı pazar ve mağazalar bunlarla kaynıyor. dikkatinizi çekmemesi enteresanHuh

Yok gerçekten dikkatimi çekmedi hiç.Biraz daha dikkatli bakınayım teşekkürler uyarı için Smile

estağfurallah. geçen gün iyi bilmediğim bi yerde yedek anahtar yaptırmak için anahtarcı arıyorum. bi on dakika göz taramasından sonra bulamayacağımı anladım, hadi esnaflardan birine sorayım dedim ve ilk dükkana daldım. tam derdimi anlatmaya başladım ki; na na na nam! dükkan anahtarcı Smile ben ve mekan sahibi ne güldük, ne güldük! Big Grin
(16/02/2013, Saat: 17:24)canbaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15/02/2013, Saat: 19:52)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15/02/2013, Saat: 19:50)canbaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15/02/2013, Saat: 18:32)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar aranızda benim gibi oduncu gömlek sevenler var mı ?

Lumberjack de denen ve özellikle Kuzey Doğu ABD ve Kanadalı ormancıların yıl boyu giydikleri bu ekose gömleklerin nostaljisine bayılıyorum. Resmi bir toplantım yoksa kravat takmam. Oduncu gömlek bence sadece bir giysi değil bir felsefe.

Şöyle bi adam düşünelim , üzerinde oduncu gömlek lacivert kot pantolon ile gezen ve 4X4 bir pickup ile dağ bayır dolaşıp şehre uzak bir çiftlikte yaşayan ve de her daim günlük tıraşını tıraş sabunu ve DE ile ya da ustura ile olan Sert Ağır Abi..... Kendini bu tipe yakın hisseden var mı acaba?

hocam, ben de çok severim oduncu gömleğini. gardrobum bunlarla dolu. dediğiniz gibi kot ile oduncu gömleğinin uyumu süperdirSmile

(15/02/2013, Saat: 19:00)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oduncu gömleklerini severim sizin tabiriniz gibi ağır abi olacak kadar değil Smile ama ne zamandır arıyordum bu gömleklerden fakat bulamıyorum.
Bir dönem oldukça moda ve yaygındı ama şu anda nedense göremiyorum mağazalarda.

bu sene moda herhalde; çarşı pazar ve mağazalar bunlarla kaynıyor. dikkatinizi çekmemesi enteresanHuh

Yok gerçekten dikkatimi çekmedi hiç.Biraz daha dikkatli bakınayım teşekkürler uyarı için Smile

estağfurallah. geçen gün iyi bilmediğim bi yerde yedek anahtar yaptırmak için anahtarcı arıyorum. bi on dakika göz taramasından sonra bulamayacağımı anladım, hadi esnaflardan birine sorayım dedim ve ilk dükkana daldım. tam derdimi anlatmaya başladım ki; na na na nam! dükkan anahtarcı Smile ben ve mekan sahibi ne güldük, ne güldük! Big Grin

Big GrinBig GrinBig Grin
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

yazlık ekoselerde sayılmalı bence bu gurupta
ekose gomleklere karsı benımde bır zaafım var
sadece oduncu gomlek olarak kısın degıl
yazında kısa kollu ekoselerımle yasamayı sevıyorum Smile

hatta ugurlu gomlegımde bır ekose gomlektır

o gomlekle
1 kez silahli gaspa ugradım
3 sefer 2si çok ciddi şekilde linç edildim (gaspcıların yakınları)
1 kez kazadan sağ çıktım hep üzerinde o varken

hala yaşadığıma göre o benim uğurlu gömleğim Big Grin
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Çok geçmiş olsun kendinize dikkat edin sayın yöneticimiz

(16/02/2013, Saat: 18:24)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yazlık ekoselerde sayılmalı bence bu gurupta
ekose gomleklere karsı benımde bır zaafım var
sadece oduncu gomlek olarak kısın degıl
yazında kısa kollu ekoselerımle yasamayı sevıyorum Smile

hatta ugurlu gomlegımde bır ekose gomlektır

o gomlekle
1 kez silahli gaspa ugradım
3 sefer 2si çok ciddi şekilde linç edildim (gaspcıların yakınları)
1 kez kazadan sağ çıktım hep üzerinde o varken

hala yaşadığıma göre o benim uğurlu gömleğim Big Grin
Gömlek kevler kumaştan yapılmış galibaSmile
O kadar kavga arbede görmüş yıpranmamışBig Grin
Sayın Martin,
O dediğiniz dağ evinde yaşayıp, pipo içen sert erkek herhaldeki progress ve bolzano ile tıraş olmaz. Ona gerçek bir çelik usturadan başka bir şey yakışmaz. En azından benim hayalimde bu adam böyle
(16/02/2013, Saat: 20:29)taskind Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sayın Martin,
O dediğiniz dağ evinde yaşayıp, pipo içen sert erkek herhaldeki progress ve bolzano ile tıraş olmaz. Ona gerçek bir çelik usturadan başka bir şey yakışmaz. En azından benim hayalimde bu adam böyle

bence baltasıyla hallederWink

(16/02/2013, Saat: 20:35)canbaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

(16/02/2013, Saat: 20:40)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

(16/02/2013, Saat: 20:35)canbaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

vallaha da halletmiş!Big GrinBig GrinBig Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çakmak Sevdası dikdik_s 44 18,408 26/02/2021, Saat: 12:35
Son Yorum: rocnel
  Fener Sevdası ve Fenix Fenerleri dikdik_s 15 8,767 11/06/2020, Saat: 14:36
Son Yorum: dikdik_s
Question Kol boyu normalden biraz daha uzun gömlek üreticileri ? atoprak 13 8,997 08/04/2019, Saat: 14:17
Son Yorum: atoprak
Big Grin Akvaryum Sevdası Samet 74 29,109 13/05/2018, Saat: 15:37
Son Yorum: nikitherat
  Takım elbise, kravat, gömlek vs. önerisi Viyaduk 16 21,785 12/07/2015, Saat: 12:39
Son Yorum: korgunv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: