ASCO Super Stainless
Yine bir tahtakale hatırası

Mısır yapımı. İngiliz sitelerinde gordugumde ileride alırım diyordum bir anda karsıma cıktı

fiyatı 1 Tl

210fyon.jpg
iyi günlerde kullanın

bunuda şirinyerdeki tahtakaledenmi aldınız?
lord üretimi diğer paslanmaz çelik lord-shark vs jiletlerden daha keskin olduğu söyleniyordu.kullanınca yorumlarınızı beklerim.
http://trasklavuzu.blogspot.com/
(16/05/2012, Saat: 00:23)sifujack Adlı Kullanıcıdan Alıntı: iyi günlerde kullanın

bunuda şirinyerdeki tahtakaledenmi aldınız?
lord üretimi diğer paslanmaz çelik lord-shark vs jiletlerden daha keskin olduğu söyleniyordu.kullanınca yorumlarınızı beklerim.

yok yok bu jiletlerin cogunlugu batı karadenizden bunu boludan aldım diye hatırlıyorum.
Bunun turuncusunu 2 hafta önce Cezayirdeki bakkallardan topladım. 5 X20 kutuya yaklaşık 5 EUR karşılığı Cezayir Dinarı ödedim. Yanılmıyorsam the shave den isimli yabancı bir forumdan okuduğum yorumlara aldanarak nerdeyse 1 yıllık stok yapmış oldum Wink. Aladanarak diyorum çünkü ilk Asco jileti geçen hafta kullandım ve performansı Perma Sharp'la zaten mukayese götürmez ama bu kadar da kötü olmasını beklemiyordum. Tek umudum bu jiletin üretim hatası olarak böyle çıkmış olması ve kutudaki diğer jiletlerin daha iyi olması, ne de olsa "Made in Egypt". Diğer Asco'ları deneyince buradan yorumlarımı paylaşacağım...
(04/06/2012, Saat: 01:00)tommix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunun turuncusunu 2 hafta önce Cezayirdeki bakkallardan topladım. 5 X20 kutuya yaklaşık 5 EUR karşılığı Cezayir Dinarı ödedim. Yanılmıyorsam the shave den isimli yabancı bir forumdan okuduğum yorumlara aldanarak nerdeyse 1 yıllık stok yapmış oldum Wink. Aladanarak diyorum çünkü ilk Asco jileti geçen hafta kullandım ve performansı Perma Sharp'la zaten mukayese götürmez ama bu kadar da kötü olmasını beklemiyordum. Tek umudum bu jiletin üretim hatası olarak böyle çıkmış olması ve kutudaki diğer jiletlerin daha iyi olması, ne de olsa "Made in Egypt". Diğer Asco'ları deneyince buradan yorumlarımı paylaşacağım...

Yabancı yorumlarına aldanıp da 100 lük derby almayın sakın. Big Grin

Astra yeşil deneyin eğer denemediyseniz.
(04/06/2012, Saat: 01:07)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04/06/2012, Saat: 01:00)tommix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunun turuncusunu 2 hafta önce Cezayirdeki bakkallardan topladım. 5 X20 kutuya yaklaşık 5 EUR karşılığı Cezayir Dinarı ödedim. Yanılmıyorsam the shave den isimli yabancı bir forumdan okuduğum yorumlara aldanarak nerdeyse 1 yıllık stok yapmış oldum Wink. Aladanarak diyorum çünkü ilk Asco jileti geçen hafta kullandım ve performansı Perma Sharp'la zaten mukayese götürmez ama bu kadar da kötü olmasını beklemiyordum. Tek umudum bu jiletin üretim hatası olarak böyle çıkmış olması ve kutudaki diğer jiletlerin daha iyi olması, ne de olsa "Made in Egypt". Diğer Asco'ları deneyince buradan yorumlarımı paylaşacağım...

Aklımda bulunsun, Derby alınmayacak Smile, Astra TR'da bulunuyor mu yoksa yurtdışından getirtilen jiletlerden mi? Gerçi 1 yıllık jiletim fazlasıyla hazır ama bu ıslak tıraş işi gerçekten çok ilginç. Aldıkça alası geliyor insanın...
yeşil astra yurtiçinde 20 kutusu 9.5 liradan bulunabiliyor. gerçi zam gelmiş 10 lira olmuş sanırım. beğenmeyen yok gibi bu jileti.
selamlar.

(04/06/2012, Saat: 01:12)tommix Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04/06/2012, Saat: 01:07)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Aklımda bulunsun, Derby alınmayacak Smile, Astra TR'da bulunuyor mu yoksa yurtdışından getirtilen jiletlerden mi? Gerçi 1 yıllık jiletim fazlasıyla hazır ama bu ıslak tıraş işi gerçekten çok ilginç. Aldıkça alası geliyor insanın...
bi75ao.jpg

Merhabalar,

Fotoğrafını eklediğim Asco Stainless jileti bugün Bakırköy'de tıraş malzemeleri satan bir yerde buldum ve -pahalı da olsa- 2 liraya aldım.

Sakalım 4-5 günlük oldu, bu gece tıraş olacağım büyük ihtimalle, Asco'yu kullanmayı planlıyorum. İzlenimlerimi mutlaka yazarım.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
Turuncu ascoyu shavette ile kullanın. Kesme hissiyatı güzel.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Ben geçen sene Avcılar'da bir kuaför malzemeleri satan yerden 3-4 TL gibi komik bir fiyata 100'lük paketini almıştım. Konforu ve keskinliğini çok beğendiğimi söyleyebilirim. Umarım siz de memnun kalırsınız.

Ben eski paket Shark ayarında buluyorum bu jileti. Mat kağıtlı olanlardan. Yeni parlak kağıtlı olanlar direkt Çöp.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Al Shabab Stainless sfenks 7 2,872 30/01/2024, Saat: 00:35
Son Yorum: TMRT
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,707 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Perma Sharp Süper Jilet papazerigi 1,011 1,021,003 14/09/2023, Saat: 18:00
Son Yorum: Mecanica
  Dorco Super Sharp Naci Erdem 16 7,623 13/05/2023, Saat: 00:04
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Astra Superior Stainless (Mavi) FloydianDM 263 257,187 30/04/2023, Saat: 14:50
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 43,970 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gilette 7 O' clock Super Platinium ohtararan 32 41,184 23/04/2023, Saat: 21:20
Son Yorum: Mecanica
  RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA eggman 261 270,870 10/11/2022, Saat: 17:41
Son Yorum: Johny White
  The Gentleman Super Platinum / Made in India dramahlas 10 4,497 30/10/2022, Saat: 20:51
Son Yorum: cavenaut
  Feather New Hi-Stainless Platinum Coated Blade ilkerxxx 560 544,089 29/08/2022, Saat: 16:44
Son Yorum: Lord Sparhawk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: