Feather New Hi-Stainless Platinum Coated Blade
(17/03/2016, Saat: 14:51)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ek bilgi:
Plastik kutuların arka tarafı atık jilet için kullanılabiliyordu, sanırım sizdekiler de öyledir.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öncelikle bilgi için teşekkür ederim.

Evet, bendekiler de öyle. Feather dışında Wilkinson, Personna Platinum Chrome, Timor kutuları da aynı şekildeler. Buna rağmen evde ortak bir atık jilet kutusu tutmayı tercih ediyorum.
impaticaret'ten aldığım Progress'in içinden çıkan Merkur Super Platinium ile iki gün traş oldum, Feather 'a sarılıp uyudum sonrasında.
Aslında her türlü tüketim/satın alma kararımda Alman malı ürünleri her zaman Japon ürünlere tercih etmişimdir ..ilk defa tersi oldu..
Feather Forever...
(17/03/2016, Saat: 17:41)bayindirh Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle bilgi için teşekkür ederim.

Evet, bendekiler de öyle. Feather dışında Wilkinson, Personna Platinum Chrome, Timor kutuları da aynı şekildeler. Buna rağmen evde ortak bir atık jilet kutusu tutmayı tercih ediyorum.

Ben teşekkür ederim komşum. "Kalitesi kutusundan itibaren belli" demişsiniz, ben de buna istinaden yazmıştım, adamlar atık jileti bile düşünmüşler diye. Bu arada ben de sayenizde öğrendim, belirttiğiniz markaların kutularının da aynı şekilde olduğunu bilmiyordum. Teşekkürler.
(18/03/2016, Saat: 00:46)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben teşekkür ederim komşum. "Kalitesi kutusundan itibaren belli" demişsiniz, ben de buna istinaden yazmıştım, adamlar atık jileti bile düşünmüşler diye. Bu arada ben de sayenizde öğrendim, belirttiğiniz markaların kutularının da aynı şekilde olduğunu bilmiyordum. Teşekkürler.

Rica ederim, ne demek. Sanırım bütün plastik kutulu tıraş bıçaklarında bu özellik mevcut.
Feather da ayni jileti 3. kullanisimda nihayet kansız bir tıraş olabildim.

Ultra keskin ve sorgusuz infaza merakli bu jileti, TABAC kremin koruyuculugu, biraz olsun durdurdu.

Feather'in 3. kez kullanilmasinin da faydasi olmustur saniyorum.
Bugün sakin bir şekilde Progress (2) ile 3 perde kansız bi tıraş oldum. Fakat cildime her dokunduğumda bir acıma hissettim,
Feather bana fazla geliyor sanırım.

Zira Personna ve Gillette Sharpedge ile böyle birşey olmuyor.
Birkaç gündür R41 ve feather ikilisi ile tıraş oldum. Toplamda 5 kez tıraş oldum aynı jiletle. 5. de körelmeye başladığını hissettim.

Gerçekten çok keskin ve kaliteli bir jilet. En yakın tıraşımı bu jilet ile oldum. Şap testinden ise başarıyla geçti. Kıllar uzarken de hiç rahatsız etmedi. Forumda bazı arkadaşlar dalmaya ve tahrişe meyilli bir jilet olduğundan bahsetmişler ama nedense bana çok konforlu geldi. En beğendiğim jiletlerden biri oldu. Gerçekten parasını sonuna kadar hakediyor.

Not: Bu yakın tıraşta R41 in payını unutmamak lazım Smile
Merkur 34' de günlük tıraşta, 38'de ise bir kaç günlük tıraşta çok iyi performans gösteriyor. 34  dengeli ve  keskinliğini kaybetmeyecek biçimde bu jileti uysallaştırıyor. Gerçekten ününü hak eden bir jilet.
@kaptan komşum, günlük tıraşta kullandım ben de, polsilverdaki konforun tadını aldım diyebilirim. R41 için çok agresif diyorlar ama R41 bence keskin jiletlerle harika sonuçlar çıkarıyor. R41 ve feather mükemmel bir ikili oldu Smile
Ben de feather için aynı duyguları paylaşıyorum. Smile
Yıllarca keskin dedik bir tarafınıza kestik diye cekmecenin bir kenarına attık.
Fatboy ve feather muhteşem ikili benim için

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Astra Superior Platinum (Yeşil) pars 665 688,662 21/04/2024, Saat: 22:28
Son Yorum: Alkali
  Al Shabab Stainless sfenks 7 2,926 30/01/2024, Saat: 00:35
Son Yorum: TMRT
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,885 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Gillette platinum esevetnov 88 61,499 03/10/2023, Saat: 23:45
Son Yorum: alfredantionee
  Bic Chrome Platinum alpbb74 190 188,028 31/05/2023, Saat: 12:56
Son Yorum: layken
  Astra Superior Stainless (Mavi) FloydianDM 263 257,722 30/04/2023, Saat: 14:50
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 44,084 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Treet Platinum Wilkinson 90 106,113 15/04/2023, Saat: 00:27
Son Yorum: sfiber
  VERTICE Euromax Platinum Jilet BuraKaya55 54 29,697 01/01/2023, Saat: 10:44
Son Yorum: saitfirat
  RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA eggman 261 271,992 10/11/2022, Saat: 17:41
Son Yorum: Johny White

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: