selamlar
(14/04/2015, Saat: 23:42)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum ben elektronik kart aldım ali expresten 5 ay oldu hala gelmedi Smile,sonra korkar oldum ama orada sanırım erken onay vermişim,yada takipsiz seçeneğini seçtim sanırım bilemiyorum

Valla bakacağız artık. Ürün zamanında ulaşmazsa para iade seçeneği mevcut. Ben satıcı profilini çok iyi inceledim, ürün altına yapılan yorumların %99'u pozitifti. Bakalım aldık artık, ulaşmazsa 60 günlük garantisi var, iade alırım. Siz erken onay verince satıcı yollamadı heralde. Neyse inşallah ulaşır.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(14/04/2015, Saat: 23:32)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kesinlikle @aleksey komşum, ben o yüzden alıyorum ve unutuyorum. 2 hafta sonra sürpriz oluyorSmile

Bazı ürünler oluyor ki insan unutamıyor. Sabah uyandığında geleceğini bilse uykusu kaçıyor. Çok dertliyim komşum çok.

Bu arada konuyu dağıtmayalım, hoşgeldin yazmayı unutmuşum ben. Hoşgeldin komşum, 0 ekipman için İmpa'yı öneririm, Mustafa Bey sağolsun çok ilgili. 2. el alayım dersen başlangıçta yormasın bütçesi dersen forumun ikinci el kısmına göz atabilirsin.
Sabun olarak hepsinden birer birer almanı tavsiye etmem çünkü kendi örneğimde olduğu gibi, bir ayakkabı kutusu (no pun intended) sabun krem birikti, daha da gelecekler var. Sıra gelmiyor insan kullanamadıkça üzülüyor. Bir de tabii ki sonu yok bu işin.

Adettendir ekipman tavsiyemi de yazayım. Alet EJ 89 veya 34C, sabun Cella kırmızı kase hatta kiloluk da pişman etmez, jilet olarak da ucuz olduğu için yorum yapmıyorum istediklerini alabilirsin. Smile
Hoş geldiniz Smile
Hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!
Epist komşum hoşgeldiniz foruma. Sabun ve krem tercihleri konusunda acele etmeyin derim, birkaç ürünü okuyun öyle karar verin hangisini alacağınıza. Benim kullandıklarım Cella ve Tabac. Tabac Nemlendirme konusunda vasat kalsada kokusuyla ve performansı ile iyi sabunlardan bir tanesidir. Bir başka sabun olan Cella ise badem yağı özlü nemlendirme etkisi mükemmel olan yumuşak tip bir tıraş sabunudur. Alete gelince Merkur 34 C, Merkur Progress ya da Edwin Jagger DE89 Barley tarzı bir makine ile güzel bir giriş yapabilirsiniz. Fırça olarak iyi Domuz kılı fırçalardan olan Semogue yada Omegalardan alabilirsiniz. Son olarak Krem tavsiyesi de Speick Mavi tıraş kremi ve Proraso Menthol olacaktır. Prorasonun ayrıca tıraş sabunları ve tıraş öncesi kremi vardır en azından bir sabununu edinin derim. Tekrardan hoşgeldiniz, keyifli forumlar dilerim Smile
Hoşgeldiniz. Komşularımın da dediği gibi biraz fikriniz oturunca sanırım daha çok yardım alabilirsiniz. Keyifli tıraşlar.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Hoşgeldiniz, tıraş malzemesi almak için çok acele etmeyin. Forumu okuyun ona göre karar verirsiniz. Geleneksel tıraşa daha çok para gidiyor onu da söyleyeyim Smile ama çok zevkli tabi.
Aramıza hoş geldiniz.
Herkese ilgisi teşekkürler ^^ bütün önerileri not ettim, dikkat edeceğim
Hosgeldiniz

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese selamlar alimarcaa 0 867 22/07/2023, Saat: 14:23
Son Yorum: alimarcaa
  Selamlar merttyy_ 4 1,394 18/04/2023, Saat: 17:40
Son Yorum: Mecanica
  Herkese Selamlar kad huai 4 1,545 14/04/2023, Saat: 13:39
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Selamlar Wastelander 4 2,198 06/08/2022, Saat: 12:43