Thiers Issard 7 day set
(13/12/2014, Saat: 11:36)taskind Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ahha söylemeyi unuttum sahi benim bir tane haftalık setim var, henüz görmesem de, elime alıp sevemesem de var işte. E bayde sırf bende kalmaz bu fiyata diyerek artışa girdiğim, ama abartıp hırslanıp aldığım bir setim var. Tabi Türkiye ye girişi yasak olur diye Bulgaristan'a gönderecektim ama sitenin hesapladığı gümrük 200 $ civarında olacak diye öğrenince Amerikada bulunan bir kardeşime gönderdim artık Ocak mı Şubat mı ne zaman gelirse göreceğim setimi oooyyy ooyyyy.
1688z1h.jpg
2bwlg6.jpg

Evet, bu da güzel set. İyi günlerde güle güle kullanın en yakın zamanda. Kaça almıştınız?
"Sâdıkları tahkîr ile red kaide oldu
Hırsızlara ikram ü inayet yeni çıktı
Eyvah bu bâzîçede bizler yine yandık
Zîra ki ziyan ortada bilmem ne kazandık"

(Ziya Paşa- bayılıyorum bu adama!)
(13/12/2014, Saat: 02:24)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında tıraş karaktestiği neredeyse birbirinin aynısı olan 7 tane özdeş usturadansa kendi oluşturacağım bir haftalık seti tercih ederdim.
O da doğru ama, o anlamda baktığımızda zaten ustura kullananların, genellikle, başka markalardan bir seti oluyor. Bu tipler özel setlerin ayrı bir yeri var.
"Sâdıkları tahkîr ile red kaide oldu
Hırsızlara ikram ü inayet yeni çıktı
Eyvah bu bâzîçede bizler yine yandık
Zîra ki ziyan ortada bilmem ne kazandık"

(Ziya Paşa- bayılıyorum bu adama!)
@taskind üstat setiniz çok harika bence. Allah kavustursun
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(14/12/2014, Saat: 00:05)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @taskind üstat setiniz çok harika bence. Allah kavustursun
teşekkür ederim komşum, Allah sana daha iyilerini versin inşallah
@taskind üstad bir ara günün tıraşını renklendirin üstadım Smile
www.BarbarosRazors.com

(14/12/2014, Saat: 00:57)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @taskind üstad bir ara günün tıraşını renklendirin üstadım Smile

Doğru söylüyorsun komşum, hep sabahları işe giderken tıraş oluyorum diye bu zamana kadar düşünmemiştim ama senden aldığım fili ile bu pazar akşamı bir tıraş olayım ve günün tıraşına ekleyeyim
Her zaman bekleriz üstad, neşelensin ortalık Smile
www.BarbarosRazors.com

(14/12/2014, Saat: 03:02)taskind Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Doğru söylüyorsun komşum, hep sabahları işe giderken tıraş oluyorum diye bu zamana kadar düşünmemiştim ama senden aldığım fili ile bu pazar akşamı bir tıraş olayım ve günün tıraşına ekleyeyim
+5 Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Ben de kendime 7 günlük set yaptım Big Grin664ae4d9fe71221e0a00b4c40b898842.jpg

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Ama hangisini hangi gün kullanacaksınız, yazmıyosa karışır mancho üstadım Tongue

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Exellence Thiers dovme çelik ustura Kubilay 5 6,473 04/02/2019, Saat: 18:49
Son Yorum: helliox
Star Thiers issard 7 gun set (executive shaving) Aedan 2 4,618 04/08/2015, Saat: 23:38
Son Yorum: ohtararan
  Thiers Issard vs. Dovo Stainless asymptote 24 34,934 25/10/2014, Saat: 15:20
Son Yorum: Chinaski

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: