RazoRock Wunderbar Slant
Güle güle kullanın.Çok olumlu yorumlar duymuştum,sizin de memnun kalmanız beni ayrıca heyecanlandırdı.Güzel inceleme için de ayrıca teşekkür ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Hayırlı olsun komşum, iyi günlerde kullanın inşallah. İnceleme için de teşekkür ederim.
@Pisporsuk @ahraz @ FurkanErdem komşularım çok teşekkür ederim sağolun.

@Mavibu güzel bir inceleme olmuş. Ellerinize sağlık. Slant aletlere ilgi yavaş yavaş artıyor gördüğüm kadarıyla. Ben de X3 kafa aldım yakın zaman önce. İncelemeniz sonucu merak edip baktım da alet de baya pahalıymış.
Çok teşekkür ederim komşum. Ama imkanınız olursa wunderbarı almanızı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

@Mavibu komşum tavsiye için teşekkür ederim. Daha önce hiç slant kullanmadığım için almış olduğum X3'ü kullanmaya başladığımda, düşüncelerim olumlu olursa ileride bu aleti de almayı düşünebilirim.
Toplam iki tane slant alet kullandim:
1) Merkur 37c
2) RazoRock Wunderbar
Merkur 37c ile benim tecruben cok iyi yonde degildi, ve ben baska slant alet almayi dusunmuyordum,
ama RazoRock Wunderbar stocklara girince alma cesareti gosterdim, ve bugun ilk defa kullandim. Bu alet inanilmaz konforlu ve etkili.
Iki perdede sinek kaydi tiras ve jileti yuzunuzde hic hissetmiyorsunuz. Super bir alet.

r8aykh.jpg
CK89 güzel günlerde kullanın , çok şık duruyor
37C ile bende iyi anlaşamamıştım, agresiflere sıcak değil cildim.

Bu arada sizin bi ara minimalizm e dönme çabalarınız vardı hatırladığım kadarıyla , nasıl gidiyor ? Smile
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
(24/04/2019, Saat: 21:55)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Toplam iki tane slant alet kullandim:
1) Merkur 37c
2) RazoRock Wunderbar
Merkur 37c ile benim tecruben cok iyi yonde degildi, ve ben baska slant alet almayi dusunmuyordum,
ama RazoRock Wunderbar stocklara girince alma cesareti gosterdim, ve bugun ilk defa kullandim. Bu alet inanilmaz konforlu ve etkili.
Iki perdede sinek kaydi tiras ve jileti yuzunuzde hic hissetmiyorsunuz. Super bir alet.

Hayırlı olsun komşum dediklerinize aynen kayılıyorum gerçekten inanılmaz konforlu ve yakın tıraş veren bir alet hem bu kadar konforlu hemde bu kadar yakın tıraş vermesi hayret verici.
Daha önce X3 kullanmıştım ikisini yan yana kıyaslayamam bile.

(24/04/2019, Saat: 22:09)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: CK89 güzel günlerde kullanın , çok şık duruyor
37C ile bende iyi anlaşamamıştım, agresiflere sıcak değil cildim.

Bu arada sizin bi ara minimalizm e dönme çabalarınız vardı hatırladığım kadarıyla , nasıl gidiyor ? Smile
@MetsGo
Cok iyi degil ama fena da degil.
Bu ay toplam 24 alet sattim, 3 alet de isyerinden arkadaslara hediye ettim ama 8 guzel alette aldim. -19 fena degil
1 Firca aldim, 3 firca sattim ve 2 firca hediye ettim, en son senin begendigim Omega domuzu aldim, daha kullanamadim. -5
Aldiklarimin degeri sattiklarima cok yakin.

(24/04/2019, Saat: 22:28)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun komşum dediklerinize aynen kayılıyorum gerçekten inanılmaz konforlu ve yakın tıraş veren bir alet hem bu kadar konforlu hemde bu kadar yakın tıraş vermesi hayret verici.
Daha önce X3 kullanmıştım ikisini yan yana kıyaslayamam bile.

@-mali
Sizinkinin sapindan keske bulabilseydim, cok farkli cok guzel duruyor.
Ben en iyi 15 alet kolleksiyonu yapmaya calisiyorum, kesinlikle Wunderbar en iyi setimin icinde. Ve tek slant aletim.
Ben aluminium aletleri cok sevmiyorum ama bir tane yeni aldigim Schick Type F var. Onu daha kullanmak kismet olmadi.
Gule gule kullanin. Omurluk alet.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fatip Slant Açık ve Kapalı Tarak Nazikas 5 4,708 15/03/2023, Saat: 02:08
Son Yorum: inter
  Parker Semi Slant Chefkara 41 14,027 17/01/2023, Saat: 15:40
Son Yorum: Shavettin
  Yaqi Agamemnon: nâm-ı diğer, 'DOCS' "Double Open Comb Slant" mtcn77 60 26,406 14/04/2022, Saat: 14:03
Son Yorum: yucelyilmaz
  İnceleme: Razorock Game Changer 84 marv 6 3,633 09/11/2021, Saat: 19:53
Son Yorum: marv
  RazoRock Game Changer CK89 206 97,083 30/09/2021, Saat: 01:41
Son Yorum: broraso
  Merkur 37C Slant Bar muratti 282 302,288 29/09/2021, Saat: 11:58
Son Yorum: Zayn
  RazoRock Lupo sfenks 26 11,997 08/04/2021, Saat: 01:39
Son Yorum: nicky
  Razorock German 37 Slant FearOfATG 47 20,003 20/02/2021, Saat: 22:59
Son Yorum: Yilmazde
Information İNCELEME:Slant Dünyası'na Giriş:Mahşerin 1 değil,2 değil tam 6 atlısı! ahraz 118 82,593 17/01/2021, Saat: 22:09
Son Yorum: Yilmazde
Wink Slant Agresiflik Tablosu Timor1322 22 8,187 03/11/2020, Saat: 00:22
Son Yorum: cerdinc

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: