The Body Shop Maca Root Razor Relief
Buyuk hevesle alıp yine buyuk bir husrana ugradıgım baska bir tıraş sonrası urun.

Kokusu sevemedim. Etkili bir koruyucu ve iyileştirici değil. Fiyatının oldukca altında performansa sahip.

3-4 ay kadar ara ara kullandıktan sonra resmen bozuldu. Berbat kokmaya yapış yapış olmaya başladı. Böylece üçte biri bitmeden çöpe terfi etti.

İzmir de aldıgım yere sordugumda sıcak ortamda kalmıs dediler. Yani banyo da kalorifer petegi var ve sıcak bir ortam. Bu bu urune yaramıyormus dediklerine gore alanlar alacaklar serin bir yerde saklasınlar sonu iyi degil yoksa

348r6s1.jpg
Bende de var aynı ürün, kokusu ve performansı ile ilgili katılıyorum. İnsan daha güzel kokulu ve etkili bir şeyler bekliyor, ama tam bir hayal kırıklığı.. Kimseye önereceğim bir ürün değil.
Tıraş kreminden almıştım, uyardığınız iyi oldu bundan almayayım.

Tıraş kremi fena değil bu arada.Fırça
(21/05/2012, Saat: 23:27)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tıraş kreminden almıştım, uyardığınız iyi oldu bundan almayayım.

Tıraş kremi fena değil bu arada.Fırça Fırça

fırcasını travel olarak kullanıyorum

sabitseniz ve az geziyorsanız almayım. plastik ısı tutmuyor keyifli degil

bizim icin guzel kıllarını feda eden porsuk can kral ağa bir tane Smile

sakın plastik almayın
Evet tıraş kremi idare eder ama o kadar para eder mi tartışılır.
(21/05/2012, Saat: 23:36)totan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21/05/2012, Saat: 23:27)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tıraş kreminden almıştım, uyardığınız iyi oldu bundan almayayım.

Tıraş kremi fena değil bu arada.Fırça Fırça Fırça

sakın plastik almayın

Aslında fırça resmini sadece kremin köpüğü için koymuştum, herhalde forum ayarlarında bir sorun var arkasından da 'fırça' yazısı çıkmış.
Yoksa fırçasını denemedim niyetim de yok Wink
bodyshop' un white musk balsamını kullanıyorum, performansı iyi geldi ancak arkasını okuduğumda paraben ihtiva ettiğini gördüm. belki maca root' ta da vardır. bittiğinde bir daha almam herhalde.
selamlar.
(21/05/2012, Saat: 23:40)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21/05/2012, Saat: 23:36)totan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Tıraş kremi fena değil bu arada.Fırça Fırça Fırça Fırça

sakın plastik almayın

Smile
Aslında fırça resmini sadece kremin köpüğü için koymuştum, herhalde forum ayarlarında bir sorun var arkasından da 'fırça' yazısı çıkmış.
Yoksa fırçasını denemedim niyetim de yok Wink
Bunun kokusunu bende beğenmedim hiç mağazada bakmıştım.Krem'in kokusuyla alakası yok bunun,onu beğeniyorum.
(21/05/2012, Saat: 23:20)staggerlee Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende de var aynı ürün, kokusu ve performansı ile ilgili katılıyorum. İnsan daha güzel kokulu ve etkili bir şeyler bekliyor, ama tam bir hayal kırıklığı.. Kimseye önereceğim bir ürün değil.

siz ne kadardır kullanıyorsunuz?

sizdeki de 2-3 ay sonra kotulesti mi?

daha son kullanma tarihine 16-17 vardı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yves Rocher Balsam ve The Body Shop Balsam Karşılaştırmalı İnceleme Efrasyab 36 8,532 22/10/2020, Saat: 02:46
Son Yorum: Efrasyab
  Razor Bump / Sakal Dönmesi / Kıl Dönmesi / Batık alpbb74 162 203,456 09/03/2020, Saat: 20:00
Son Yorum: mustbe
  The Body Shop White Musk Tıraş Sonrası Balsamı ohtararan 11 11,610 31/01/2019, Saat: 22:34
Son Yorum: Janberd
  TOBS Shaving Shop Aftershave Gel pars 5 8,942 29/10/2016, Saat: 20:42
Son Yorum: ihtilaf
  BODY SHOP VIRGIN MOJITO martin 2 4,867 28/07/2015, Saat: 10:12
Son Yorum: DelikanliTiras
  Kiehl's Razor Bump Relief FloydianDM 26 31,797 19/12/2014, Saat: 19:58
Son Yorum: DelikanliTiras
  BODY SHOP MACA ROOT DEOSTICK VE AFTER SHAVE VE WHITE MUSK FOR MEN martin 1 5,799 06/03/2014, Saat: 22:05
Son Yorum: FloydianDM
  Taylor of Old Bond St Shaving Shop Aftershave Kendineözgü 3 7,392 04/05/2013, Saat: 22:24
Son Yorum: FloydianDM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: