Muhle porselen lathering bowl incelemesi
Arkadaslar merhaba,

Biraz paraya kiyip evdeki taslarin yerine bu is iin yapilmis bir tas almaya karar verdim. Urun hakkindaki incelememi asagida bulabilirsiniz

Urun cok guzel ve kaliteli yapilmis, ne buyuk ne kucuk tam olmasi gerektigi gibi ve ele tam oturuyor
qa9y4yhy.jpg

Kenarlarindaki yapi kopugun yandan dokulmesini engeller nitelikte iyi dusunulmus
7y5ype5a.jpg

ic yapisi sayesinde firca ne jilet gibi kayiyor ne de zorlaniyor tam olmasi gerektigi gibi kopuk uretiyor. Ayrica ic kisimda yer alan tumsek kopuk artisini hizlandiriyor. Normal bir kasede 2 dakikada urettigim kopugu 30 saniyeye indirdi.
vumy5uja.jpg

Tavsiye ediyor muyum? Evet butcemizde buyuk bir delik acmiyor, standart bir makine fiyatina bu deneyim yasanabiliyor.

Syg
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
ellerinize sağlık bende merak ediyordum bu ürünleri güzel oldu inceleme
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Evet yine aedan üstad ve yine muhteşem bir inceleme, yine dersine iyi çalışmış bir geltirci.

Üstadim şu köpüğün tasmasını engelleyen kenarlar hoşuma gitti bir çok farklı taşta köpürtme yaptım ama hepsinde aynı sorunla karşılaştım. Açıkçası ortasında ki tümsekte hoşuma gitti çünkü şuanda kullandığım seramik kapla beraber baya bir kol kası yapmaya başladım. Açıkçası böyle bir tası bende sahip olmak isterim lakin biraz daha kas yapmam lazım Big Grin
Every farewell is a new beginning.
Tesekkur ederim arkadaslar
3 parca MUHLE SR kullanicisi olarak zaman zaman Muhleshaving-Shop'I ziyaret ederim. Ancak bu tasi ilk defa sizde gordum. Temin fiyat konusunda bilgi verir misiniz? Gule gule kullanin ...
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Selamlar executive shaving co uk den aldim. 20-25 sterlin arasiydi tabi vat oadesi ve indirim ile daha uyguna geliyor

Syg
İnceleme için teşekkürler. Ben de çerezlik vs. gibi muhtelif amaçlarla üretilmiş piyasadaki kaseler yerine tıraş işi için üretilmiş orijinal tıraş tasları kullanmayı tercih ederim. Tabi Muhle'nin bu kaliteli modeli gibi tıraş taslarını yurtiçinde temin etmek hayli zor.
bende siyahı mevcut çok güzel kremlerle kullanıyorum porselen olmasının avantajını sıcak su ile yıkayıp tıraşa başlıyorum tabi dikkatli kullanarak kırılmaması için
Dostum incelemen için teşekkürler. Aynı modelin artık üretilmeyen ve kilden yapılmış olanını kullanmaktayım. Gerek yapısı gerek kalitesi dediğiniz gibi tıraş için çok uygundur. Almak isteyene tavsiye ederim.
7 tl gibi uygun fiyatlı bir benzeri gözüme çarptı.Alıp deneyeyim bakalım.

http://www.hepsiburada.com/liste/kancaev...01181&navq

http://www.altincicadde.com/urun-detay/p...9005-40128

00125008_876MCL019.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 812 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
  Pearl Shaver's Spirit Artisan Tıraş Sabunu İncelemesi Oldstyle 2 1,692 26/11/2021, Saat: 09:42
Son Yorum: Oldstyle
Wink Wholly Kaw - Siero Tabanlı Sabun İncelemesi Sh@dow 19 8,912 04/06/2021, Saat: 00:19
Son Yorum: samuray73
  Lea classic wooden bowl shaving soap Gkn17 18 16,231 29/03/2021, Saat: 00:57
Son Yorum: marv
Wink İtalyan Bariyeri, Saponificio Varesino Sabun İncelemesi dikdik_s 149 114,343 29/09/2020, Saat: 17:15
Son Yorum: İsmetaltan
  Muhle Tıraş Sabunları daggett 31 21,937 29/09/2020, Saat: 01:02
Son Yorum: timdr
  Phoenix Dapper Doc's Sabun İncelemesi MerkurFutur 10 5,295 19/03/2020, Saat: 23:56
Son Yorum: Ali Desidero
  RazoRock XXX Sabun İncelemesi dikdik_s 24 24,711 13/03/2020, Saat: 21:27
Son Yorum: MetsGo
Wink Le Pere Lucien (Lucien Baba) Sabun İncelemesi dikdik_s 35 25,299 23/11/2019, Saat: 00:39
Son Yorum: acoma
  Henri et Victoria, Cognac and Cuban Cigars tıraş sabunu incelemesi Rayko 28 14,520 01/11/2019, Saat: 11:44
Son Yorum: FatihAhmet

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: