Erasmic
erasmic.jpg

Stick olanını tahtakalede buldum. Tüm eminönünü %99 oranında dolaşmışımdır bir kaplı derby sabun bulma uğruna ama derby dışında dünya sabunlarını buldum Smile Stick olanı 12.5 TL idi. Kokusu Old Spice'ın High Endurance stick deodarantındaki gibi mentolü ağır çok hoş bir kokusu var. İlerleyen günlerde tıraş olur, o şekilde yorum yazarım...
Tahtakale'ye neler düşmüş öyle Big Grin

Bu arada siyah kapta olanla aynı sabun olmayabilir.Yani internette biraz baktımda stickin tallowlu ve tallowsuz olanı varmış biri eski biri yeni tastakide farklı diyorlar.

Benim de baya kafam karıştı.Neyse en azından elimdekinin iyi olduğunu biliyorum,ilk bilmeden alacak olsam kafam karışırdı.

Kapta olan gliserinli.
Tallow göremedim içindekiler kısmında bu iyi birşey mi bilemedim ama gliserin ne menem birşeymiş deneyeceğim akşama Smile
Emiriko hayırlı olsun,
Eggman senin de gözün aydın.
Allah bize tahtakalede tabac bulmayı da nasip etsin.
Amin Smile

Tek bir mağazada vardı hepsi zaten adı İMPA Ticaret miydi neydi unuttum kartı diğer evde unuttum gider bakarım yarın bulursam yazarım buraya.

5$ gibi bir fiyatı var yurt dışında ürünün 9 TL'ye geliyor. + Kargoyu saymadan. E 10 TL'ye almak güzel. Ama Tabac'ın fiyatı ortadayken TR'ye o ürünü getirmezler. T-Shop'ta aftershave'ini gördüm, sabununu getiremez misiniz dedim. Tenezzül etmeden anlaşmamız yok dediler...
Arkonun 1 TL olduğu yerde bu ürün 12.5 TL bence etmez. Biraz önce tıraş oldum, kokusu yüzde uyandırdığı his evet güzel tahriş belki biraz daha az(tekniğimi hala oturtacağım yavaş yavaş boynumun en alt bölgesini en az tahrişle almaya çalışıyorum, diğer kısımlar sağlam Big Grin ) oldu ama aradaki fiyat farkına bakınca tabiri caizse 12 kat daha fazla performans bekliyor insan.

Yüzde köpürttüm ve arkoda yaptığım kadar yüzümde gezdirdim ancak yukarıdaki fotoğraflarda plastik kısmın üzerindeki kadar olan çıkıntı neredeyse bitti yani çok hızlı tükeniyor Big Grin Arko kadar köpürtemesemde oldukça güzel bir köpük oldu, kuruması oldukça yavaş güzel bu açıdan. 12.5 TL çok mu belki değil ama bence ederi 7.5 TL olmalı Smile

Bundan sonra ikinci kez alacak olsam kokusu için alırım, ferahlığı iyi, yüzümü iki kez yıkadım, şapı da iki kez uyguladım, balmda sürdüm ancak hala o sabunun mentol hissi yüzümde bu bakımdan tam yazlık Smile

Önerir miyim, denemekten zarar gelmez! 12.5 TL, şans verilebilecek ölçülerde.
2v0bseu.jpg

Vallahi o kadar ürün denedim aralarında bir numara oldu olacak Smile
(22/05/2012, Saat: 00:50)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2v0bseu.jpg

Vallahi o kadar ürün denedim aralarında bir numara oldu olacak Smile

Yapabilenler berberler onlar bunlar şunlar 1 TL'lik Arko ile de harikalar yapabiliyor. Bir noktadan sonra mesele kokusunda vb. etmenlere giriyor bence. İş keyif işi olduğundan kişisel zevkte bitiyor olay Smile

Yoksa her halükarda kartuşlu makineler ile kıyaslayınca geleneksel tıraş fiyat yönünden başarılı olacaktır Smile
O konuya bende katılıyorum.Hatta bence iyi ve oturmuş bir teknikle piyasadaki ürünlerin neredeyse tamamıyla herkes harika tıraş olabilir.

Ama tabiki her ürününde aynı olmadığı açık.Ki Arko zaten değerinin altında satılan bir ürün yurtdışında herkes Arkocu Big Grin

Biz tabi işin sevdalısı olduğumuz için en rahat en hoşumuza giden en güzel kokan vs. etmenleri kapsayan ürünler arayışında oluyoruz.Ne yapalım o da bizim zevkimiz Big Grin
(22/05/2012, Saat: 01:02)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O konuya bende katılıyorum.Hatta bence iyi ve oturmuş bir teknikle piyasadaki ürünlerin neredeyse tamamıyla herkes harika tıraş olabilir.

Ama tabiki her ürününde aynı olmadığı açık.Ki Arko zaten değerinin altında satılan bir ürün yurtdışında herkes Arkocu Big Grin

Biz tabi işin sevdalısı olduğumuz için en rahat en hoşumuza giden en güzel kokan vs. etmenleri kapsayan ürünler arayışında oluyoruz.Ne yapalım o da bizim zevkimiz Big Grin

Bir daha mi gelicez dunyaya bas bas paralari geleneksel tirasa Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  CELLA VS SPEICK VS MWF VS PRORASO VS ERASMIC VS... agieda 10 15,711 18/02/2015, Saat: 11:39
Son Yorum: ckeskin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: