Razor Bump / Sakal Dönmesi / Kıl Dönmesi / Batık
Yasayan var mi ?
Cozen var mi?
raz<or burn yaşıyordum teknikle çözdüm ama razor bump hiç yaşamadım Allah Korusun.
aspirin+tıraş kolonyası karışımı ile büüyük ölçüde azalttım diyebilirim.
50 ml tıraş kolonyasına 1000mg ezilmiş aspirin tozu... bir gün bekle, sonra kullan....
Saygılar
(29/03/2012, Saat: 01:00)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aspirin+tıraş kolonyası karışımı ile büüyük ölçüde azalttım diyebilirim.
50 ml tıraş kolonyasına 1000mg ezilmiş aspirin tozu... bir gün bekle, sonra kullan....
Saygılar

bunu tam karıstırmanın yolunuda buldum hocam
10 ml tıraş kolonyası
ufak cezvede ısıtarak
1000 mg toz salisilik asit içinde eritip
tıraş kolonyası ile karıstırınca

homojen olarak karışmış oluyor tekrar tekrar cözünmüyor digerindeki gibi kullanmadan çalkalamak gerekmiyor
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Bu karışımı bende kullanıyorum yalnız 50 ml /1000 mg karışımı çok az, daha yüksek salisilik asit kullanılması gerekiyor, aksam daha müsait olunca yazarımda, asıl sorunum bunu uzunca süre kullanınca ciltte bir incelme oluyor gibi, ne dersiniz ?
(29/03/2012, Saat: 10:12)alpbb74 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu karışımı bende kullanıyorum yalnız 50 ml /1000 mg karışımı çok az, daha yüksek salisilik asit kullanılması gerekiyor, aksam daha müsait olunca yazarımda, asıl sorunum bunu uzunca süre kullanınca ciltte bir incelme oluyor gibi, ne dersiniz ?

bu ölçü orjinal formulasyondakiydi hocam
sizin bahsettiginiz cilt incelmesi
aşırı salisilik asitten olabilirmi acaba?

sonucta asındırıcı inceltici bir asit.

salisilik asit oranını

50 ml / 1000mg oranına cekersenız
çok daha güvenli ve orjinal ürüne yakın
olur derim.
Vallahi ben de Mc ten aldım formülü aldığım günden beri de kullanıyorum çok memnunum....
benimde batık sakal sorunumu tamai ile geçirdi
etkisi psikolojik olamaz Smile
boyun bölgemde hala hafif batık oluyor ama eskisi kadar değil.
bu konu ilgimi çekti.
asprin olayı ilginç geldi.
benimde boynumda kırmızı kırmızı sivilcemsi sinir bozucu arkadaşlar oluyor. bunlar tıraşta bazen kanama yapıyor. bende denesemmi diye düşünmüyor değilim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Alkollu aftershave'ler sakal beyazlatir mi? Abus 2 1,904 24/10/2021, Saat: 13:46
Son Yorum: XauPau
  Bump Patrol? interrr 0 2,279 27/01/2017, Saat: 11:14
Son Yorum: interrr
  The Body Shop Maca Root Razor Relief totan35 19 25,152 27/10/2016, Saat: 19:21
Son Yorum: corpus36
  Kiehl's Razor Bump Relief FloydianDM 26 31,641 19/12/2014, Saat: 19:58
Son Yorum: DelikanliTiras
  kıl dönmesi spreyi papillon21 1 5,580 26/05/2014, Saat: 17:38
Son Yorum: pars

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: