Kiehl's Razor Bump Relief
2zom839.jpg

Tıraş sonrası oluşan batıklar, jilet yanıkları, kızarıklıklar gibi cilt problemlerine karşı geliştirilmiş bir ürün.

Son üç tıraşımda kullandım. Boyun bölgem ciddi şekilde hassas ve sorunlu. İlk kullanımımdan itibaren gözle görülür bir şekilde etki etti. İçeriğinde salisilik asit bulunduran, parfüm içermeyen, sadece tedavi etmek amaçlı geliştirilmiş, bitkilerden elde edilen malzemelerden yapılmış bir ürün. Çok az miktarda alıp, özellikle tahriş yaşadığınız bölgeye çok bastırmadan sürmek gerekiyor. Ben bu ürünü kullandıktan sonra genellikle üstüne başka balsam da sürüyorum. Ama sadece bunu kullansanız da olur, aynı zamanda nemlendiriyor, besliyor, öte yandan iyileştiriciliği ön planda olduğu için biraz yakıcılığı da var açıkçası.

Yüksek fiyatına rağmen tavsiye ediyorum. Kiehl's başarılı ürünler piyasa sürüyor kanımca. Verilen parayı hak ediyor.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
üstad bunu bende arıyorum nereden aldıgını öğrenebilirmiyim ?
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
(17/05/2013, Saat: 22:47)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: üstad bunu bende arıyorum nereden aldıgını öğrenebilirmiyim ?

Komşum, Kiehl's ürünlerini ancak onların kendi mağazalarından bulabilirsin. Marmara Forum'da, Bağdat Caddesi'nde ve Aqua Florya'da olduğunu biliyorum. Başka noktalarda da vardır mutlaka.
Merkur Progress
Omega 80005
(17/05/2013, Saat: 22:56)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17/05/2013, Saat: 22:47)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: üstad bunu bende arıyorum nereden aldıgını öğrenebilirmiyim ?

Komşum, Kiehl's ürünlerini ancak onların kendi mağazalarından bulabilirsin. Marmara Forum'da, Bağdat Caddesi'nde ve Aqua Florya'da olduğunu biliyorum. Başka noktalarda da vardır mutlaka.

o zaman ilk istanbul ziyaretimde mecbur bir yer bulucaz izmirde bildiğim kadarıyla mağazaları yok :/
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Zencefil Kökü Özü
Zencefil Kökü Özü, yatıştırıcı etkileri olduğu bilinen gingerolleri sağlar. Aynı zamanda fazla yağın emilmesine de yardımcı olur.

Yakı Otu Yaygın olarak yakı otu ya da yangın otu olarak da bilinen bir bitkiden elde edilir. Bu bitkinin cilt üzerinde yatıştırıcı etkileri olduğu bilinmektedir.

trden telefonla sıparıs ımkanıda var sanırım

TELEFONLA SİPARİŞ İÇİN BİZİ ARAYIN
0(850)-221 34 83

69 tl
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Bu üründe Kiehl's Razor Bump Relief

Asıl işi yapan asprin değil mi?

(17/05/2013, Saat: 23:20)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zencefil Kökü Özü
Zencefil Kökü Özü, yatıştırıcı etkileri olduğu bilinen gingerolleri sağlar. Aynı zamanda fazla yağın emilmesine de yardımcı olur.

Yakı Otu Yaygın olarak yakı otu ya da yangın otu olarak da bilinen bir bitkiden elde edilir. Bu bitkinin cilt üzerinde yatıştırıcı etkileri olduğu bilinmektedir.

trden telefonla sıparıs ımkanıda var sanırım

TELEFONLA SİPARİŞ İÇİN BİZİ ARAYIN
0(850)-221 34 83

69 tl
bende o gurptakı urunlerdenmı umuduyla baktım ıcerıgıne ama
ne alkol var ne salısılık asıt
aspırınlılerle alakasız bambaska yepyenı bır formul

denemeden degerlendırmemek lazım
Aynı üründen mi bahsediyoruz,asprin var içinde

_5843485.jpg

(17/05/2013, Saat: 23:33)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bende o gurptakı urunlerdenmı umuduyla baktım ıcerıgıne ama

(17/05/2013, Saat: 23:33)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bende o gurptakı urunlerdenmı umuduyla baktım ıcerıgıne ama

Salisilik asit barındırıyor komşum. "Razor Bump" ve sakal dönmeleri için formüle edilmiş zaten. Oldukça işe yarıyor.
Merkur Progress
Omega 80005
evet varmıs Türkiye sıtelerınde sadece bu ıkı bıtkıden bahsedılınce
sadece bu ıkı bıtkı sandım formulasyonu Blush

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kiehl's Post Shave Repair Gel Chinaski 28 26,373 30/06/2020, Saat: 01:56
Son Yorum: dr_green
  Razor Bump / Sakal Dönmesi / Kıl Dönmesi / Batık alpbb74 162 203,713 09/03/2020, Saat: 20:00
Son Yorum: mustbe
  Kiehl's Blue Astringent Herbal Lotion 1912 1 4,159 20/07/2018, Saat: 14:26
Son Yorum: osaka23
  Bump Patrol? interrr 0 2,292 27/01/2017, Saat: 11:14
Son Yorum: interrr
  The Body Shop Maca Root Razor Relief totan35 19 25,309 27/10/2016, Saat: 19:21
Son Yorum: corpus36

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: