Martin Amca Tütün (namı diğer yerli tabac)
Eveeeeeeeetttt

Sonunda tabacla neredeyse aynı hatta ondan daha yoğun kokulu bir tütünlü tıraş sabunu üretmeyi başardım. (1 saat önce bitti kurumaya alındı) Bir yıldır kaiteli tütün esansı bulamıyordum sonunda yurt dışı bağlantılı bir yerden çok iyi ama çok pahalıya (12 ml 35 lira) esansı buldum. Acıbadem yağı ve hindistancevizi yağına katarak tamamen bitkisel bazlı sabunumu 400 gram kadar ürettim. Henüz yeni olduğundan köpük testi yapmadım. 48 saat sonra ilk köpük testini yapacağım. 4 ay sonra köpük tam performansını vermeye başlayacak. Bu arada sabunlarımın porsuk fırçada çok iyi köpürdüğünü sert domuz fırçalarla o kadar iyi netice alınamadığını da sabunlarımı kullanan arkadaşlara iletmiş olayım.

Tabac hayranlarına önemle duyurulur Smile

Martin Amca
Harika haberSmile
sırada hangi sabun var Martin Amca
cellanın benzerini yapmak istiyorum ama onun kokusunu napsam yakalayamadım

(16/02/2013, Saat: 22:31)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Harika haberSmile
sırada hangi sabun var Martin Amca
Aftershave isteriz Smile
Aftershave başka bi alan biz sabuncuyuz sayın suhuletSmile

Ben tabacın aftershave balsamını kullanıyorum ama içine alkol atmış namussuzlar yakıyor cildi, sırf kokusu için kullanıyorum oysa nivea cool daha kaliteli

(16/02/2013, Saat: 22:34)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aftershave isteriz Smile
Ellerinize sağlık.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
Tebrikler Martin AmcaSmile
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
psyco nun deneyip yorumlamasını 4 gözle beklemekteyım Smile
Bunu testetmek sanırım bana düşer. Big Grin
4 ay sonra testetmek üzere bir parçayi simdiden rezerve edin.
Psycho hocam tabac sevdası iyi ama ileride böyle başlık açmanızı bekliyorum. Smile

http://badgerandblade.com/vb/showthread....anna-Crema

(16/02/2013, Saat: 23:01)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunu testetmek sanırım bana düşer. Big Grin
4 ay sonra testetmek üzere bir parçayi simdiden rezerve edin.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MARTIN AMCA EV YAPIMI TARÇINLI ZENCEFİLLİ TIRAŞ SABUNU martin 57 36,008 07/06/2017, Saat: 06:59
Son Yorum: Tahir
  MARTİN AMCA SAF BİTKİSEL TIRAŞ SABUNU martin 38 29,406 04/07/2016, Saat: 22:49
Son Yorum: mancho
  Martin Amca Keçi Sütlü Yeni Üretim martin 31 33,356 03/11/2015, Saat: 12:34
Son Yorum: mirzacem
  Martin Amca Sosyal Sorumluluk Projesi martin 59 72,506 22/09/2015, Saat: 11:47
Son Yorum: totto
  Martin Amca Lavantalı martin 30 41,366 18/08/2013, Saat: 01:32
Son Yorum: martin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: