RazoRock Game Changer
Günlük tıraş için uygun olduğuna karar versem de ürüne ulaşamıyorum bizim sitelerden biri getirse keşke
GC 0.84 anlatıldığı kadar varmış. Dün akşam ilk kez 3 günlük sakalımda 3 perde şeklinde tıraş oldum. Bir çok tıraşımda toplu iğne başı kadar da olsa bazı yerlerde kanamalar oluyordu (cildin o bölgesindeki pürüz vs kaynaklı olabilir) ama GC 0.84'de olmadı. Şapı sürdüğümde de bariz bir ısırma hissetmedim. Aynı şekilde tıraştan bir süre sonra da en ufak bir yanma vs olmadı, belki de hiç olmadığı kadar cildim rahattı diyebilirim. En son Progress ile dönüşümlü olarak Rex Envoy kullanıyordum. Progress düşük ayarlarda (1-2) memnun ediyordu ama bir çok alette olduğu gibi ufak tefek kusurları var. Rex ise genel anlamda memnun etse de, Rex'in tıraşına 10 üzerinde 8.5 verecek olursam GC 0.84'e 9.5 veririm. Kalite ve görünüş olarak Rex daha iyi ama GC 0.84 Rex'e göre jileti biraz daha az hissettirmesine rağmen kesimi aynı etkinlikte diyebilirim. Dolayısıyla, konfor olarak da GC 0.84 önde olmuş oluyor. Bir diğer artısı da kafa yapısının ince olması nedeniyle burun altında daha başarılı. Favori düzeltmede de bana gayet iyi geldi. Şuana kadar kullandığım aletler içerisinde en memnun kaldığım bu oldu ve GC haricinde elimde şuan Progress ve Merkür 37C Slant olmasına rağmen tek başına bile olsa bir ömür yeter duygusunu bana verdi. Kusur olarak sayabileceğim şuan hiçbir şey gelmiyor aklıma. Bazı arkadaşlar jiletin üst tablaya yapışmasından ve çok zor çıkmasından bahsediyordu, ona da dikkat ettim, pimlerin üst tablada olması nedeniyle jilet orada biraz yapışmış gibi oluyor ama ben jileti takınca çok fazla sıkmadığım için de olabilir jileti çıkartırken zorlanmadım diyebilirim. Belki jiletten jilete göre de bu durum değişebilir, ben o'clock yeşil kullandım. Son olarak; aradığı aleti bir türlü bulamayanlar için diyebilirim ki denemediyseniz GC 0.84'ü bir deneyin, herkesin memnuniyet derecesi değişebilir ama bununla tıraş olup da memnun kalmayacak birisi olabileceğine ihtimal vermiyorum.
TemeT NoscE
(11/03/2021, Saat: 11:48)sudüşleri Adlı Kullanıcıdan Alıntı: GC 0.84 anlatıldığı kadar varmış. Dün akşam ilk kez 3 günlük sakalımda 3 perde şeklinde tıraş oldum. Bir çok tıraşımda toplu iğne başı kadar da olsa bazı yerlerde kanamalar oluyordu (cildin o bölgesindeki pürüz vs kaynaklı olabilir) ama GC 0.84'de olmadı. Şapı sürdüğümde de bariz bir ısırma hissetmedim. Aynı şekilde tıraştan bir süre sonra da en ufak bir yanma vs olmadı, belki de hiç olmadığı kadar cildim rahattı diyebilirim. En son Progress ile dönüşümlü olarak Rex Envoy kullanıyordum. Progress düşük ayarlarda (1-2) memnun ediyordu ama bir çok alette olduğu gibi ufak tefek kusurları var. Rex ise genel anlamda memnun etse de, Rex'in tıraşına 10 üzerinde 8.5 verecek olursam GC 0.84'e 9.5 veririm. Kalite ve görünüş olarak Rex daha iyi ama GC 0.84 Rex'e göre jileti biraz daha az hissettirmesine rağmen kesimi aynı etkinlikte diyebilirim. Dolayısıyla, konfor olarak da GC 0.84 önde olmuş oluyor. Bir diğer artısı da kafa yapısının ince olması nedeniyle burun altında daha başarılı. Favori düzeltmede de bana gayet iyi geldi. Şuana kadar kullandığım aletler içerisinde en memnun kaldığım bu oldu ve GC haricinde elimde şuan Progress ve Merkür 37C Slant olmasına rağmen tek başına bile olsa bir ömür yeter duygusunu bana verdi. Kusur olarak sayabileceğim şuan hiçbir şey gelmiyor aklıma. Bazı arkadaşlar jiletin üst tablaya yapışmasından ve çok zor çıkmasından bahsediyordu, ona da dikkat ettim, pimlerin üst tablada olması nedeniyle jilet orada biraz yapışmış gibi oluyor ama ben jileti takınca çok fazla sıkmadığım için de olabilir jileti çıkartırken zorlanmadım diyebilirim. Belki jiletten jilete göre de bu durum değişebilir, ben o'clock yeşil kullandım. Son olarak; aradığı aleti bir türlü bulamayanlar için diyebilirim ki denemediyseniz GC 0.84'ü bir deneyin, herkesin memnuniyet derecesi değişebilir ama bununla tıraş olup da memnun kalmayacak birisi olabileceğine ihtimal vermiyorum.
+1
Traş hissiyatı bir başka.
Burada bulamadım. Pahalı da olsa G&C den edindim.
Hiç satılacak alet değil.

SM-M307FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yatırımlık alet.

YouTube - Berberbey
youtube.com/Berberbey
@"CemBarlas" merhaba komşum. Bahsettiğiniz sitede de stokta yok. Siz yeni mi aldınız daha önceden mi?
Teslim alalı 1,5 ay oldu. Şu an ki stok durumundan bilgim yok.

SM-M307FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Fazladan bir adet .84 gelecek 800 liradan vermeyi düşünüyorum komşularım ilgilenen olursa mesaj atabilir.
"..... ama bununla tıraş olup da memnun kalmayacak birisi olabileceğine ihtimal vermiyorum." demiş bir komşumuz ama oluyor işte...ben hiç memnun kalmadim ve elden çıkarttım ..jileti hissettiren ve ısıran bir yapısı var..çok beğenilen 37C ve Parker semislant da böyle hissettirmişti bana. Bir başka slant İkon X3 ise çok konforlu geldi. Gamechanger klasmanında Rocca ve Rockwell 6C kullanıyorum, Rocca aralarında en iyi işini yapan bence..ayrıca çok karizmatik...

SM-A715F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(11/03/2021, Saat: 23:29)Men-Sup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: "..... ama bununla tıraş olup da memnun kalmayacak birisi olabileceğine ihtimal vermiyorum." demiş  bir komşumuz ama oluyor işte...ben hiç  memnun kalmadim  ve elden çıkarttım ..jileti hissettiren ve ısıran bir yapısı var..çok beğenilen  37C ve Parker semislant da böyle hissettirmişti bana. Bir başka slant İkon X3 ise çok konforlu geldi. Gamechanger klasmanında Rocca ve Rockwell 6C kullanıyorum,  Rocca aralarında en iyi işini yapan bence..ayrıca çok karizmatik...

Smile Evet bu cümle bana ait. Devamında siz "...jileti hissettiren ve ısıran bir yapısı var" şeklinde yazınca, ben de sizin piyasadaki en mild aletlerle anlaşabilen birisi olduğunuzu düşünmeye başlamıştım ki "rocca aralarında en iyi işini yapan" yazmışsınız. GC84 sizi ısırıp Rocca ısırmıyorsa jiletten sonra tıraş aletlerinin de kişiden kişiye göre ne kadar farklı hissettirebileceğini de idrak ettim sayenizde.
TemeT NoscE
Gamechanger minik köpek yavrusu gibi. Hemen alıp oynamak istiyor insan, herkes de " mutlaka almak lazim çok güzel " diyor. Ama oynarken minik dişleri kaşındiğı için istemeden biraz acıtıyor. Belki büyüyünce yani biraz zaman geçince elim alışır ve acıtmaz ama ben beklemek istemedim. Halbuki Rocca öyle mi , eğitimli Alman kurt köpeği mübarek..istese koca dişleri ile parçalar, bunu da gizliden gizliden belli eder sana ama öyle asil öyle uysal davranır ki hayat boyu yanından ayırmak istemezsin...bana hissettirdiklerini biraz daha vurgulu anlatayım dedim...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Razarock game changer 84 vs edwin jagger 3one6 Ramo26 37 15,396 30/08/2022, Saat: 14:50
Son Yorum: Alden52
  İnceleme: Razorock Game Changer 84 marv 6 3,633 09/11/2021, Saat: 19:53
Son Yorum: marv
  RazoRock Lupo sfenks 26 11,997 08/04/2021, Saat: 01:39
Son Yorum: nicky
  Razorock German 37 Slant FearOfATG 47 20,003 20/02/2021, Saat: 22:59
Son Yorum: Yilmazde
  RazoRock Game Changer Open Comb (Jaws) CK89 11 5,946 20/09/2020, Saat: 00:45
Son Yorum: sudüşleri
  Razorock Baby Smooth Erdem009 6 4,123 03/09/2020, Saat: 22:31
Son Yorum: Kacak
Heart İNCELEME: Razorock Hawk Single Edge Safety Razor izbe 50 33,171 29/08/2020, Saat: 23:19
Son Yorum: shaving nick
  RazoRock Wunderbar Slant -mali 20 10,321 25/04/2019, Saat: 00:30
Son Yorum: -mali
  Razorock Mission zakayr 11 8,588 15/01/2016, Saat: 01:39
Son Yorum: zakayr

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: