QSHAVE Ayarlanabilir tıraş aleti
(19/01/2019, Saat: 13:25)Hüseyin İbiş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum bende ona yanıyorum zaten. Bu tür konularda çok talihisizim. Herkes rimeiyi bayıla bayıla kullanırken benimki sıkıntılı çıkmıştı. Bu aletide çok tavsiye etmişlerdi ve sonuç ortada. Artık isyan ediyorum şu talihsizliğime Big Grin

Talihsizliğinize isyan etmeyin komşum. @KAYHAN komşumuzun satılık ilanında ye alan ayarlı vintage aletlerden birini alın keyfinize bakın Smile
(Gillette Fatboy, Black Beauty ve Slim adjustable)
(19/01/2019, Saat: 12:43)Hüseyin İbiş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 28i5a2b.jpg
Büyük umutlarla aldığım qshave futur klonu ne yazık ki hüsranla sonuçlandı. Uçlar arasında baya bir fark var ve bütün hevesimi kırdı baya umutlanmıştım. Hatta bir ara çöpe atmayı bile düşündüm ama geri belki düzeltirim diye vazgeçtim. Kapağını çıkarttığımda vida kısmında çapak ve yamukluk fark ettim zımparayla düzelteyim dedim yine olmadı. Aliexpresten baili almayı düşünüyordum fakat bu olaydan sonra pekte güvenim kalmadı. Neyse ki yanında aldığım Gillette Super blue gayet iyiydi fakat bana baya mild geldi. İçinden çıkan jileti çok beğendim gayet keskindi.

Hiç merak etmeyin komşum. Ben de Qshave'den ustura almıştım. Üzerinde çok önemsenmeyecek hafif bir çizik vardı. Satıcıya Aliexpress üzerinden mesaj gönderdim. Bir saat sonra ' çok üzüldük,hemen anlaşmazlık açın da ücret iadesi yapalım ' dediler. Müşteri memnuniyeti konusunda çok hassaslar.İçiniz rahat olsun.
Cogito, ergo sum Dodgy
(19/01/2019, Saat: 22:38)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum hayirli olsun.
Keyifle kullanin.
Hangi siteden aldiginizi soyleyebilir misiniz?

Tesekkurler komsum, yurtdisi'na gonderim yapiyorlar mi bilmiyorum ama Stirling'in kendi sitesinden aldim (https://www.stirlingsoap.com/). West Coast Shaving ucretsiz gonderi sagliyor Amerika ve Kanada'ya ama sample size urunler yok ve cesitler cok kisitli.

(19/01/2019, Saat: 12:43)Hüseyin İbiş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Büyük umutlarla aldığım qshave futur klonu ne yazık ki hüsranla sonuçlandı. Uçlar arasında baya bir fark var ve bütün hevesimi kırdı baya umutlanmıştım. Hatta bir ara çöpe atmayı bile düşündüm ama geri belki düzeltirim diye vazgeçtim. Kapağını çıkarttığımda vida kısmında çapak ve yamukluk fark ettim zımparayla düzelteyim dedim yine olmadı. Aliexpresten baili almayı düşünüyordum fakat bu olaydan sonra pekte güvenim kalmadı. Neyse ki yanında aldığım Gillette Super blue gayet iyiydi fakat bana baya mild geldi. İçinden çıkan jileti çok beğendim gayet keskindi.
@Hüseyin İbiş komsum, simdi gordum, ben de bu urunu Amazon'dan satin almistim, urunde ayni sizdekinde oldugu gibi kafa acikligi sorunu vardi. Iade ettim. @FearofATG komsum urunu ismarlamadan once isim yazdirmis, duzgun gelmisti. Belki de kisisellistirme yapilinca urunlerde ister istemez kalite kontrol oluyor diye bir cikarim yapmistik Smile bir dahaki sefere aklinizda bulunsun.
@Southwestern komşum ne kadar extra kez görülürse ürün kusurlu kaçma oranı o kadar düşecek. Bu konuyu daha önce dediğiniz gibi işlemiştik. İmkan olsa hediye paketi seçeneği falan da seçerdim ki paketlenirken tekrar görülsün. Qshave hassas bir firma bence geri dönüş konusunda. Komşumuzun işi her türlü hallolur.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
(19/01/2019, Saat: 14:40)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Talihsizliğinize isyan etmeyin komşum. @KAYHAN komşumuzun satılık ilanında ye alan ayarlı vintage aletlerden birini alın keyfinize bakın Smile
(Gillette Fatboy, Black Beauty ve Slim adjustable)

Slim adjustable de gözüm vardı fakat kaçırdım benden önce başka bir komşum almış. Big Grin Bir kaç aya para denkleştirip kesinlikle bir tane vintage alet alacsğım ne varsa eskilerde var.

(19/01/2019, Saat: 17:40)crestor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hiç merak etmeyin komşum. Ben de Qshave'den ustura almıştım. Üzerinde çok önemsenmeyecek hafif bir çizik vardı. Satıcıya Aliexpress üzerinden mesaj gönderdim. Bir saat sonra ' çok üzüldük,hemen anlaşmazlık açın da ücret iadesi yapalım ' dediler. Müşteri memnuniyeti konusunda çok hassaslar.İçiniz rahat olsun.

Bende sabah tartışma açtım fakat daha geri dönüş olmadı bende Qshave e güvenerek aldım umarım sıkıntı yaşamam.

(19/01/2019, Saat: 22:41)Southwestern Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Hüseyin İbiş komsum, simdi gordum, ben de bu urunu Amazon'dan satin almistim, urunde ayni sizdekinde oldugu gibi kafa acikligi sorunu vardi. Iade ettim. @FearofATG komsum urunu ismarlamadan once isim yazdirmis, duzgun gelmisti. Belki de kisisellistirme yapilinca urunlerde ister istemez kalite kontrol oluyor diye bir cikarim yapmistik Smile bir dahaki sefere aklinizda bulunsun.

Ah keşke daha önce öğrenseydim bunu. 3 5 fazla verir düzgün ürün alırdım en azından neyse sağlık olsun sonrakiler de olabildiğince inceletmeye çalışacağım tavsiyeniz için sağolun.
13yfn2w.png
2ik5gzb.png
2hofntx.png
Komşularım iade kabul edilmiş. Hepinize çok teşekkür ederim. Paramı geri iade edecekler. Acaba para kaç güne iade olunur bide aleti geri göndermem gerekicek mi?
Çok geçmiş olsun komşum. Satıcı bekleneni yaptı tebrik etmek lazım.
Kredi kartınıza ücretin yansıması biraz zaman alabilir.
Ürün iade etmenize gerek yok diye biliyorum. Yeni ürün sipariş verecek misiniz tekrar? Smile
Yılmak yok.. Big Grin

(20/01/2019, Saat: 15:18)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ürün iade etmenize gerek yok diye biliyorum. Yeni ürün sipariş verecek misiniz tekrar? Smile
Yılmak yok.. Big Grin

Evet yılmamak lazım Big Grin
Düzgünü gelene kadar sipariş vermeye devam edelim Smile
(20/01/2019, Saat: 15:21)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet yılmamak lazım Big Grin
Düzgünü gelene kadar sipariş vermeye devam edelim Smile
Yine mi sorunlu geldi, yine iade.. Smile
Şu şartlar altında denemesi bedava.. Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rimei tıraş aleti BigHillMe 701 814,977 09/04/2024, Saat: 16:29
Son Yorum: Märzen
  Wilkinson Sword Classic Traş Aleti BigHillMe 721 880,106 24/04/2023, Saat: 04:46
Son Yorum: BAYsubjeckt
  tima tıraş makinası srwann 19 27,947 19/07/2022, Saat: 16:33
Son Yorum: muhendisbey
  ORAK Lüks tıraş makinesi retrojunkie 95 148,977 14/07/2022, Saat: 16:32
Son Yorum: Murat62
  Yuma ve Orak Tıraş Makinelerinin Karşılaştırması Tony Soprano 30 14,130 29/05/2022, Saat: 22:09
Son Yorum: Johny White
  Kartuşlu Tıraş Bıçaklarının Tutulma Nedenleri erdoganzi 36 28,199 11/11/2021, Saat: 20:21
Son Yorum: taka
  (YENİ)YUMA Tıraş Makinesi jegal 33 25,693 06/02/2021, Saat: 15:11
Son Yorum: saintdumas
  Shark Long Handle Tıraş Aleti edward 2 3,757 10/01/2021, Saat: 15:13
Son Yorum: hasanandnexus
  Şıkbay plastik tıraş aleti BigHillMe 19 41,646 23/12/2020, Saat: 18:38
Son Yorum: saintdumas
  Weishi 9306 TTO Tıraş Aleti ulkerhan 35 43,415 17/09/2020, Saat: 20:31
Son Yorum: marv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: