Erasmic
Sodium Laureth Sulfat (SLS) = deterjan

(27/01/2013, Saat: 17:20)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad bunlardan hangilerinden bahsediyorsunuz ?

5vap29.jpg

14to4x.jpg
Teşekkürler.

Sodium laureth sulfate, or sodium lauryl ether sulfate (SLES), is a detergent and surfactant found in many personal care products (soaps, shampoos, toothpaste etc.).

Diş fırçalarına bile koyuyorlarmış.

Erasmic o kadar konforlu tıraş sunuyorki artık onu çokta düşünmem sanırım.Paraben olayı gibi bir durum sanki buda.Tercih meselesi.

Zaten o kadar çok sabun krem varki aynı ürünü üst üste kullanma sıklığımla içinde ne olsa yine zarar etmez Big Grin
Hayatımda olduğum en kötü 2 tıraşı Erasmic Stick ile oldum. Kokusu hoşuma gidiyor ama bir daha yüzüme sürmem.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
Sticki zaten kimse beğenmiyor ben henüz deneyemedim ama daha bir adet olumlu yorum da bulamadım Smile
(27/01/2013, Saat: 18:35)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sticki zaten kimse beğenmiyor ben henüz deneyemedim ama daha bir adet olumlu yorum da bulamadım Smile

Aman denemeyin zaten. Daha ilk perdede yüzünüz çok şey anlatıyor ama ikinci perdeyle beraber, etkisi bir gün boyunca sürecek acı bir hatıra bırakıyor stick olanı Smile.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
Erasmic i hortlarayim biraz bu ara kase olanıni kullanıyorum harikalar yaratıyor
bugyqaja.jpg
e mail adresim tipsol@me.com
Kase olanını aldım 10 gün önce fakat daha kullanmadım Smile bugün yada yarın kullanırım herhalde 15 TL ye aldm 75gr. Kokusu gerçekten çok hoş.
Islak Tıraş
Dün stick olanını denedim. Yüzümde köpürttüm.

Koku: Rahatsız edici bir kokusu yok ama çekici de değil.
Köpük: Şimdiye kadar gördüğüm en çok köpüren sabun
Kayganlık: Her ne kadar çok köpürmüş olsa da bir arko kayganlığını elde edemedim. Açıkçası köpüğün miktarına değil kayganlığına değer veriyorum.

Hepsinden önemlisi, yüzde köpürtme sırasında mesaj olsun diye yaklaşık 2 dakika sakallarda fırça gezdirdim. 2 dakikanın sonuna doğru kıl köklerinde hafif yanma başladı. Daha fazla oyalanmadan ilk perdeye geçtim. İlk perdede sorun olmadı. Ancak 2. perdede çok zorlandım. Özellikle boyun bölgesi inanılmaz tahriş oldu. Ayrıca şimdiye kadar hiç yanmayan yanak bölgesi de yanmaya devam etti.

Açıkçası köpürtme sırasında yüzde yanma hissi kullandığım tek sabun bu. Bu kötü tıraşı bir daha yaşamamak için sabunu direk çöpe attım.
Üstad çöpe atmak yerine bu sabunu beğenen bir arkadaşa hediye etseydiniz keşke.

Ben de Erasmic sabunu sevemedim maalesef. Bol köpük var ama performans fısss.
Haydi hayırlı tıraşlar...
(13/12/2013, Saat: 11:57)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad çöpe atmak yerine bu sabunu beğenen bir arkadaşa hediye etseydiniz keşke.

Ben de Erasmic sabunu sevemedim maalesef. Bol köpük var ama performans fısss.

Üstadım aklıma geldi ama bana zararı olan bir ürünü başkasına verme fikri hoşuma gitmedi.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  CELLA VS SPEICK VS MWF VS PRORASO VS ERASMIC VS... agieda 10 15,711 18/02/2015, Saat: 11:39
Son Yorum: ckeskin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: